Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
(DFP.271.170.2022.AMW) Świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii stacjonarnej dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przy ul. Jakubowskiego 2.
Zamawiający
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Kraków, Małopolskie
NIP: 6751199442
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Netia SA | Warszawa | 5260205575 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Netia SA (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 9 rozstrzygniętych przetargów (CPV 64200000-8)
Najniższa cena
5 535 PLN
Średnia cena
131 239 PLN
Najwyższa cena
652 478 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| TELESTRADA SPÓŁKA AKCYJNA Warszawa | 2 | 7 537 PLN | 15 074 PLN |
| FIBERLINK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Kraków | 2 | 8 795 PLN | 17 589 PLN |
| Orange Polska S.A. Warszawa | 1 | - | - |
| Netia SA Warszawa | 1 | - | - |
| Orange Polska Spółka Akcyjna Warszawa | 1 | 427 158 PLN | 427 158 PLN |
| P4 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 1 | 652 478 PLN | 652 478 PLN |
| S-NET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Kraków | 1 | 10 332 PLN | 10 332 PLN |
| VISIONCUBE S.A. Kraków | 1 | 52 496 PLN | 52 496 PLN |
| Enter T&T Sp. z o. o Poznań | 1 | 6 022 PLN | 6 022 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Postępowanie o udzielenia zamówienia publicznego na świadczenie usług telekomunikacyjnych w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie
2026-08-31 07:55:56Z
Postępowanie o udzielenia zamówienia publicznego na świadczenie usług telekomunikacyjnych w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie
2026-07-30 09:36:20Z
Kompleksowe zabezpieczenie łączności w zakresie telefonii stacjonarnej Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
2026-06-02 04:36:34Z
Kompleksowe zabezpieczenie łączności w zakresie telefonii stacjonarnej Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
2026-05-25 07:08:08Z
(DFP.271.170.2022.AMW) Świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii stacjonarnej dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przy ul. Jakubowskiego 2.
2026-03-04 08:02:12Z
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie, uruchomienie oraz utrzymanie w roku 2026 łączy dostępowych do Internetu dla Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego
2026-02-27 13:16:59Z
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie, uruchomienie oraz utrzymanie w roku 2026 łączy dostępowych do Internetu dla Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego
2026-02-27 13:16:59Z
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie, uruchomienie oraz utrzymanie w roku 2026 łączy dostępowych do Internetu dla Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego
2026-02-27 11:40:51Z
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie, uruchomienie oraz utrzymanie w roku 2026 łączy dostępowych do Internetu dla Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego
2026-02-27 11:40:51Z
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie, uruchomienie oraz utrzymanie w roku 2026 łączy dostępowych do Internetu dla Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego
2026-02-27 11:40:51Z
Cała Polska — 87 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00138411 z dnia 2026-03-04 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
(DFP.271.170.2022.AMW) Świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii stacjonarnej dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przy ul. Jakubowskiego 2.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288685
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Marii Orwid 11
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-688
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: amatys@su.krakow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.su.krakow.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c64e05f4-6be8-11ed-abdb-a69c1593877c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00138411
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-03-04
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/S 241-694966
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
(DFP.271.170.2022.AMW) Świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii stacjonarnej dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przy ul. Jakubowskiego 2.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii stacjonarnej dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przy ul. Jakubowskiego 2.
3.9.) Główny kod CPV: 64200000-8 - Usługi telekomunikacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-01-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2023-03-01 do 2026-02-284.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Netia SA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260205575
4.3.3.) Ulica: Poleczki 13
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-822
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 919695,60 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/S 035-103843
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-02-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 760518,57 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 04.03.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE