Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 262 496 PLN
Budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 32 przy ul. Niskiej 5 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-15-2026)
Numer referencyjny: UD-IX-ZP-15-2026
Zamawiający
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Śródmieście
Nowogrodzka 43
00-691 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5252248481
REGON: 01525966300108
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| FIT PARK Sp. z o.o. Sp. K. | Toruń | 9562310727 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FIT PARK Sp. z o.o. Sp. K. (Toruń) | Umowa podpisana | 262 496 PLN | 262 496 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 62 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw)
Najniższa cena
30 500 PLN
Średnia cena
523 611 PLN
Najwyższa cena
3 960 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| BDB Sp. z o.o. Jarosław | 4 | 321 003 PLN | 642 006 PLN |
| PPHU " TOSIA " Karol Zyśk Nowa Złotoria | 2 | 439 386 PLN | 439 386 PLN |
| SIMBA Group Sp. z o. o. Lublin | 2 | 475 320 PLN | 475 320 PLN |
| Warszawski Fundusz Rozwoju Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 114 000 PLN | 228 000 PLN |
| FIT PARK Sp. z o.o. Sp. K. Toruń | 2 | 262 496 PLN | 262 496 PLN |
| NORMA SYSTEM SKRZYPCZYK I WALESZCZYK Sp. J Ruda Śląska | 2 | 279 600 PLN | 279 600 PLN |
| P.P.H.U. „TOSIA” Karol Zyśk Nowa Złotoria | 2 | 194 340 PLN | 194 340 PLN |
| FIT PARK Sp. z o.o. Sp. k. Toruń | 2 | 519 836 PLN | 519 836 PLN |
| P. U. DISIGN ŁUKASZ KWIATKOWSKI Zabrodzie | 2 | - | - |
| Educarium spółka z o.o. Bydgoszcz | 2 | 449 500 PLN | 449 500 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa i zagospodarowanie terenu Przedszkola nr 154 „Pod Wesołą Truskaweczką” w Warszawie, ul. Świętego Hieronima 5, 03-243 Warszawa
2026-09-02 06:27:49Z
BUDOWA PLACU ZABAW PRZY ULICY POGODNEJ W RÓŻANIE
2026-08-28 07:50:10Z
Zaprojektowanie i budowa dwóch placów zabaw na terenie Gminy Poświętne (2 części)
2026-08-27 11:30:57Z
Zaprojektowanie i budowa dwóch placów zabaw na terenie Gminy Poświętne (2 części)
2026-08-27 11:30:57Z
Budowa placu zabaw wraz z zagospodarowaniem terenu przy PSP nr 2 w Radomiu
2026-08-18 06:27:11Z
Budowa ogólnodostępnego obiektu rekreacyjnego - placu zabaw w miejscowości Janów
2026-08-14 12:58:34Z
Remont placu zabaw na terenie Przedszkola nr 275 przy ul. J. Piwarskiego 5
2026-08-14 09:55:51Z
Budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 32 przy ul. Niskiej 5 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-15-2026)
2026-08-10 09:32:02Z
Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. Zielony skwer i plac zabaw na Saskiej Kępie oraz piaskownica w Parku Skaryszewskim.
2026-08-10 09:23:32Z
„Aktywny plac zabaw w Żłobku Samorządowym w Goworowie”
2026-08-06 06:08:29Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00195472 z dnia 2026-04-13 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 32 przy ul. Niskiej 5
w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-15-2026)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Śródmieście
1.3.) Oddział zamawiającego: DZIELNICA ŚRÓDMIEŚCIE MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525966300108
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowogrodzka 43
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-691
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: srodmiescie.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.um.warszawa.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 32 przy ul. Niskiej 5
w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-15-2026)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e7c388e-f195-41f5-996c-e16fd6252a37
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00195472
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00632432/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 32 przy ul. Niskiej 5 w Warszawie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://zamowienia.um.warszawa.pl/3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://zamowienia.um.warszawa.pl/
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Określone w SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Określone w SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Określone w SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: UD-IX-ZP-15-2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.6.) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 239508,35 PLN
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak
4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:
Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej
nr 32 przy ul. Niskiej 5 w Warszawie. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie określa podmiotowych środków dowodowych potwierdzających brak podstaw do wykluczenia składanych na wezwanie.
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie określa przedmiotowych środków dowodowych składanych wraz z ofertą.SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. W przypadku udziału w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.2. W przypadku oferty składanej wspólnie przez kilku Wykonawców, Oświadczenie o którym mowa w części V pkt 2.1 SWZ składa każdy Wykonawca.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zamawiający przewiduje zmiany umowy na podstawie art. 455 ust. 1 w przypadkach i zakresie określonym w § 12 projektu umowy.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak
7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-04-30 08:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://zamowienia.um.warszawa.pl/
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-04-30 09:00
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-05-29
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawców, w stosunku do których zachodzą przesłanki wykluczenia wskazane w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r., o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025, poz. 514).Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 13.04.2026
- Termin składania ofert
- 30.04.2026 06:00
- Wartość umowy
- 262 496 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
70 dni