Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Całodobowe świadczenie usług w zakresie żywienia pacjentów Szpitala Powiatowego Gajda – Med Sp. z o.o.

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00218061

Zamawiający

Szpital Powiatowy Gajda-Med spółka z ograniczona odpowiedzialnością

Pułtusk, Mazowieckie

NIP: 5681617967

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

06-100 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Restauracja SMAKOSZ Kamil Mirski Kacice 7571489015

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Restauracja SMAKOSZ Kamil Mirski (Kacice) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 12 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55320000-9)

Najniższa cena

129 PLN

Średnia cena

188 502 PLN

Najwyższa cena

817 600 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Bistro Smak Catering Sp. z o.o. Warszawa 2 111 156 PLN 502 182 PLN
MULTI Paweł Kaczmarczyk Ostrowiec Świętokrzyski 2 5 162 PLN 5 162 PLN
PROFECTO Artur Gołaś Ząbki 2 148 000 PLN 148 000 PLN
Agencja Cateringowa Party Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
Restauracja Amfitrion Sp. z o.o. Warszawa 1 182 474 PLN 890 000 PLN
Granatoil Graniszewscy sp.j. Czerwin 1 117 774 PLN 117 774 PLN
GOMI ŻYWIENIE Sp. z o.o. Poniatowa 1 817 600 PLN 817 600 PLN
Restauracja SMAKOSZ Kamil Mirski Kacice 1 - -
AGHIH PAWEŁ KĘPA Krężnica Jara 1 - -
Milord Sp. z o.o. Warszawa 1 14 697 PLN 14 697 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Przygotowywanie i dostarczanie posiłków jednego miesiąca wakacyjnego sierpnia dla dzieci z placówki wsparcia dziennego Świetlicy „Słonecznikowa Brać” MOPS w Pułtusku w 2026r.

Milord Sp. z o.o. 14 697 PLN

2026-08-10 06:31:42Z

Świadczenie usługi cateringowej realizowanej podczas spotkania z firmami i debaty pt. "Polski rynek prac geodezyjno-kartograficznych i geoinformatycznych – jak łączyć potencjał uczelni i biznesu”

MULTI Paweł Kaczmarczyk -

2026-07-20 08:11:50Z

Świadczenie usługi cateringowej realizowanej podczas spotkania z firmami i debaty pt. "Polski rynek prac geodezyjno-kartograficznych i geoinformatycznych – jak łączyć potencjał uczelni i biznesu”

MULTI Paweł Kaczmarczyk 5 162 PLN

2026-07-20 08:07:58Z

Świadczenie usług cateringowych na rzecz Polskiego Radia S.A. w likwidacji

Agencja Cateringowa Party Sp. z o.o. -

2026-07-08 10:15:48Z

Świadczenie usługi cateringowej

Bistro Smak Catering Sp. z o.o. 129 PLN

2026-06-11 08:11:47Z

Świadczenie usługi cateringowej

Granatoil Graniszewscy sp.j. 117 774 PLN

2026-06-11 08:11:47Z

Świadczenie usługi cateringu dla uczestników szkoleń centralnych

Bistro Smak Catering Sp. z o.o. 222 182 PLN

2026-05-07 13:25:35Z

Całodobowe świadczenie usług w zakresie żywienia pacjentów Szpitala Powiatowego Gajda – Med Sp. z o.o.

Restauracja SMAKOSZ Kamil Mirski -

2026-04-27 14:22:06Z

Wykonanie kompleksowej usługi cateringowej podczas uroczystej Gali Jubileuszowej z okazji 100-lecia WITU

PROFECTO Artur Gołaś -

2026-04-24 05:17:06Z

Świadczenie usług cateringowych na rzecz Polskiego Radia S.A. w likwidacji

Restauracja Amfitrion Sp. z o.o. 182 474 PLN

2026-04-14 14:46:56Z

Cała Polska — 94 przetargów

Min: 129 PLN Średnia: 155 219 PLN Max: 817 600 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Całodobowe świadczenie usług w zakresie żywienia pacjentów Szpitala Powiatowego Gajda – Med Sp. z o.o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy Gajda-Med spółka z ograniczona odpowiedzialnością

1.2.) Oddział zamawiającego: Szpital powiatowy Gajda-Med Sp. z o.o.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 361505810

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Teofila Kwiatkowskiego 19

1.4.2.) Miejscowość: Pułtusk

1.4.3.) Kod pocztowy: 06-102

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.4.7.) Numer telefonu: 236919901

1.4.8.) Numer faksu: 236919906

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gajdamed.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gajdamed.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b09b7dde-c9de-4571-971e-1e533e01ff0e

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218061

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-04-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 23-71446

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Całodobowe świadczenie usług w zakresie żywienia pacjentów Szpitala Powiatowego Gajda – Med Sp. z o.o.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie żywienia pacjentów Szpitala Powiatowego GAJDA - MED Sp. z o. o. w okresie 12 miesięcy zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie zasadami, ogólnymi i szczegółowymi oraz wymogami określonymi przez Instytut Żywności i Żywienia, SANEPID, Polski Związek Higieny i innymi obowiązującymi przepisami.

3.9.) Główny kod CPV: 55320000-9 - Usługi podawania posiłków

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-08

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Restauracja SMAKOSZ Kamil Mirski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7571489015

4.3.4.) Miejscowość: Kacice

4.3.5.) Kod pocztowy: 06-100

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1708200,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 89-296446

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-08

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1633189,82 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-04-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
27.04.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 55320000-9
55320000-9 (Usługi podawania posiłków) 55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków)