Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Doposażenie Centrum Symulacji Medycznej w systemy informatyczne

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00388645

Zamawiający

UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

NIP: 7393033097

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Invest It Sp. z o.o. Warszawa 5242699360

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Invest It Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Warmińsko-mazurskie — na podstawie 60 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48000000-8)

Najniższa cena

932 PLN

Średnia cena

172 329 PLN

Najwyższa cena

908 556 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Paweł Owczarzak EUPOL Środa Wielkopolska 3 4 465 PLN 13 395 PLN
PAWEŁ OWCZARZAK EUPOL ŚRODA WIELKOPOLSKA 3 2 254 PLN 6 763 PLN
Stefan Miśkiewicz UrsaScience Gałków mały 2 - -
MEDIA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice 2 651 900 PLN 651 900 PLN
Oprogramowanie Naukowo Techniczne Sp. z o.o. Kraków 2 22 204 PLN 44 409 PLN
Softinet Spółka z o.o. Warszawa 2 102 431 PLN 102 431 PLN
THEISEN TECH Sp. z o.o. Pszczyna 2 - 45 264 PLN
Softinet Sp. z o.o. Warszawa 2 35 979 PLN 35 979 PLN
Talkie sp. z.o.o. Gdańsk 2 292 260 PLN 292 260 PLN
Media Sp. z o.o. Katowice 1 308 853 PLN 308 853 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup platformy typu LowCode wraz z wdrożeniem procesu obiegu faktur na potrzeby Centrum Informatycznego UWM w Olsztynie

OPTeam S.A. -

2026-08-28 08:50:27Z

Dostawa oprogramowania komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie

NGE Polska Sp. z o.o. 5 498 PLN

2026-08-18 09:39:50Z

Dostawa oprogramowania komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie

Oprogramowanie Naukowo Techniczne Sp. z o.o. 4 165 PLN

2026-08-18 09:39:50Z

Dostawa oprogramowania komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie

Oprogramowanie Naukowo Techniczne Sp. z o.o. 40 244 PLN

2026-08-18 09:39:50Z

ZP/6/2026 Wdrożenie usługi Wirtualnej Rejestratorki (voice-bot), jako inteligentnego asystenta głosowego, do automatyzacji procesów telefonicznej obsługi pacjenta w ramach AOS

Talkie sp. z.o.o. -

2026-08-12 10:29:23Z

Doposażenie Centrum Symulacji Medycznej w systemy informatyczne

Invest It Sp. z o.o. -

2026-08-12 08:19:31Z

Zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie Portalu Wiedzy Medycznej na potrzeby Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

THEISEN TECH Sp. z o.o. -

2026-08-07 11:40:19Z

Dostawa oprogramowania komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie

PAWEŁ OWCZARZAK EUPOL 1 781 PLN

2026-08-05 07:15:53Z

Dostawa oprogramowania komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie

PAWEŁ OWCZARZAK EUPOL 932 PLN

2026-08-05 07:15:53Z

Dostawa oprogramowania komputerowego na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie

PAWEŁ OWCZARZAK EUPOL 4 049 PLN

2026-08-05 07:15:53Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 844 PLN Średnia: 173 820 PLN Max: 1 078 384 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Doposażenie Centrum Symulacji Medycznej w systemy informatyczne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510884205

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Oczapowskiego 2

1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.4.3.) Kod pocztowy: 10-719

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: paulina.galazka@uwm.edu.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.uwm.edu.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d6201b6-444a-492f-93ec-e18dec1aec40

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388645

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 176399-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

" Wyposażenie i dostosowanie obiektów dydaktycznych do zwiększenia limitów przyjęć na studia medyczne- UWM w Olsztynie" finansowane z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Doposażenie Centrum Symulacji Medycznej w systemy informatyczne

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem umowy jest doposażenie Centrum Symulacji Medycznej w systemy informatyczne w ramach projektu " Wyposażenie i dostosowanie obiektów dydaktycznych do zwiększenia limitów przyjęć na studia medyczne- UWM w Olsztynie" finansowane z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

3.9.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

30 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Invest It Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242699360

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 439348,65 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 381618-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 439348,65 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
12.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 48000000-8
48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne)