Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Budowa sieci wodociągowej w ul. Żabikowskiej w Luboniu
Zamawiający
Aquanet S.A.
Poznań, Wielkopolskie
NIP: 7770003274
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Navi-Expert PS Sp. z o.o. | Piaski | 6961902385 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Navi-Expert PS Sp. z o.o. (Piaski) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 36 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45100000-8)
Najniższa cena
187 821 PLN
Średnia cena
3 306 222 PLN
Najwyższa cena
24 449 194 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Roboty Drogowo-Budowlane Jacek Karpinski Złotów | 2 | 2 166 421 PLN | 4 332 841 PLN |
| AGNIESZKA TROIŃSKA ST INVEST WILKOWYJA | 2 | - | - |
| Izbruk Zakład Ogólnobudowlany Sp. z o. o. Dziedzice 59, 62-404 Ciążeń | 2 | 857 145 PLN | 857 145 PLN |
| STRABAG sp. z o.o. Pruszków | 1 | 24 449 194 PLN | 24 449 194 PLN |
| ARES Karol Wrzecioniarz Klonowa | 1 | 594 034 PLN | 594 034 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych S.A. Koło | 1 | 388 418 PLN | 388 418 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych S.A. Koło | 1 | 971 784 PLN | 971 784 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A. Ostrzeszów | 1 | 4 769 005 PLN | 4 769 005 PLN |
| Szewbud Inowrocław | 1 | 187 821 PLN | 187 821 PLN |
| MasterRoad Sp. z o.o. Inowrocław | 1 | 206 271 PLN | 206 271 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Budowa kolektora deszczowego „Gronowo” oraz „Budowa kolektora deszczowego wzdłuż ulicy Kordeckiego”
2026-09-03 10:29:44Z
Przebudowa drogi gminnej G 832560 dojazdowej do pól w miejscowości Mikstat Pustkowie
2026-08-19 12:23:56Z
„Zagospodarowanie terenu przy świetlicy wiejskiej w Gorzycach Wielkich wraz z budową wiat rekreacyjnych”, Gmina Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie
2026-08-03 11:46:53Z
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK" w Kobylej Górze wraz z budową skate parku
2026-07-29 06:54:25Z
Budowa sieci wodociągowej w ul. Żabikowskiej w Luboniu
2026-07-22 04:58:19Z
Rozwój zrównoważonej mobilności poprzez budowę ścieżki rowerowej przy drodze powiatowej nr 2147P w m. Olekszyn, gm. Kiszkowo
2026-07-09 07:48:47Z
Remont ulicy Akacjowej w Konarzycach
2026-07-03 12:24:10Z
Rozbudowa zbiorników retencyjnych na terenie Gminy Gniezno - staw w Mnichowie_postępowanie_2 w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027
2026-07-02 19:55:27Z
„Budowa drogi gminnej nr 284001P w m. Dąbrówka Kościelna, gm. Kiszkowo”
2026-07-01 10:42:25Z
Budowa żłobka przy Zespole Szkół w Witaszycach
2026-06-30 09:23:36Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354605 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowej w ul. Żabikowskiej w Luboniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Aquanet S.A.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630999119
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Dolna Wilda 126
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 61-492
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: renata.baumann-jerzak@aquanet.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aquanet.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d7338c5-db61-4ca2-8b02-5c2a45ea85f9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354605
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie sektorowe
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 061-197423
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa sieci wodociągowej w ul. Żabikowskiej w Luboniu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest: budowa sieci wodociągowej w ul. Żabikowskiej w
Luboniu (od ul. Szymanowskiego do ul. Pułaskiego). Wymiana istniejącej sieci wodociągowej,
obejmuje: a) budowę uzbrojenia: Sieć wodociągowa metodą bezwykopową DN200, ok. 230m
Przyłącza wodociągowe - budowa 15 szt. (wymiana- 9 szt., przełączenia- 4 szt., skrócenie- 1
szt., nowe- 2 szt., odcięcie- 2 szt.) b) unieczynnienie istniejącego uzbrojenia: Zamulenie
istniejącej sieci ok. 225m, demontaż obudowy zasuw, skrzynek do zasuw i tabliczek
informacyjnych związanych z nieczynnym uzbrojeniem, likwidacja 3 przyłączy (dl. ok. 20m ),
odcięcie i zaślepienie 13 przyłączy. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi
załącznik nr 8 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Navi-Expert PS Sp. z o.o.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Navi-Expert Przewierty Sterowane S.C. J. Wawrzyniak, B. Frąckowiak
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6961902385
4.3.3.) Ulica: Michałowo 32A
4.3.4.) Miejscowość: Piaski
4.3.5.) Kod pocztowy: 63-820
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 874567,27 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 137-475897
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
wykonanie dodatkowego przyłącza
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zwiększenie zakresu umowy
5.4.6.) Wartość zmiany: 717322,8
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 899667,84 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 22.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 2.1.1
- Próg unijny
- Powyżej progów UE