Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
DOST. ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA POWIATU PRZEMYSKIEGO DOTYCZĄCA BUDYNKÓW: STAROSTWA POWIATOWEGO W P-ŚL, PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ DLA POWIATU PRZEMYSKIEGO, DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W HUWNIKACH.
Zamawiający
Powiat Przemyski
Przemyśl, Podkarpackie
NIP: 7952068339
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ENTRADE Sp. z o.o. | Jawczyce | NIP 1182126841 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ENTRADE Sp. z o.o. (Jawczyce) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 8 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09000000-3)
Najniższa cena
123 933 PLN
Średnia cena
428 980 PLN
Najwyższa cena
734 028 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| SYNERGIA POLSKA ENERGIA Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 123 933 PLN | 100 758 PLN |
| Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej - Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o. Krosno | 1 | - | - |
| Renpro sp. z o.o. Szczecin | 1 | - | - |
| ENTRADE Sp. z o.o. Jawczyce | 1 | - | - |
| Energia Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Wrocław | 1 | 734 028 PLN | 734 028 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
DOST. ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA POWIATU PRZEMYSKIEGO DOTYCZĄCA BUDYNKÓW: STAROSTWA POWIATOWEGO W P-ŚL, PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ DLA POWIATU PRZEMYSKIEGO, DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W HUWNIKACH.
2026-07-24 08:22:07Z
Dostawa energii elektrycznej do obiektów KW PSP w Rzeszowie w 2026 roku
2026-07-10 07:47:30Z
„Zakup energii elektrycznej dla taryfy mieszkaniowej G11”
2026-07-06 09:49:21Z
Dostawa energii cieplnej dla budynków biura RDLP w Krośnie
2026-06-01 10:03:50Z
DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA POWIATU PRZEMYSKIEGO DOTYCZĄCA BUDYNKU DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W HUWNIKACH
2026-03-30 06:46:43Z
Cała Polska — 101 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360339 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
DOST. ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA POWIATU PRZEMYSKIEGO DOTYCZĄCA BUDYNKÓW: STAROSTWA POWIATOWEGO W P-ŚL, PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ DLA POWIATU PRZEMYSKIEGO, DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W HUWNIKACH.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Przemyski
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900312
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Dominikański 3
1.4.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.4.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.przemysl.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.przemysl.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-caebe888-9633-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360339
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00036252
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
DOST. ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA POWIATU PRZEMYSKIEGO DOTYCZĄCA BUDYNKÓW: STAROSTWA POWIATOWEGO W P-ŚL, PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ DLA POWIATU PRZEMYSKIEGO, DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W HUWNIKACH.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów wymienionych w Załączniku nr 1a do SWZ zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy– załącznik nr 8 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 09000000-3 - Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
09310000-5 - Elektryczność
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2023-03-01 do 2024-02-294.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ENTRADE Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1182126841
4.3.3.) Ulica: ul. Poznańska 86/88
4.3.4.) Miejscowość: Jawczyce
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-850
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 725071,42 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00121851/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2024-02-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 752071,42 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE