Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

DFP.271.112.2024.AB - Wykonywanie przeglądów konserwacyjnych oraz sprawowanie nadzoru nad systemami, urządzeniami i instalacjami przeciwpożarowymi.

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00376864

Zamawiający

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE

Kraków, Małopolskie

NIP: 6751199442

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

30-716 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Firma Handlowo Usługowa BEZPOŻ Wioletta Gaczoł Kraków 6831102640

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Firma Handlowo Usługowa BEZPOŻ Wioletta Gaczoł (Kraków) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 4 rozstrzygniętych przetargów (CPV 75251110-4)

Najniższa cena

62 081 PLN

Średnia cena

82 086 PLN

Najwyższa cena

102 090 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Smart Fire Protection Sp. z o.o. Warszawa 1 102 090 PLN 102 090 PLN
Firma Handlowo Usługowa BEZPOŻ Wioletta Gaczoł Kraków 1 - -
INSAP SP. Z O.O. Kraków 1 62 081 PLN 62 081 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 32 przetargów

Min: 7 432 PLN Średnia: 163 371 PLN Max: 1 044 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
DFP.271.112.2024.AB - Wykonywanie przeglądów konserwacyjnych oraz sprawowanie nadzoru nad systemami, urządzeniami i instalacjami przeciwpożarowymi.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288685

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Marii Orwid 11

1.4.2.) Miejscowość: Kraków

1.4.3.) Kod pocztowy: 30-688

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: achwast@su.krakow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.su.krakow.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a3f3d9c-9a31-4a7f-b7dc-91020d206c36

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00376864

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 126/2024 390487-2024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

DFP.271.112.2024.AB - Wykonywanie przeglądów konserwacyjnych oraz sprawowanie nadzoru nad systemami, urządzeniami i instalacjami przeciwpożarowymi.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiot zamówienia: Wykonanie przeglądów konserwacyjnych oraz sprawowanie
bieżącego nadzoru nad systemami, urządzeniami przeciwpożarowymi i instalacjami
oddymiania i usuwania ciepła oraz instalacji sygnalizacji alarmu pożarowego – SAP w Szpitalu
Uniwersyteckim w Krakowie.

3.9.) Główny kod CPV: 75251110-4 - Usługi ochrony przeciwpożarowej

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

24 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Handlowo Usługowa BEZPOŻ Wioletta Gaczoł

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6831102640

4.3.3.) Ulica: ul. Przewóz 36a/59

4.3.4.) Miejscowość: Kraków

4.3.5.) Kod pocztowy: 30-716

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1771200,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 478265-2024 154/2024

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1771200,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
04.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 75251110-4
75251110-4 (Usługi ochrony przeciwpożarowej)