Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Budowa placu zabaw przy Zespole Szkół w Osiecznicy
Zamawiający
GMINA OSIECZNICA
Osiecznica, Dolnośląskie
NIP: 6121636295
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| P.P.H.U. TOSIA Karol Zyśk | Zaręby Kościelne | 7591651890 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | P.P.H.U. TOSIA Karol Zyśk (Zaręby Kościelne) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 28 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45112723-9)
Najniższa cena
3 149 PLN
Średnia cena
205 612 PLN
Najwyższa cena
525 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| DARMAR Dariusz Stos Bolesławiec | 2 | 98 438 PLN | 98 438 PLN |
| BDB SP. ZO.O. JAROSŁAW | 2 | 305 565 PLN | 305 565 PLN |
| Müller Jelcz-Laskowice Sp. z o. o. Jelcz-Laskowice | 2 | 4 741 PLN | 9 481 PLN |
| 4STB spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Zielona Góra | 1 | 27 343 PLN | 27 343 PLN |
| LOGOS PLACE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Góra Kalwaria | 1 | 301 350 PLN | 301 350 PLN |
| FreeKids S.C. A. Gąsiorek, Z. Andruszewski Zawonia | 1 | 29 974 PLN | 29 974 PLN |
| Magic Garden Sp. z o.o. Strzelno | 1 | 152 483 PLN | 152 483 PLN |
| „DARMAR” Dariusz Stos Bożejowice 34 | 1 | 418 508 PLN | 418 508 PLN |
| CIVIL CONSTRUCTION SP. Z O.O. Pabianice | 1 | 347 898 PLN | 347 898 PLN |
| P.P.H.U. TOSIA Karol Zyśk Zaręby Kościelne | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Budowa placu zabaw przy ul. Sportowej w miejscowości Wilkszyn, jako alternatywnej formy spędzania czasu wolnego
2026-09-02 08:58:18Z
Modernizacja placu zabaw przy budynku B Szkoły Podstawowej nr 3 w Świebodzicach
2026-08-25 11:28:54Z
Budowa placu zabaw przy Zespole Szkół w Osiecznicy
2026-08-19 09:20:51Z
Adaptacja pomieszczeń na utworzenie 12 miejsc opieki nad dziećmi w klubie dziecięcym wraz z wyposażeniem w m.Kondratowice przy ul. Chmielowej 1A – etap II wyposażenie i montaż placu zabaw -II
2026-08-05 14:04:35Z
"Chodź na Górkę" - naturalny plac zabaw na Fiołkowej - dokończenie inwestycji
2026-08-05 11:40:48Z
Modernizacja placów zabaw na terenie Gminy Oborniki Śląskie
2026-07-24 11:51:17Z
Modernizacja placów zabaw na terenie Gminy Oborniki Śląskie
2026-07-24 11:51:17Z
Modernizacja placów zabaw na terenie Gminy Oborniki Śląskie
2026-07-24 11:51:17Z
Modernizacja placów zabaw na terenie Gminy Oborniki Śląskie
2026-07-24 11:51:17Z
Modernizacja placów zabaw na terenie Gminy Oborniki Śląskie
2026-07-24 11:51:17Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397766 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw przy Zespole Szkół w Osiecznicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSIECZNICA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821500
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Lubańska 43
1.4.2.) Miejscowość: Osiecznica
1.4.3.) Kod pocztowy: 59-724
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.4.7.) Numer telefonu: 757312107
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.rutkowska@osiecznica.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.osiecznica.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56dbc280-fdea-11ec-8000-d680d39e541a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397766
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/BZP 00244344/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa placu zabaw przy Zespole Szkół w Osiecznicy
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa placu zabaw przy Zespole Szkół w Osiecznicy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w projekcie budowlanym oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.
3.9.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P.P.H.U. TOSIA Karol Zyśk
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591651890
4.3.3.) Ulica: Nowa Złotoria 6
4.3.4.) Miejscowość: Zaręby Kościelne
4.3.5.) Kod pocztowy: 07-323
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 634052,70 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/BZP 00350425/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2022-12-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 634052,70 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE