Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 170 158 PLN
Doposażenie placów zabaw przy ul. Jagiełły i ul. Gospodarczej w Opolu
Zamawiający
MIEJSKI ZARZĄD LOKALI KOMUNALNYCH W OPOLU
Płk. Witolda Pileckiego 1
45-331 Opole, Opolskie
NIP: 7543078145
REGON: 161555210
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Delta Cert Sp. z o.o. | Rzeszów | REGON 360916846 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Delta Cert Sp. z o.o. (Rzeszów) | Umowa podpisana | - | 170 158 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Opolskie — na podstawie 8 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45112723-9)
Najniższa cena
146 378 PLN
Średnia cena
613 172 PLN
Najwyższa cena
1 246 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Technum Sp. z o.o. Wrocław | 2 | 146 378 PLN | 146 378 PLN |
| ROYAL PLAY Łukasz Piotrowski Warszawa | 2 | 497 720 PLN | 497 720 PLN |
| Educarium Sp. z o.o. Bydgoszcz | 1 | 1 246 000 PLN | - |
| Delta Cert Sp. z o.o. Rzeszów | 1 | 971 700 PLN | 1 246 000 PLN |
| MULLER JELCZ-LASKOWICE Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice | 1 | 204 061 PLN | 204 061 PLN |
| Delta Cert Sp. z o.o. Rzeszów | 1 | - | 170 158 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Doposażenie placów zabaw przy ul. Jagiełły i ul. Gospodarczej w Opolu
2026-07-20 08:01:09Z
Renowacja placu zabaw przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 7 w Strzelcach Opolskich
2026-07-06 10:02:43Z
Przebudowa wraz z doposażeniem placu zabaw przy Filii Żłobka Samorządowego w Ozimku
2026-06-24 10:05:59Z
Zagospodarowanie terenu stanowiącego własność Gminy Opole przy ul. Wolności w Opolu - etap II.
2026-05-27 09:15:17Z
Budowa edukacyjnych placów zabaw o tematyce związanej z gospodarką o obiegu zamkniętym w publicznych szkołach podstawowych i przedszkolach miasta Opola w trybie realizacji „zaprojektuj-wybuduj”.
2026-05-19 11:37:42Z
Budowa edukacyjnych placów zabaw o tematyce związanej z gospodarką o obiegu zamkniętym w publicznych szkołach podstawowych i przedszkolach miasta Opola w trybie realizacji „zaprojektuj-wybuduj”.
2026-05-19 11:37:42Z
Renowacja placu zabaw przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 7 w Strzelcach Opolskich
2026-05-12 09:15:49Z
Zagospodarowanie terenu stanowiącego własność Gminy Opole przy ul. Wolności w Opolu - etap II.
2026-03-18 08:29:10Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350602 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Doposażenie placów zabaw przy ul. Jagiełły i ul. Gospodarczej w Opolu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD LOKALI KOMUNALNYCH W OPOLU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 161555210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Płk. Witolda Pileckiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-331
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzlk@mzlk.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mzlk-opole.bip.gov.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie lokalami komunalnymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Doposażenie placów zabaw przy ul. Jagiełły i ul. Gospodarczej w Opolu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b678597e-12af-405a-a89d-15acf96c338e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350602
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00015475/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Doposażenie placów zabaw przy ul. Jagiełły i ul. Gospodarczej w Opolu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy pzp. przewidział możliwość udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót (zgodnego z przedmiotem zamówienia podstawowego) w wielkości nie większej niż 80% wartości zamówienia podstawowego.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: MZLK.2420.19.2025
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZLK.26.20.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Doposażenie dwóch placów zabaw przy ul. Jagiełły i ul. Gospodarczej w Opolu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Delta Cert Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360916846
7.3.3) Ulica: ul. Powstańców Listopadowych 29C/7
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-606
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 170158,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia: w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 170 158 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE