Termin składania ofert minął. Postępowanie oczekuje na rozstrzygnięcie.
Budowa placów zabaw na terenie Gminy Nowa Sucha
Numer referencyjny: ZP:271.11.1.2026
Zamawiający
Gmina Nowa Sucha
Nowa Sucha
96-513 Nowa Sucha, Mazowieckie
NIP: 8371693792
REGON: 750148377
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Dokumenty zamówienia
Załącznik nr 6 do SWZ
Załącznik nr 6 do SWZ.docx
Załącznik nr 8 do SWZ
Załącznik nr 8 do SWZ.docx
Załącznik nr 1 do SWZ Formularz ofertowy
Załącznik nr 1 do SWZ.docx
Załącznik nr 10 do SWZ Przedmiary
Załącznik nr 10 do SWZ Przedmiary.zip
Załącznik nr 3 do SWZ
Załącznik nr 3 do SWZ.docx
Załącznik nr 12 do SWZ Wizualizacja urządzeń
Załącznik nr 12 do SWZ Wizualizacja urządzeń.zip
Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ)
SWZ Place zabaw 2.pdf
Załącznik nr 9 do SWZ Wzór umowy
Załącznik nr 9 do SWZ.docx
Załącznik nr 7 do SWZ
Załącznik nr 7 do SWZ.docx
Załącznik nr 4 do SWZ
Załącznik nr 4 do SWZ.docx
Załącznik nr 5 do SWZ
Załącznik nr 5 do SWZ.docx
Załącznik nr 2 do SWZ Oświadczenie wstępne
Załącznik nr 2 do SWZ.docx
Załacznik nr 11 do SWZ Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia
Załącznik nr 11 do SWZ Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia.zip
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)
Najniższa cena
43 050 PLN
Średnia cena
1 387 012 PLN
Najwyższa cena
18 963 148 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| AMTC Poland Sp. z o.o. Kraków | 2 | 181 642 PLN | 363 283 PLN |
| Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Staroźreby Sp. z o.o. Staroźreby | 2 | - | - |
| FEDRO Sp. z o.o. Osieck | 2 | 426 715 PLN | 853 430 PLN |
| PHU CYMUŚ Rafał Janicki Śladów | 2 | 332 682 PLN | 665 363 PLN |
| Express -Bud Usługi remontowo-budowlane Jacek Mróz "LOFT" Rząśnik | 2 | 364 401 PLN | 728 803 PLN |
| INSTAL-BUD PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 2 | 784 100 PLN | 1 568 200 PLN |
| ENERGOTEL Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 289 848 PLN | 579 696 PLN |
| SOLAR GLASS SP. Z O. O. Radom | 2 | 1 059 034 PLN | 2 118 068 PLN |
| USEHOUSE Sp. z o. o. Radzymin | 1 | - | - |
| USEHOUSE Sp. z o.o. Radzymin | 1 | 1 181 036 PLN | 1 181 036 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Rozbudowa budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Stara Sławogóra
2026-09-01 08:34:18Z
Modernizacja Szkoły Podstawowej nr 96 przy ul. Sarabandy 16/22 w Warszawie w zakresie dostosowania dla osób z niepełnosprawnościami.
2026-09-01 07:40:26Z
SVA/4620-231/2025 Termomodernizacja budynków nr 12, 13, 14, 15 na terenie kompl. wojsk. w m. Ustronie Morskie
2026-09-01 07:27:01Z
Przebudowa budynku Sądu Rejonowego w Płocku – adaptacja powierzchni na potrzeby archiwum.
2026-09-01 07:24:32Z
„Asfaltowanie drogi nr 160215W przez wieś Bronisławów”
2026-09-01 07:13:29Z
Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ramach zadania pn.: „Budowa drogi dla pieszych i rowerów na DK79 na odcinku Świerże Górne - Chinów”.
2026-09-01 06:24:59Z
Modernizacja placu zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3
2026-09-01 06:13:58Z
Budowa altany na cele kulturalne i turystyczne w ramach zadania „Wiata piknikowa w m. Zaliwie- Piegawki”
2026-08-31 12:56:24Z
Koszenie i czyszczenie przydrożnych rowów, cieków podstawowych i przepustów na terenie Gminy Piaseczno
2026-08-31 12:49:20Z
Wymiana ślusarki aluminiowej (witryn) w budynku przy ul. gen. W. Andersa 5 w Warszawie
2026-08-31 12:03:19Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398760 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Budowa placów zabaw na terenie Gminy Nowa Sucha
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Sucha
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148377
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowa Sucha
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sucha
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-513
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.7.) Numer telefonu: 468612051
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@nowasucha.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowasucha.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa placów zabaw na terenie Gminy Nowa Sucha
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ae043cd-3b9f-4015-a1f4-5dceac368fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398760
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006551/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Budowa placów zabaw na terenie Gminy Nowa Sucha
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
interwencja I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność- Wdrażanie LSR
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6ae043cd-3b9f-4015-a1f4-5dceac368fa43.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu platformy e-Zamówienia, która dostępna jest pod adresem: https://ezamowiania.gov.pl oraz poczty elektronicznej pod adresem: gmina@nowasucha.pl .
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto na platformie e-Zamówienia. Wykonawca posiadający konto na e-Zamówienia ma dostęp do następujących formularzy: Formularz do złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku" oraz do „Formularza do komunikacji".
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących; Zamawiający może żądać od osoby występującej z żądaniem wskazania dokładnych informacji, mających na celu sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia;
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania lub uzupełnienia Pani/Pana danych osobowych; skorzystanie przez osobę, której dane osobowe dotyczą z uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia, nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą, a także nie może naruszać integralności protokołu postępowania oraz jego załączników;
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych; zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania*;
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZP:271.11.1.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 2
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Budowa placu zabaw w Antoniewie
1) Obsługa geodezyjna (tyczenie, inwentaryzacja powykonawcza)
2) Roboty w zakresie zagospodarowania terenu (roboty ziemne, nawierzchnie z kostki brukowej, wypełnienie piaskiem strefy upadku, wysianie trawnika);
3) Dostawa i montaż urządzeń zabawowych wykonanych z metalu zabezpieczonego antykorozyjnie, tworzywa sztucznego HDPE, blachy ryflowanej spełniających aktualne normy PN-EN 1176 (dotycząca wyposażenia i ogólnych wymagań bezpieczeństwa) oraz PN-EN 1177 (regulująca nawierzchnie amortyzujące upadki);
4) Wykonanie ogrodzenia panelowego z wejściem (furtką);
4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Ocena będzie dokonywana według skali punktowej, poprzez sumowanie punktów uzyskanych w kryteriach oceny; maksymalnie można osiągnąć 100 punktów
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Budowa placu zabaw w Kurdwanowie
1) Obsługa geodezyjna (tyczenie, inwentaryzacja powykonawcza)
2) Roboty w zakresie zagospodarowania terenu;
3) Dostawa i montaż urządzeń zabawowych wykonanych z metalu zabezpieczonego antykorozyjnie, tworzywa sztucznego HDPE, blachy ryflowanej, spełniających aktualne normy PN-EN 1176 (dotycząca wyposażenia i ogólnych wymagań bezpieczeństwa) oraz PN-EN 1177 (regulująca nawierzchnie amortyzujące upadki);
4) Wykonanie ogrodzenia panelowego z wejściem (furtką);
3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 11 do SWZ (składają się na niego następujące dokumenty: opis przedmiotu zamówienia, projekt zagospodarowania terenu). Dopuszcza się rozbieżność wymiarów urządzeń i stref bezpieczeństwa w tolerancji +/-5%. Ostateczna kolorystyka oraz tematyka urządzeń mogą różnić się od przedstawionych na wizualizacjach. Zmiany te nie będą jednak miały wpływu na podstawowe parametry urządzeń – ich wymiary, funkcjonalność oraz zgodność z wymaganiami projektowymi. (Załącznik nr 12 do SWZ- Wizualizacja urządzeń)
4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Ocena będzie dokonywana według skali punktowej, poprzez sumowanie punktów uzyskanych w kryteriach oceny; maksymalnie można osiągnąć 100 punktów
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Zamawiający określa następujące warunki udziału w postępowaniu:1) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym;
Zamawiający nie precyzuje tego warunku.
2) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów;
Zamawiający nie precyzuje tego warunku.
3) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej;
Zamawiający nie precyzuje tego warunku
4) Zdolności technicznej lub zawodowej;
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że:
a) wykonał należycie oraz zgodnie z przepisami prawa budowlanego i prawidłowo ukończył nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, co najmniej dwa zadania polegające na budowie lub/i przebudowie, lub/i rozbudowie, lub/i remoncie placów zabaw/terenów rekreacji, o wartości brutto nie mniejszej niż 100 000,00, każde wraz podaniem ich rodzaju i wartości, daty i miejsca wykonania na potwierdzenie tego przedstawi dokumenty potwierdzające, że usługi te zostały wykonane należycie oraz zgodnie z prawem budowlanym.
b) dysponuje osobami zdolnymi do realizacji zamówienia w tym:
co najmniej 1 osobą posiadającą uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń mającą doświadczenie w roli kierownika budowy przy co najmniej dwóch zadaniach, z których każde polegało na budowie lub przebudowie placu zabaw.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnieniu warunków udziału w postępowaniu składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp . Oświadczenie to stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnienie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane podmiotowe środki dowodowe - Załącznik nr 2 do SWZ.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnieniu warunków udziału w postępowaniu składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp . Oświadczenie to stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnienie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane podmiotowe środki dowodowe - Załącznik nr 2 do SWZ.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.2. W przypadku, o którym mowa w ust. 1, wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
3. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez zamawiającego wyłącznie z pełnomocnikiem.
4. Jeżeli została wybrana oferta wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, zamawiający może żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ- Wzór umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-02 12:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Wyłącznie za pośrednictwem platfromy przetargowej e-Zamówienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-02 12:15
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.08.2026
- Termin składania ofert
- 02.09.2026 10:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-11-30