Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 3 114 416 PLN

Docieplenie elewacji podwórza budynku Uniwersytetu Rolniczego przy al. Mickiewicza 21 w Krakowie w ramach zadania pn.: „Termomodernizacja oraz przebudowa Sali Senackiej UR im. H.Kołłątaja w Krakowie

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00352979

Zamawiający

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

al. Adama Mickiewicza 21

31-120 Kraków, Małopolskie

NIP: 6750002118

REGON: 000001815

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
DeS Henryk Dowgier, Anna Dowgier Sp.k., kraków 677 000 49 59

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 DeS Henryk Dowgier, Anna Dowgier Sp.k., (kraków) Umowa podpisana 3 114 416 PLN 3 114 416 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 2 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45262100-2)

Najniższa cena

3 114 416 PLN

Średnia cena

3 114 416 PLN

Najwyższa cena

3 114 416 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
DeS Henryk Dowgier, Anna Dowgier Sp.k., kraków 1 3 114 416 PLN 3 114 416 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 2 przetargów

Min: 3 114 416 PLN Średnia: 3 114 416 PLN Max: 3 114 416 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Docieplenie elewacji podwórza budynku Uniwersytetu Rolniczego przy al. Mickiewicza 21 w Krakowie w ramach zadania pn.: „Termomodernizacja oraz przebudowa Sali Senackiej UR im. H.Kołłątaja w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001815

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Adama Mickiewicza 21

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-120

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: Wioletta.Kubica@urk.edu.pl

1.5.8.) Numer faksu: Wioletta.Kubica@urk.edu.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Wioletta.Kubica@urk.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://urk.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1337609

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Docieplenie elewacji podwórza budynku Uniwersytetu Rolniczego przy al. Mickiewicza 21 w Krakowie w ramach zadania pn.: „Termomodernizacja oraz przebudowa Sali Senackiej UR im. H.Kołłątaja w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aeae4ba4-88f2-4f40-aa17-db165b45f39e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352979

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W poprzednio prowadzonym postępowaniu nie wpłyneły oferty, warunki udziału w postepowaniu nie zostały zmienione

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: Ogłoszenie nr 2026/BZP 00238092/01 z dnia 2026-05-11

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZiK-DZP.2921.38.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2535045,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Docieplenie elewacji budynku od strony podwórza (strona wschodnia) Uniwersytetu Rolniczego przy al. Mickiewicza 21 w
Krakowie

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3114415,69 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3114415,69 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3114415,69 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DeS Henryk Dowgier, Anna Dowgier Sp.k.,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 677 000 49 59

7.3.3) Ulica: ul. Kazimierza Wielkiego 51/LU3

7.3.4) Miejscowość: kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-074

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3114415,69 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Pełna nazwa postępowania z uwagi na ograniczoną ilość zanków: DZiK-DZP.2921.38.2026 pn. Docieplenie elewacji podwórza budynku Uniwersytetu Rolniczego przy al. Mickiewicza 21 w Krakowie w ramach zadania pn.: „Termomodernizacja oraz przebudowa Sali Senackiej Wydziału Rolniczo Ekonomicznego Uniwersytety Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie przy al. Mickiewicza 21.”
2026-07-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
21.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość szacunkowa
2 535 045 PLN
Wartość umowy
3 114 416 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45262100-2
45262100-2 (Roboty przy wznoszeniu rusztowań)