Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 08:00 (Jutro)
Budowa obiektów małej architektury przy Publicznej Szkole Podstawowej w Augustowie
Numer referencyjny: RO.271.10.2026
Zamawiający
GMINA GRABÓW NAD PILICĄ
KAZIMIERZA PUŁASKIEGO 51
26-902 Grabów nad Pilicą, Mazowieckie
NIP: 8121882003
REGON: 670223706
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Załącznik 9 do SWZ
Załącznik 9 do SWZ.zip
Załącznik 4 do SWZ
RO.271.10.2026 zał nr 4 zobowiązanie.doc
Załacznik 8 do SWZ
RO.271.10.2026 zał nr 8 wykaz robót budowlanych.doc
SWZ
SWZ RO.271.10.2026.pdf
Załącznik 1 do SWZ
RO.271.10.2026 zał nr 1 formularz ofertowy.doc
Załacznik 7 do SWZ
RO.271.10.2026 zał nr 7 projekt umowy.doc
Załącznik 3 do SWZ
RO.271.10.2026 zał nr 3 oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.doc
Za łącznik 6 do SWZ
RO.271.10.2026 zał nr 6 oświadczenie o aktualności informacji.doc
Załącznik 5 do SWZ
RO.271.10.2026 zał nr 5 oświadczenie dot. Grupy Kapitałowej.doc
Załacznik 2 do SWZ
RO.271.10.2026 zał nr 2 oświadczenie wykonawcy.doc
Odpowiedzi na pytania 1
odpowiedzi na pytania_1 RO.271.10.2026.sig.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 62 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
Najniższa cena
30 500 PLN
Średnia cena
523 611 PLN
Najwyższa cena
3 960 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| BDB Sp. z o.o. Jarosław | 4 | 321 003 PLN | 642 006 PLN |
| PPHU " TOSIA " Karol Zyśk Nowa Złotoria | 2 | 439 386 PLN | 439 386 PLN |
| SIMBA Group Sp. z o. o. Lublin | 2 | 475 320 PLN | 475 320 PLN |
| Warszawski Fundusz Rozwoju Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 114 000 PLN | 228 000 PLN |
| FIT PARK Sp. z o.o. Sp. K. Toruń | 2 | 262 496 PLN | 262 496 PLN |
| NORMA SYSTEM SKRZYPCZYK I WALESZCZYK Sp. J Ruda Śląska | 2 | 279 600 PLN | 279 600 PLN |
| P.P.H.U. „TOSIA” Karol Zyśk Nowa Złotoria | 2 | 194 340 PLN | 194 340 PLN |
| FIT PARK Sp. z o.o. Sp. k. Toruń | 2 | 519 836 PLN | 519 836 PLN |
| P. U. DISIGN ŁUKASZ KWIATKOWSKI Zabrodzie | 2 | - | - |
| Educarium spółka z o.o. Bydgoszcz | 2 | 449 500 PLN | 449 500 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa i zagospodarowanie terenu Przedszkola nr 154 „Pod Wesołą Truskaweczką” w Warszawie, ul. Świętego Hieronima 5, 03-243 Warszawa
2026-09-02 06:27:49Z
BUDOWA PLACU ZABAW PRZY ULICY POGODNEJ W RÓŻANIE
2026-08-28 07:50:10Z
Zaprojektowanie i budowa dwóch placów zabaw na terenie Gminy Poświętne (2 części)
2026-08-27 11:30:57Z
Zaprojektowanie i budowa dwóch placów zabaw na terenie Gminy Poświętne (2 części)
2026-08-27 11:30:57Z
Budowa placu zabaw wraz z zagospodarowaniem terenu przy PSP nr 2 w Radomiu
2026-08-18 06:27:11Z
Budowa ogólnodostępnego obiektu rekreacyjnego - placu zabaw w miejscowości Janów
2026-08-14 12:58:34Z
Remont placu zabaw na terenie Przedszkola nr 275 przy ul. J. Piwarskiego 5
2026-08-14 09:55:51Z
Budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 32 przy ul. Niskiej 5 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-15-2026)
2026-08-10 09:32:02Z
Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. Zielony skwer i plac zabaw na Saskiej Kępie oraz piaskownica w Parku Skaryszewskim.
2026-08-10 09:23:32Z
„Aktywny plac zabaw w Żłobku Samorządowym w Goworowie”
2026-08-06 06:08:29Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398799 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Budowa obiektów małej architektury przy Publicznej Szkole Podstawowej w Augustowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRABÓW NAD PILICĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223706
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: KAZIMIERZA PUŁASKIEGO 51
1.5.2.) Miejscowość: Grabów nad Pilicą
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-902
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: grabow@grabow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grabow.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa obiektów małej architektury przy Publicznej Szkole Podstawowej w Augustowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a04c4aa5-5af4-41dc-903a-3d3add865751
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398799
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
I.13.1 LEADER/ Rozwój Lokalny Kierowany przez społeczność (RLKS) komponent Wdrażanie LSR
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a04c4aa5-5af4-41dc-903a-3d3add8657513.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: grabow@grabow.pl (nie dotyczy składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu).
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawca posługuje się numerem postępowania.
Dokumenty sporządza się
a. w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności (i przekazuje się jako załącznik), lub
b. jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej
przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (np. w treści wiadomości e mail lub w treści „Formularza do komunikacji”).
Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem zewnętrznym lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej wiadomości uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).
Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”.
Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.
Zamawiający nie posługuje się interaktywnym formularzem oferty przewidzianym przez Platformę e-Zamówienia.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 oraz art. 15 ust. 1 i 3 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO), obowiązującego od 25 maja 2018 r., informuję, iż:
1. Administratorem Danych Osobowych jest Wójt Gminy Grabów nad Pilicą, z siedzibą w Urzędzie Gminy w Grabowie nad Pilicą, ul. Kazimierza Pułaskiego 51, 26-902 Grabów nad Pilicą. Kontakt z administratorem jest możliwy także za pomocą adresu mailowego: grabow@grabow.pl.
Pełna treść klauzuli RODO znajduje się w treści Specyfikacji Warunków Zamówienia.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: RO.271.10.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2 Przedmiotem zamówienia jest budowa oraz montaż małej architektury przy szkole Podstawowej w Augustowie, wraz z wykonaniem projektowanej nawierzchni bezpiecznej.
SPIS OBIEKTÓW MAŁEJ ARCHITEKTURY:
LP NAZWA ILOŚĆ
U1 LINARIUM 1 SZT.
U2 KARUZELA OBROTOWA 1 SZT.
U3 ZESTAW WIELOFUNKCYJNY ZE ZJEŻDŻALNIĄ RUROWĄ 1 SZT.
PROJEKTOWANE NAWIERZCHNIE
NAWIERZCHNIA BEZPIECZNA ZE ZRĘBKI DRZEWNEJ - 30 cm - warstwa wierzchnia - fr. 5-30 mm - 1x geowłóknina separacyjno-filtracyjna 200g/m
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ – Projekt Zagospodarowania Terenu, Projekt Wykonawczy, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót oraz Przedmiar Robót.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60,00
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: termin gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit a
Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit b
Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit c
Art. 109 ust. 1 pkt 3
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie co najmniej jedną robotę ogólnobudowlaną polegającą na budowie, rozbudowie, przebudowie, modernizacji, rewitalizacji placu zabaw lub zewnętrznego obiektu rekreacyjnego zawierającego plac zabaw o wartości minimum 300 000,00 zł brutto wraz z dokumentami potwierdzającymi, że wykazane roboty wykonane zostały w sposób należyty, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane były wykonywane.5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: W celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia z postępowania Wykonawca składa wraz z ofertą oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 PZP, tj. oświadczenie o spełnianiu warunków udziału oraz oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia, sporządzone zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Oświadczenia, o których mowa wyżej stanowią dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez zamawiającego podmiotowe środki dowodowe.
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Zamawiający nie wymaga od Wykonawców przedłożenia przedmiotowych środków dowodowych.SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
10.9 W przypadku oferty wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum):1) w formularzu oferty należy wskazać firmy (nazwy) wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia;
2) oferta musi być podpisana w taki sposób, by wiązała prawnie wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Osoba podpisująca ofertę musi posiadać umocowanie prawne do reprezentacji. Umocowanie musi wynikać z treści pełnomocnictwa załączonego do oferty – treść pełnomocnictwa powinna dokładnie określać zakres umocowania;
3) Oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 PZP, tj. oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu oraz oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia (wg wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ) składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnienie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. Oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o których mowa wyżej powinny zostać złożone wraz z ofertą pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
4) dokumenty, o których mowa w pkt 10.2. obowiązany będzie złożyć każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
5) wszyscy Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia będą ponosić odpowiedzialność solidarną za wykonanie umowy;
6) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia wyznaczą spośród siebie Wykonawcę kierującego (lidera), upoważnionego do zaciągania zobowiązań, otrzymywania poleceń oraz instrukcji dla i w imieniu każdego, jak też dla wszystkich partnerów;
7) Zamawiający może w ramach odpowiedzialności solidarnej żądać wykonania umowy w całości przez lidera lub od wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia łącznie lub każdego z osobna.
8) Zamawiający informuje o treści przepisu art. 117 ust. 3 PZP, zgodnie z którym w odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (konsorcjum) mogą polegać na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają roboty budowlane, do realizacji których te zdolności są wymagane.
W związku z powyższym Wykonawca jest zobowiązany załączyć do oferty podmiotowy środek dowodowy w postaci oświadczenia, z którego wynika, które roboty budowlane wykonają poszczególni Wykonawcy.
Obowiązek złożenia oświadczenia, o którym mowa w art. 117 ust. 4 PZP odnosi się również do Wykonawców, prowadzących działalność w formie sp. cywilnej.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Informacja w zakresie zmian umowy znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ - "wzór umowy" w § 19 i § 217.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak
7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-04 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawcy składają oferty za pomocą Platformy e-zamówienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-04 10:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-03
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.08.2026
- Termin składania ofert
- 04.09.2026 08:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-11-30