Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa 1 szt. samochodu do koordynacji działąń poszukiwawczo-ratowniczych
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Kraków, Małopolskie
NIP: 6750007386
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| MAN TRUCK & BUS POLSKA Sp. z o.o. | Nadarzyn | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MAN TRUCK & BUS POLSKA Sp. z o.o. (Nadarzyn) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 9 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34114000-9)
Najniższa cena
243 540 PLN
Średnia cena
246 770 PLN
Najwyższa cena
250 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PERFECT Pojazdy Pożarnicze Spółka Sp. z o.o. Nakonowo | 2 | 250 000 PLN | 250 000 PLN |
| JUROP S.P.A. Azzano Decimo | 1 | - | - |
| MAN TRUCK & BUS POLSKA Sp. z o.o. Nadarzyn | 1 | - | - |
| MAN TRUCK & BUS POLSKA SP. Z O.O. Nadarzyn | 1 | - | - |
| TRUCK IMPORT – EXPORT WYNAJEM SP. Z O. O. Warszawa | 1 | 243 540 PLN | 243 540 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa 1 szt. samochodu do koordynacji działąń poszukiwawczo-ratowniczych
2026-09-02 14:36:12Z
Zakup autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na potrzeby Gminy Wieliczka
2026-08-05 06:32:42Z
Zakup używanego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Rudno Górne
2026-07-15 05:55:00Z
„Dostawa samochodu specjalistycznego (czyszczącego) wraz z zabudową do celów czyszczenia kanalizacji deszczowej”.
2026-06-17 10:03:22Z
Dostawa pojazdu specjalnego ze specjalistyczną zabudową i wyposażonego w specjalistyczny sprzęt dla Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Krakowie.
2026-06-16 11:55:39Z
Zakup używanego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Rudno Górne
2026-05-05 05:51:05Z
Cała Polska — 91 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00419278 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa 1 szt. samochodu do koordynacji działąń poszukiwawczo-ratowniczych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350132584
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Zarzecze, 106
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-134
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@malopolskie.straz.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kwpsp-krakow
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dcba6a39-bab2-4711-b230-3570ea3c1660
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00419278
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 635117-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa 1 szt. samochodu do koordynacji działąń poszukiwawczo-ratowniczych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Wybrane podstawowe wymagania: a) Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym" (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. – Rozporządzenia Ministrów: Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i straży pożarnej (Dz. U. z 2019 r. Poz. 594). W dniu odbioru faktycznego należy przedstawić właściwe zaświadczenie o przeprowadzonych badaniach technicznych dla pojazdów specjalnych b) Pojazd musi spełniać przepisy Polskiej Normy PN-EN 1846-1:2011, PN-EN 18462:2025-05, PN-EN 1846-3:2013-12 lub równoważne. c) Samochód fabrycznie nowy - wyprodukowany w 2025 roku. Typu Furgon z drugim rzędem siedzeń i przestrzenią ładunkową. d) Silnik z zapłonem samoczynnym o minimalnej pojemności 1900 cm³ i minimalnej mocy 190 KM, spełniający aktualną normę emisji spalin EURO 6. Silnik produkowany seryjnie, bez przeróbek. e) Zużycie paliwa w cyklu mieszanym: maksymalnie 13 l/100 km. f) Napęd na wszystkie koła 4x4. g) Dopuszczalna masa całkowita max. 3500 [kg]. h) Wymiary pojazdu [mm]: - Długość całkowita: min. 5900 mm. max 6100 mm- Szerokość całkowita bez lusterek min. 1980 mm, maks. 2100 mm.- Wysokość całkowita (bez urządzeń) min. 2800 mm, maks. 3000 mm.- Rozstaw osi min. 3600 mm, maks. 3800 mm. - Wysokość przedziału ładunkowego/pasażerskiego pojazdu do zabudowy min. 1700 mm. max. 2010 mm. i) Pojazd z podziałem na trzy przedziały:- kabina – przedział kierowcy i dowódcy, - część do przewozu ratowników oraz zarządzania działaniami poszukiwawczo ratowniczymi zwaną dalej częścią osobową- cześć do przewozu sprzętu zwaną dalej częścią sprzętową, Kabina i część osobowa nie przedzielona ścianą grodziową. Część sprzętowa wydzielona stałą ścianą grodziową( pełna, szczelna i tapicerowana) Długość przedziału sprzętowego/osobowego pojazdu do uzgodnienia z zamawiającym na etapie uzgadniania Projektu.
3.9.) Główny kod CPV: 34114000-9 - Pojazdy specjalne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-03-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MAN TRUCK & BUS POLSKA Sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Nadarzyn
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1401017,97 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 33032-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1401017,97 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Powyżej progów UE