Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 263 311 PLN
Budowa oświetlenia ulicznego pasów drogowych, ciągów pieszych oraz doświetlenia przejść dla pieszych na terenie miasta Jaworzna” zamówienie podobne
Zamawiający
Miejski Zarząd Dróg i Mostów
Krakowska 9
43-600 Jaworzno, Śląskie
NIP: 6322010013
REGON: 240268900
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ETEC Sp. z o.o. | Zawiercie | 6372028676 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ETEC Sp. z o.o. (Zawiercie) | Umowa podpisana | - | 263 311 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 4 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45316000-5)
Najniższa cena
306 594 PLN
Średnia cena
338 921 PLN
Najwyższa cena
371 249 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ETEC Sp. z o.o. Zawiercie | 2 | 306 594 PLN | 569 905 PLN |
| Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. Gliwice | 1 | 371 249 PLN | 371 249 PLN |
| Spinnea Sp. z o.o. Masów | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Budowa oświetlenia ulicznego pasów drogowych, ciągów pieszych oraz doświetlenia przejść dla pieszych na terenie miasta Jaworzna” zamówienie podobne
2026-07-21 11:26:58Z
Budowa doświetleń przejść dla pieszych, oświetlenia ulicznego pasów drogowych i terenów gminnych na terenie miasta Jaworzna
2026-07-21 11:16:41Z
Budowa sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych na ulicy Powstańców Śląskich przy przystankach autobusowych Borynia Ławczok w Jastrzębiu-Zdroju”– w formule „projektuj i wybuduj”
2026-05-11 11:45:14Z
Rozbudowa sygnalizacji świetlnej na ul. Szafirowej
2026-04-23 06:47:36Z
Cała Polska — 22 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00353822 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego pasów drogowych, ciągów pieszych oraz doświetlenia przejść dla pieszych na terenie miasta Jaworzna” zamówienie podobne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg i Mostów
1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Administracyjna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240268900
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 9
1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@mzdim.jaworzno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdim.jaworzno.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie infrastrukturą drogową
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia ulicznego pasów drogowych, ciągów pieszych oraz doświetlenia przejść dla pieszych na terenie miasta Jaworzna” zamówienie podobne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f40040e4-7265-440c-8706-0b4d8d89b922
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00353822
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00072428/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Budowa doświetleń przejść dla pieszych, oświetlenia ulicznego pasów drogowych i terenów gminnych na terenie miasta Jaworzna- zamówienie podobne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz.U.z 2026 r. poz. 793).
Uzasadnienie: w zamówieniu udzielonym na podstawie umowy nr MZDiM.SA.223.12.2026 z wykonawcą ETEC w trybie podstawowym zostało przewidziane zamówienie podobne, obejmujące 100% wartości zamówienia podstawowego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZDiM.SA.222.20.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje roboty budowlane polegające na budowie sieci kablowych, montaż słupów oświetleniowych na fundamentach prefabrykowanych oraz opraw oświetleniowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ETEC Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6372028676
7.3.3) Ulica: Ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 20 D
7.3.4) Miejscowość: Zawiercie
7.3.5) Kod pocztowy: 42-400
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 263310,96 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia: w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 263 311 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE