Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 36 968 PLN
BZP.271.67.2026 Dostawa nowego sprzętu Przełącznik FC na potrzeby Urzędu Miasta Nowego Sącza w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”
Numer referencyjny: BZP.271.67.2026
Zamawiający
Miasto Nowy Sącz
Rynek 1
33-300 Nowy Sącz, Małopolskie
NIP: 7343507021
REGON: 491893167
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| System Data Sp. z o.o. | Mielec | NIP 8172031249 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | System Data Sp. z o.o. (Mielec) | Umowa podpisana | 36 968 PLN | 36 968 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 64 rozstrzygniętych przetargów (CPV 32420000-3 - Urządzenia sieciowe)
Najniższa cena
17 134 PLN
Średnia cena
270 622 PLN
Najwyższa cena
1 032 733 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ASCOMP S.A. Kraków | 3 | 393 569 PLN | 393 569 PLN |
| K 3 System Sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | - |
| Nbit Jarosław Jenczmionka Sp.zo.o. Gliwice | 2 | 32 472 PLN | 32 472 PLN |
| Progress Systemy Komputerowe Sp. z o.o. Kraków | 2 | 1 032 733 PLN | 1 032 733 PLN |
| Exnit Sp. z o.o. Kraków | 2 | 164 054 PLN | 164 054 PLN |
| ASESKO Salamon Kłyś Sp.j. Kraków | 2 | 292 932 PLN | 292 932 PLN |
| "FOREX-IT" Paweł Gwóźdź Nowy Sącz | 2 | - | - |
| ITIVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Mysłowice | 2 | 42 804 PLN | 42 804 PLN |
| FHU Horyzont Krzysztof Lech Gorlice | 2 | 83 517 PLN | 83 517 PLN |
| System Data Sp. z o.o. Mielec | 2 | 36 968 PLN | 36 968 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa klastra UTM w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” w Gminie Biecz.
2026-09-01 07:26:53Z
Dostawa i konfiguracja 2 zapór sieciowych UTM dla Gminy Chrzanów w ramach programu Cyberbezpieczny Samorząd
2026-08-20 11:05:50Z
BZP.271.67.2026 Dostawa nowego sprzętu Przełącznik FC na potrzeby Urzędu Miasta Nowego Sącza w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”
2026-08-19 07:03:45Z
BZP.271.67.2026 Dostawa nowego sprzętu Przełącznik FC na potrzeby Urzędu Miasta Nowego Sącza w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”
2026-08-18 09:07:26Z
KR-01/06/26, Zakup urządzeń sieciowych dla Instytutu Zootechniki – Państwowego Instytutu Badawczego
2026-08-17 05:42:31Z
ZP.72.2026 Dostawa, montaż, konfiguracja, uruchomienie oraz przekazanie do eksploatacji urządzeń UPS stanowiskowych i budynkowych.
2026-08-07 07:01:57Z
Poprawa cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Krynicy-Zdroju
2026-08-06 10:21:42Z
Dostawa, wdrożenie oraz uruchomienie kompletnej infrastruktury sieciowej LAN/WLAN
2026-08-06 09:08:43Z
Dostawa klastra UTM w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” w Gminie Biecz.
2026-08-04 10:54:07Z
Zakup i dostawa oprogramowania i sprzętu w ramach projektu CYBERBEZPIECZNA GMINA OCHOTNICA DOLNA- Etap II
2026-07-27 08:48:41Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00347373 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
BZP.271.67.2026 Dostawa nowego sprzętu Przełącznik FC na potrzeby Urzędu Miasta Nowego Sącza w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Nowy Sącz
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Nowego Sącza
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893167
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@nowysacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowysacz.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BZP.271.67.2026 Dostawa nowego sprzętu Przełącznik FC na potrzeby Urzędu Miasta Nowego Sącza w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7993e51a-1da9-48a6-9bc0-5a5540e6aadb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347373
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052371/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Zakup sprzętu komputerowego, licencji i oprogramowania
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
6. Przedmiot zamówienia będzie dofinansowany z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa” W ramach Umowy o powierzenie grantu o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/1882/FERC.02.02-CS.01-001/23/2024 z dnia 13.08.2024 r.
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz; https://bip.malopolska.pl/nowysacz,m,288947,ogloszenia-ozamowieniach.3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W przedmiotowym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a
Wykonawcami odbywa się za pośrednictwem platformy zakupowej, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej na stronie
https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz.
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wszelkie informacje dotyczące
wymagań technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej zostały opisane w
specyfikacji oraz w regulaminie korzystania z Platformy Zakupowej dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/1- regulamin
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: BZP.271.67.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego sprzętu Przełącznik FC na potrzeby Urzędu Miasta Nowego Sącza w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” dofinansowanego z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa” W ramach Umowy o powierzenie grantu o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/1882/FERC.02.02-CS.01-001/23/2024 z dnia 13.08.2024 r.
2. Pozostałe szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.2.6.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 70
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin wykonania zamówienia
4.3.6.) Waga: 11
Kryterium 3
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji i wsparcia technicznego
4.3.6.) Waga: 19
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
1.Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia zobowiązany jest złożyć następujące przedmiotowe środki dowodowe potwierdzające, że oferowana dostawa spełnia określone przez Zamawiającego wymagania, tj.a)przedmiotowe środki dowodowe – szczegółowe określenie oferowanego przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ (tj. Szczegółowe określenie „Szczegółowe określenie dostawa nowego sprzętu Przełącznik FC na potrzeby Urzędu Miasta Nowego Sącza w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”.
Wykonawca w wyżej wymienionym załączniku, zobowiązany jest określić jaki rodzaj produktu oferuje, poprzez wskazanie nazwy oferowanego sprzętu.
2.Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak
5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:
a)przedmiotowe środki dowodowe – szczegółowe określenie oferowanego przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ (tj. Szczegółowe określenie „Szczegółowe określenie dostawa nowego sprzętu Przełącznik FC na potrzeby Urzędu Miasta Nowego Sącza w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”.5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
1. Dokumentu, z którego wynika umocowanie osób do reprezentowania Wykonawcy(jeżeli dotyczy); 2. Oświadczenia o ustanowieniu pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia (jeżeli dotyczy); 3. Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
W § 9 projektowanych postanowień umowy wskazano zmiany postanowień umowy 1. Zamawiający, zgodnie z art. 455 ustawy Prawo zamówień publicznych, dopuszcza możliwość dokonania zmian postanowień zawartej Umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, w następujących przypadkach i zakresie: 1) zmianydotyczące terminu realizacji zamówienia: a) wystąpienia obiektywnych okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawierania Umowy, a które uniemożliwiają dotrzymanie terminu realizacji z przyczyn niezależnych od Wykonawcy. W takim przypadku termin może zostać wydłużony o czas niezbędny do ustąpienia lub wyjaśnienia tych okoliczności; b) wystąpienia siły wyższej lub stanu nadzwyczajnego (np. stan wyjątkowy, stan klęski żywiołowej), uniemożliwiającego terminowe wykonanie przedmiotu Umowy. Termin realizacji zostanie wówczas wydłużony o czas trwania tych zdarzeń; c) zaistnienia wpływu okoliczności związanych z wystąpieniem pandemii (w tym COVID-19) lub wprowadzenia w
Rzeczypospolitej Polskiej stanu o charakterze nadzwyczajnym na należyte wykonanie Umowy, pod warunkiem udokumentowania tego wpływu przez Wykonawcę stosownymi oświadczeniami lub dokumentami; d) w przypadku, gdy zmiany określone w lit. a) i c) inicjuje Wykonawca, jest on zobowiązany do pisemnego udowodnienia i szczegółowego uzasadnienia przyczyn proponowanej zmiany. 2) pozostałe zmiany: a) zmiany danych związanych z obsługą administracyjno-organizacyjną Umowy (np. zmiana numerów kont bankowych, danych teleadresowych, zmiana formy zabezpieczenia należytego wykonania Umowy); b) stwierdzenia rozbieżności lub niejasności w treści Umowy, których nie można usunąć w inny sposób, a których zmiana pozwoli na doprecyzowanie zapisów w celu ich jednoznacznej interpretacji
przez Strony; c) konieczności dostarczenia innego oprogramowania niż określone w Umowie, o parametrach nie gorszych niż zaproponowane w ofercie, jeżeli zmiana ta nie powoduje zwiększenia ceny i jest wywołana zakończeniem produkcji pierwotnego oprogramowania lub wycofaniem go z obrotu na terytorium RP; d) pojawienia się na rynku oprogramowania
nowszej generacji o lepszych parametrach technicznych, pozwalających na optymalizację kosztów eksploatacji, pod warunkiem że zmiana ta nie spowoduje zwiększenia wynagrodzenia brutto Wykonawcy; e) ujawnienia powszechnie występujących wad oferowanego oprogramowania i konieczności zastąpienia go produktem równoważnym (spełniającym
wymagania SWZ), rekomendowanym przez producenta lub Wykonawcę w celu wyeliminowania błędu. 2. Warunkiem dokonania zmian, o których mowa powyżej jest: 1) zainicjowanie procedury zmiany przez Wykonawcę lub Zamawiającego;
2) przedstawienie wyczerpującego uzasadnienia faktycznego i prawnego; 3) zachowanie formy pisemnej w postaci aneksu pod rygorem nieważności. 3. Wszystkie powyższe zapisy stanowią katalog zmian, na które Zamawiający może wyrazić zgodę, lecz nie stanowią one jednostronnego zobowiązania Zamawiającego do ich wprowadzenia. 4. Niezależnie od powyższych postanowień, zmiana Umowy może nastąpić w przypadkach i na zasadach określonych bezpośrednio w art. 455 ust. 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-24 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-24 10:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-22
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 16.07.2026
- Termin składania ofert
- 24.07.2026 08:00
- Wartość umowy
- 36 968 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
14 dni