Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Sukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych dla Politechniki Lubelskiej
Zamawiający
POLITECHNIKA LUBELSKA
Lublin, Lubelskie
NIP: 7120104651
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| SPEEDSERWIS Tomasz Wroński | Lublin | 7121591162 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SPEEDSERWIS Tomasz Wroński (Lublin) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 115 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1)
Najniższa cena
979 PLN
Średnia cena
117 927 PLN
Najwyższa cena
541 109 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| INTEGRIZ Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 116 850 PLN | 116 850 PLN |
| Maxto ITS Sp. z o.o. Modlniczka | 3 | 237 810 PLN | 475 619 PLN |
| P.U.S. Lemax - Marek Maliński Puławy | 3 | 7 048 PLN | 29 333 PLN |
| P.U.S. Lemax - Marek Maliński Puławy | 3 | 49 585 PLN | 148 756 PLN |
| Complus Krzysztof Grzelczyk Lisiec Mały | 2 | - | - |
| Alltech s.j. Z. Pająk, A. Pająk Płock | 2 | 9 904 PLN | 9 904 PLN |
| MEGATECH DARIUSZ GUTEK Lublin | 2 | 134 047 PLN | 268 094 PLN |
| TOMASZ STOLAREK ARRIS COMPUTER Puławy | 2 | 24 701 PLN | 61 170 PLN |
| SPEEDSERWIS Tomasz Wroński Lublin | 2 | 51 498 PLN | 51 498 PLN |
| SPEEDSERWIS Tomasz Wroński Lublin | 2 | 233 700 PLN | 233 700 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup 3 szt. zarządzalnych przełączników sieciowych w ramach projektu „CYBERBEZPIECZNY SAMORZĄD”
2026-09-03 08:40:01Z
Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego oraz usługi związane z realizacją projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Gminy Wilków
2026-08-28 08:14:28Z
Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego oraz usługi związane z realizacją projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Gminy Wilków
2026-08-28 08:14:28Z
Sukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych dla Politechniki Lubelskiej
2026-08-27 06:45:15Z
Dostawa, montaż i konfiguracja wyposażenia sprzętowego i oprogramowania dla „Laboratorium Technologii Immersyjnych i Sztucznej Inteligencji”
2026-08-18 08:23:48Z
Dostawa i uruchomienie macierzy dyskowej NVMe dla PL
2026-08-13 09:30:55Z
„Dostawa wdrożenie i konfiguracja rozwiązań wzmacniających bezpieczeństwo cyfrowe oraz rozwój usług cyfrowych w SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim”
2026-08-11 10:08:25Z
Dostawa 9 szt. komputerów z monitorem dla pracowników wspomagających obsługę informacyjną cudzoziemców w LUW w Lublinie
2026-08-10 10:07:32Z
Dostawa sprzętu komputerowego i akcesoriów na potrzeby Urzędu Miejskiego w Bychawie.
2026-08-07 08:26:54Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania na potrzeby Urzędu Miasta Końskowola
2026-08-03 12:52:22Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409301 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych dla Politechniki Lubelskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA LUBELSKA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001726
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Nadbystrzycka 38D
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-618
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.7.) Numer telefonu: (81) 538 46 55
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@pollub.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pollub.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-352f8b6b-d8e8-40d0-9790-cd6beb189602
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409301
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 104-352200
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych dla Politechniki Lubelskiej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
.Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych na potrzeby Politechniki Lubelskiej. L.p. Opis przedmiotu zamówienia Ilość sztuk 1 Dysk SSD wewnętrzny 2,5” typu SATA 1TB - 50 szt., 2 Dysk SSD wewnętrzny 2,5” typu SATA 2TB - 30 szt., 3 Dysk SSD wewnętrzny typu M.2 1TB - 30 szt., 4 Dysk SSD wewnętrzny typu M.2 2TB - 20 szt., 5 Dysk zewnętrzny, przenośny 2,5” 2TB - 70 szt., 6 Dysk zewnętrzny, przenośny 2,5” 4TB - 70 szt., 7 Zestaw bezprzewodowy: klawiatura + mysz - 50 szt., 8 Mysz bezprzewodowa - 70 szt., 9 Mysz przewodowa - 50 szt., 10 Klawiatura przewodowa - 30 szt., 11 Przenośna pamięć USB – (pendrive 64GB) - 40 szt., 12 Przenośna pamięć USB – (pendrive 128GB) - 50 szt., 13 Przenośna pamięć USB – (pendrive 256GB) - 70 szt., 14 Replikator portów na USB-C (HUB USB-C 8w1) - 20 szt., 15 Zewnętrzny napęd optyczny - 10 szt., 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 30237000-9 - Części, akcesoria i wyroby do komputerów
30234000-8 - Nośniki do przechowywania
30237410-6 - Myszka komputerowa
30237460-1 - Klawiatury komputerowe
30237132-3 - Interfejs USB
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SPEEDSERWIS Tomasz Wroński
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7121591162
4.3.3.) Ulica: Zygmunta Krasińskiego
4.3.4.) Miejscowość: Lublin
4.3.5.) Kod pocztowy: 20-709
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 150847,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 155-532488
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-22
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność dostosowania postanowień umowy do zmian przepisów powszechnie obowiązującego prawa, tj. wejścia w
życie przepisów ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług w zakresie obowiązku korzystania z
Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF).
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Do umowy wprowadzono postanowienia w zakresie wystawiania i doręczania faktur
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 92894 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Powyżej progów UE