Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 194 955 PLN
Budowa stacji uzdatniania wody w Bemowie Piskim wraz z przebudową sieci wodociągowej. Etap I – wykonanie dokumentacji projektowej
Numer referencyjny: Or.ZP.271.8.2026
Zamawiający
Gmina Biała Piska
Plac Adama Mickiewicza 25
12-230 Biała Piska, Warmińsko-mazurskie
NIP: 8491499704
REGON: 790671490
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Załącznik nr 21
Załącznik nr 21. Warunki Techniczne sieć.pdf
Załącznik nr 11
Załącznik nr 11. Koncepcja budowy SUW w Bemowie Piskim.pdf
Załącznik nr 1
Załącznik nr 1.doc
Załącznik nr 6
Załącznik nr 6.doc
Załącznik nr 5
Załącznik nr 5.doc
Załącznik nr 17
Załącznik nr 17. Operat wodnoprawny.zip
Załącznik nr 10
Załącznik nr 10 OPZ.pdf
Załącznik nr 19
Załącznik nr 19. Zaświadczenie o MPZP.pdf
Załącznik nr 18
Załącznik nr 18. Analiza ryzyka.zip
Załącznik nr 15
Załącznik nr 15. Dokumentacja hydrogeologiczna.zip
Załącznik nr 14
Załącznik nr 14. Pozwolenie wodnoprawne.pdf
Załącznik nr 12
Załącznik nr 12. Koncepcja przebudowy sieci w Bemowie Piskim.pdf
Załącznik nr 9
Załącznik nr 9.doc
SWZ
SWZ.doc
Załącznik nr 7
Załącznik nr 7.doc
Załącznik nr 4
Załącznik nr 4.doc
Załącznik nr 3
Załącznik nr 3.doc
Załącznik nr 8
Załącznik nr 8.doc
Załącznik nr 2
Załącznik nr 2.doc
Załącznik nr 13
Załącznik nr 13. Sprawozdania z badań wody surowej.pdf
Załącznik nr 20
Załącznik nr 20. Warunki Techniczne SUW.pdf
Załącznik nr 16
Załącznik nr 16. Decyzja strefa ochrony bezpośredniej.pdf
Odpowiedź na zapytanie złożone w dn. 25.06.2026 r.
Odpowiedź na zapytanie z dn. 25.06.2026 r..pdf
Informacja o kwocie
Informacja o kwocie.pdf
Informacja z otwarcia ofert
Informacja z otwarcia ofert.pdf
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej.pdf
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Pracownia Projektowa DobroL Józef Dobrowolski | Olsztyn | 7390103348 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pracownia Projektowa DobroL Józef Dobrowolski (Olsztyn) | Umowa podpisana | 194 955 PLN | 194 955 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Warmińsko-mazurskie — na podstawie 88 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Najniższa cena
18 696 PLN
Średnia cena
170 151 PLN
Najwyższa cena
731 235 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Biuro Projektowe i Nadzoru "FILAR" Paweł Wysocki Pisz | 3 | 34 522 PLN | 103 566 PLN |
| Firma Inżynieryjno Projektowa Maciej Domysławski Suwałki | 3 | 133 988 PLN | 401 964 PLN |
| Pro Michał Bancewicz Olsztyn | 3 | 82 000 PLN | 246 000 PLN |
| Zakład Usług Projektowych i Nadzoru Drogownictwa Roman Szczepan Mrągowo | 3 | - | - |
| Pracownia Projektowa „dib” Łukasz Zieliński Iława | 3 | 70 520 PLN | 207 870 PLN |
| AKINT Sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | - |
| Centrum Projektu Tomasz Świtaj Gołdap | 2 | 54 120 PLN | 54 120 PLN |
| Ryn Marina Łukasz Borsuk Ryn | 2 | - | - |
| Usługi Inżynierskie Kamil Szymborski Pisz | 2 | 91 312 PLN | 91 312 PLN |
| Pracownia Projektowa XPRO Kamil Bukowski Nowe Miasto Lubawskie | 2 | 95 000 PLN | 184 000 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz ze STWiOR: Przebudowa ul. A. Mickiewicza, ul. 8-go Maja, ul. Mazurskiej i ul. T. Kościuszki wraz z budową i przebudową infrastruktury technicznej
2026-09-01 12:14:04Z
Opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego dla zadania, pn.: „Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu DK15 w msc. Lubawa”
2026-08-04 11:50:23Z
Sporządzenie dokumentacji projektowej dla zadania "Przebudowa odcinków drogi 1339N Frednowy - Franciszkowo - Mątyki - Dziarny (dr. woj. nr 536)
2026-07-28 05:10:50Z
Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo-technicznej modernizacji budynku B Szpitala Psychiatrycznego SPZOZ w Węgorzewie
2026-07-27 12:33:50Z
Budowa stacji uzdatniania wody w Bemowie Piskim wraz z przebudową sieci wodociągowej. Etap I – wykonanie dokumentacji projektowej
2026-07-27 07:22:47Z
Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn: „Modernizacja systemu wentylacji i klimatyzacji w budynku nr 6 przy ul. Warszawskiej 30 w Olsztynie”.
2026-07-23 09:50:19Z
Opracowania dokumentacji projektowej przebudowy drogi od corso do ulicy Jeziorowej w Gołdapi
2026-07-17 09:49:54Z
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Budowa drogi gminnej 240N na działce nr 54 w miejscowości Chełchy”
2026-07-10 12:01:44Z
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: „Modernizacja obiektu sportowego przy ul. Krakusa 25 w Elblągu”
2026-07-10 11:15:37Z
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla realizacji zadania pn. „Budowa budynku magazynowego na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej Gminy Ełk”
2026-07-10 08:04:24Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303901 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Budowa stacji uzdatniania wody w Bemowie Piskim wraz z przebudową sieci wodociągowej. Etap I – wykonanie dokumentacji projektowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biała Piska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671490
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Adama Mickiewicza 25
1.5.2.) Miejscowość: Biała Piska
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-230
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 874241350
1.5.8.) Numer faksu: 874241351
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@bialapiska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.bialapiska.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa stacji uzdatniania wody w Bemowie Piskim wraz z przebudową sieci wodociągowej. Etap I – wykonanie dokumentacji projektowej
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d216921b-7aff-4112-8874-69ab1f51248e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303901
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00058930/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Budowa stacji uzdatniania wody w Bemowie Piskim wraz z przebudową sieci wodociągowej Etap I - wykonanie dokumentacji projektowej
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d216921b-7aff-4112-8874-69ab1f51248e3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
2. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacja zamieszczona w zakładce „Centrum Pomocy”. 3. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania. 4. Sposób sporządzania i przekazywania
dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowanie) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (zw. dalej
„Rozporządzeniem w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych”). 5. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań, zawiadomień i zadawanie pytań. „Formularze do komunikacji” umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą lub rozporządzeniem w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone podpisem typu zewnętrznego lub wewnętrznego. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z
wszytym podpisem (typ wewnętrzny). 6. Możliwość korzystania z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta
uproszczonego na Platformie e-Zamówienia. 7. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO w przypadku zbierania danych osobowych bezpośrednio od osoby fizycznej, której dane dotyczą, w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: Or.ZP.271.8.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej obejmującej rozwiązania projektowe dla dwóch zadań inwestycyjnych tj.: • „Budowa stacji uzdatniania wody w Bemowie Piskim”
• „Przebudowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami w Bemowie Piskim”
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załącznikach nr 10, 11 i 12 do SWZ. 3. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych w sytuacji, gdyby w dokumentach opisujących przedmiot zamówienia, zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i 3 ustawy, a takim odniesieniem nie towarzyszyło wyrażenie „lub równoważne”, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywane, w normie, ocenie technicznej, aprobacie specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych. W związku z powyższym należy przyjąć, że każdej: normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych występujących w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
4. Inwestycja realizowana jest w ramach otrzymanej dotacji na dofinansowanie zadań własnych z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej zgodnie z Programem Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 –2026.
4.2.6.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-15
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Sposób oceny ofert został opisany w Rozdziale XIV.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 1
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące zdolności technicznej i zawodowej. Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że: a)dysponuje co najmniej jedną osobą posiadającą wymagane uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń, zgodnie z ustawą z dnia 07.07.1994 r. Prawo budowlane i przynależy do Polskiej Izby Inżynierów Budowlanych, b) Wykonawca w ciągu ostatnich 5 latach zaprojektował stację uzdatniania wody o wydajności większej niż 450 m3/dobę i w tym okresie stacja została wybudowana, odebrana protokołem końcowym i uruchomiona. Do wykazu Wykonawca dołączy dowody potwierdzające, że zamówienie zostało wykonane należycie, przy czym dowodami mogą być referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego zamówienie zostało wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty.5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Wykonawca zobowiązany jest złożyć następujące podmiotowe środki dowodowe w celu potwierdzania braku podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu: a) oświadczenie Wykonawcy dotyczące przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5) (załącznik nr 4 do SWZ), b) zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat wraz z zaświadczeniem zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
c) zaświadczenie albo innego dokumentu właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1) ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z zaświadczeniem albo innym dokumentem Zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert Wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności; d) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego/jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykonawca zobowiązany jest złożyć następujące podmiotowe środki dowodowe w celu potwierdzania spełniania warunków udziału w postępowaniu: a) wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami -załącznik nr 7 do SWZ, b) wykaz wykonanych prac (załącznik nr 9 do SWZ) wraz ze stosownymi dowodami potwierdzającymi należyte wykonanie zadania.
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty, w tym pełnomocnictwo (jeżeli dotyczy) . Oświadczenie z art. 117 ust. 4 ustawy wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (jeżeli dotyczy) – oświadczenie stanowi załącznik nr 6 do SWZ.SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenia, o którym mowa w Rozdziale IX pkt 5 ppkt 1) składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji w zakresie w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji.6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Szczegółowy rodzaj i zakres zmiany umowy został opisany w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 8 do SWZ.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-01 11:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-01 12:00
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-30
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 23.06.2026
- Termin składania ofert
- 01.07.2026 09:00
- Wartość umowy
- 194 955 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-12-15