Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 07:00 (5 dni)
Cyberbezpieczna Gmina Rejowiec Fabryczny
Zamawiający
Gmina Rejowiec Fabryczny
Lubelska
22-170 Rejowiec Fabryczny, Lubelskie
NIP: 5632158413
REGON: 110198043
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 115 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1 - Urządzenia komputerowe)
Najniższa cena
979 PLN
Średnia cena
117 927 PLN
Najwyższa cena
541 109 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| INTEGRIZ Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 116 850 PLN | 116 850 PLN |
| Maxto ITS Sp. z o.o. Modlniczka | 3 | 237 810 PLN | 475 619 PLN |
| P.U.S. Lemax - Marek Maliński Puławy | 3 | 7 048 PLN | 29 333 PLN |
| P.U.S. Lemax - Marek Maliński Puławy | 3 | 49 585 PLN | 148 756 PLN |
| Complus Krzysztof Grzelczyk Lisiec Mały | 2 | - | - |
| Alltech s.j. Z. Pająk, A. Pająk Płock | 2 | 9 904 PLN | 9 904 PLN |
| MEGATECH DARIUSZ GUTEK Lublin | 2 | 134 047 PLN | 268 094 PLN |
| TOMASZ STOLAREK ARRIS COMPUTER Puławy | 2 | 24 701 PLN | 61 170 PLN |
| SPEEDSERWIS Tomasz Wroński Lublin | 2 | 51 498 PLN | 51 498 PLN |
| SPEEDSERWIS Tomasz Wroński Lublin | 2 | 233 700 PLN | 233 700 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup 3 szt. zarządzalnych przełączników sieciowych w ramach projektu „CYBERBEZPIECZNY SAMORZĄD”
2026-09-03 08:40:01Z
Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego oraz usługi związane z realizacją projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Gminy Wilków
2026-08-28 08:14:28Z
Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego oraz usługi związane z realizacją projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Gminy Wilków
2026-08-28 08:14:28Z
Sukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych dla Politechniki Lubelskiej
2026-08-27 06:45:15Z
Dostawa, montaż i konfiguracja wyposażenia sprzętowego i oprogramowania dla „Laboratorium Technologii Immersyjnych i Sztucznej Inteligencji”
2026-08-18 08:23:48Z
Dostawa i uruchomienie macierzy dyskowej NVMe dla PL
2026-08-13 09:30:55Z
„Dostawa wdrożenie i konfiguracja rozwiązań wzmacniających bezpieczeństwo cyfrowe oraz rozwój usług cyfrowych w SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim”
2026-08-11 10:08:25Z
Dostawa 9 szt. komputerów z monitorem dla pracowników wspomagających obsługę informacyjną cudzoziemców w LUW w Lublinie
2026-08-10 10:07:32Z
Dostawa sprzętu komputerowego i akcesoriów na potrzeby Urzędu Miejskiego w Bychawie.
2026-08-07 08:26:54Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania na potrzeby Urzędu Miasta Końskowola
2026-08-03 12:52:22Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416997 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Cyberbezpieczna Gmina Rejowiec Fabryczny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rejowiec Fabryczny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198043
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubelska
1.5.2.) Miejscowość: Rejowiec Fabryczny
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-170
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminarejowiecfabr.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminarejowiecfabr.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Cyberbezpieczna Gmina Rejowiec Fabryczny
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5436c48d-eebb-4d49-a08d-204ce904f372
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416997
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079087/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Cyberbezpieczna Gmina Rejowiec Fabryczny
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Zadanie realizowane w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego numer naboru FERC.02.02-CS.01-001/23
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://przetargi.gminarejowiecfabr.pl/3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środków komunikacji elek¬tronicznej za pośrednictwem Platformy https://przetargi.gminarejowiecfabrpl/ lub opcjonalnie za pośrednictwem poczty elektronicznej na e-mail: przetargi@gminarejowiecfabr.pl
2. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Instrukcji korzystania z Platformy pod adresem Biuletyn Informacji Publicznej - Gmina Rejowiec Fabryczny (lubelskie.pl)
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środków komunikacji elek¬tronicznej za pośrednictwem Platformy https://przetargi.gminarejowiecfabrpl/ lub opcjonalnie za pośrednictwem poczty elektronicznej na e-mail: przetargi@gminarejowiecfabr.pl
2. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Instrukcji korzystania z Platformy pod adresem Biuletyn Informacji Publicznej - Gmina Rejowiec Fabryczny (lubelskie.pl)
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informuję, że:
1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Rejowiec Fabryczny, reprezentowana przez Wójta Gminy Rejowiec Fabryczny, ul. Lubelska 16, 22-170 Rejowiec Fabryczny.
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iod@zeto.lublin.pl.
3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, wyboru wykonawcy, zawarcia i realizacji umowy oraz archiwizacji dokumentacji postępowania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, w związku z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych.
4. Odbiorcami danych mogą być podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa, w szczególności osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych, a także podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi informatyczne, prawne, pocztowe lub archiwizacyjne.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany przepisami prawa, w szczególności zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych oraz przepisami archiwalnymi.
6. Podanie danych jest wymogiem ustawowym związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Konsekwencje niepodania danych wynikają z przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.
7. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do danych, ich sprostowania oraz ograniczenia przetwarzania, na zasadach określonych w RODO i ustawie Prawo zamówień publicznych. Skorzystanie z prawa do sprostowania lub uzupełnienia danych nie może skutkować zmianą wyniku postępowania ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Prawo zamówień publicznych. Żądanie ograniczenia przetwarzania nie ogranicza przetwarzania danych do czasu zakończenia postępowania.
8. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
9. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania.
Pełna klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych znajduje się w SWZ.
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informuję, że:
1. Administratorem danych osobowych jest Gmina Rejowiec Fabryczny, reprezentowana przez Wójta Gminy Rejowiec Fabryczny, ul. Lubelska 16, 22-170 Rejowiec Fabryczny.
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iod@zeto.lublin.pl.
3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, wyboru wykonawcy, zawarcia i realizacji umowy oraz archiwizacji dokumentacji postępowania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, w związku z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych.
4. Odbiorcami danych mogą być podmioty uprawnione do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa, w szczególności osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych, a także podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi informatyczne, prawne, pocztowe lub archiwizacyjne.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany przepisami prawa, w szczególności zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych oraz przepisami archiwalnymi.
6. Podanie danych jest wymogiem ustawowym związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Konsekwencje niepodania danych wynikają z przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.
7. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do danych, ich sprostowania oraz ograniczenia przetwarzania, na zasadach określonych w RODO i ustawie Prawo zamówień publicznych. Skorzystanie z prawa do sprostowania lub uzupełnienia danych nie może skutkować zmianą wyniku postępowania ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Prawo zamówień publicznych. Żądanie ograniczenia przetwarzania nie ogranicza przetwarzania danych do czasu zakończenia postępowania.
8. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
9. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania.
Pełna klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych znajduje się w SWZ.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 2
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa sprzętu komputerowego
4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
48821000-9 - Serwery sieciowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-28
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający dokona oceny ofert, które nie zostały odrzucone dla każdej z części zamówienia osobno. Oferty będą oceniane na podstawie następujących kryteriów oceny ofert:
Lp. Nazwa kryterium Znaczenie kryterium (w %)
1 Cena (C) 60
2 Termin realizacji (T) 40
Zamawiający dokona oceny ofert przyznając punkty w ramach poszczególnych kryteriów oceny ofert, przyjmując zasadę, że 1% = 1 punkt.
Punkty za kryterium „Cena” zostaną obliczone według wzoru:
C = Cn/Cb x 60 pkt
gdzie,
C- ilość punktów za kryterium cena,
Cn - najniższa cena ofertowa spośród ofert nieodrzuconych,
Cb – cena oferty badanej.
Punkty w Kryterium „Termin realizacji” liczone w następujący sposób:
Przez kryterium termin realizacji należy rozumieć ilość dni, o którą skrócony zostanie termin realizacji zadania
Ocena ofert w powyższym kryterium w zakresie każdej z części zostanie dokonana zgodnie z poniższym:
- skrócenie terminu realizacji zadania o 0dni – 0 pkt
- skrócenie terminu realizacji zadania o 2 dni – 10 pkt.
- skrócenie terminu realizacji zadania o 3 dni – 20 pkt.
- skrócenie terminu realizacji zadania o 4 dni – 30 pkt.
- skrócenie terminu realizacji zadania o 5 dni – 40 pkt.
Za najkorzystniejszą ofertę, w każdej części z osobna Zamawiający uzna ofertę, która otrzyma największą ilość punktów obliczoną na podstawie wzoru:
𝑂 = 𝐶 + T
gdzie:
O – łączna ilość punktów oferty ocenianej
C – liczba punktów otrzymanych w kryterium „Cena”
T – liczba punktów otrzymanych w kryterium „Termin realizacji”
Końcowy wynik powyższego działania zostanie zaokrąglony do dwóch miejsc po przecinku.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa oprogramowania komputerowego
4.2.6.) Główny kod CPV: 48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-28
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający dokona oceny ofert, które nie zostały odrzucone dla każdej z części zamówienia osobno. Oferty będą oceniane na podstawie następujących kryteriów oceny ofert:
Lp. Nazwa kryterium Znaczenie kryterium (w %)
1 Cena (C) 60
2 Termin realizacji (T) 40
Zamawiający dokona oceny ofert przyznając punkty w ramach poszczególnych kryteriów oceny ofert, przyjmując zasadę, że 1% = 1 punkt.
Punkty za kryterium „Cena” zostaną obliczone według wzoru:
C = Cn/Cb x 60 pkt
gdzie,
C- ilość punktów za kryterium cena,
Cn - najniższa cena ofertowa spośród ofert nieodrzuconych,
Cb – cena oferty badanej.
Punkty w Kryterium „Termin realizacji” liczone w następujący sposób:
Przez kryterium termin realizacji należy rozumieć ilość dni, o którą skrócony zostanie termin realizacji zadania
Ocena ofert w powyższym kryterium w zakresie każdej z części zostanie dokonana zgodnie z poniższym:
- skrócenie terminu realizacji zadania o 0dni – 0 pkt
- skrócenie terminu realizacji zadania o 2 dni – 10 pkt.
- skrócenie terminu realizacji zadania o 3 dni – 20 pkt.
- skrócenie terminu realizacji zadania o 4 dni – 30 pkt.
- skrócenie terminu realizacji zadania o 5 dni – 40 pkt.
Za najkorzystniejszą ofertę, w każdej części z osobna Zamawiający uzna ofertę, która otrzyma największą ilość punktów obliczoną na podstawie wzoru:
𝑂 = 𝐶 + T
gdzie:
O – łączna ilość punktów oferty ocenianej
C – liczba punktów otrzymanych w kryterium „Cena”
T – liczba punktów otrzymanych w kryterium „Termin realizacji”
Końcowy wynik powyższego działania zostanie zaokrąglony do dwóch miejsc po przecinku.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Podmiotowe środki dowodowe przekazuje się wg następujących zasad:1 w przypadku, gdy zostały wystawione jako dokument elektroniczny przez upoważnione podmioty inne niż Wykonawca, Wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, podmiot udostępniający zasoby – przekazuje się ten dokument elektroniczny;
2 w przypadku, gdy zostały wystawione jako dokument w postaci papierowej przez upoważnione podmioty inne niż Wykonawca, Wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, podmiot udostępniający zasoby - przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, poświadczające zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej.
Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje odpowiednio Wykonawca, Wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, podmiot udostępniający zasoby lub podwykonawca, w zakresie podmiotowych środków dowodowych, które każdego z nich dotyczą. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej może dokonać również notariusz. Przez cyfrowe odwzorowanie należy rozumieć dokument elektroniczny będący kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej, umożliwiający zapoznanie się z tą treścią i jej zrozumienie, bez konieczności bezpośredniego dostępu do oryginału.
3 w przypadku, gdy nie zostały wystawione przez upoważnione podmioty inne niż Wykonawca, Wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, podmiot udostępniający zasoby - przekazuje się je w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
4 w przypadku, gdy nie zostały wystawione przez upoważnione podmioty inne niż Wykonawca, Wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, podmiot udostępniający zasoby a sporządzono je jako dokument w postaci papierowej i opatrzono własnoręcznym podpisem - przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, poświadczające zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1. Zamawiający dopuszcza możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowyw stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy,
w szczególności w przypadku wystąpienia okoliczności, o których mowa w ustawie Prawo zamówień publicznych, a także w następujących przypadkach:
1) zmiany przepisów prawa jeżeli mają wpływ na zakres lub warunki wykonania umowy
w szczególności zmiany stawki podatku od towarów i usług,
2) zmiany zasad przyznania dotacji z Programu, o którym mowa w § 1 ust. 2 Umowy,
3) zmiany dotyczące terminu realizacji zamówienia:
a) jeśli pojawiły się okoliczności natury obiektywnej, których nie można było przewidzieć w chwili zawierania Umowy, uniemożliwiające dotrzymanie terminu realizacji wskazanego
w Umowie, za które nie odpowiada Wykonawca. W takim przypadku termin realizacji umowy może zostać wydłużony o czas niezbędny do wyjaśnienia okoliczności natury obiektywnej,
b) w przypadku wystąpienia stanu nadzwyczajnego uniemożliwiającego dotrzymanie terminu realizacji zamówienia (np. stan wyjątkowy, stan klęski żywiołowej). W takim przypadku termin realizacji umowy zostanie wydłużony o czas trwania stanu nadzwyczajnego,
c) w przypadku, gdy zmiany określone w pkt a) inicjuje Wykonawca, jest on zobowiązany udowodnić, tzn. udokumentować w formie pisemnej Zamawiającemu uzasadnienie proponowanej zmiany,
4) pozostałe zmiany:
a) zmiana danych związanych z obsługą administracyjno-organizacyjną umowy,
(np. zmiana danych teleadresowych, zmiana personelu realizującego zadanie)
b) w przypadku stwierdzenia rozbieżności lub niejasności w umowie, których nie można usunąć w inny sposób, a zmiana umowy będzie umożliwiać usuniecie rozbieżności i doprecyzowanie umowy w celu jednoznacznej interpretacji jej zapisów przez strony.
2. Warunkiem dokonania zmian, o których mowa powyżej jest:
1) inicjowanie zmian przez Wykonawcę lub Zamawiającego,
2) uzasadnienie zmiany,
3) forma pisemna pod rygorem nieważności.
3. Wszystkie powyższe zapisy stanowią katalog zmian, na które Zamawiający może wyrazić zgodę. Nie stanowią jednocześnie zobowiązania do wyrażenia takiej zgody.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://przetargi.gminarejowiecfabr.pl/
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.09.2026
- Termin składania ofert
- 09.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-09-28