Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa 2 szt. lekkich samochodów rozpoznawczo-ratowniczych typu pickup z napędem 4x4
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Kraków, Małopolskie
NIP: 6750007386
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| FRANK-CARS Sp. z o.o. | Częstochowa | PL5732282035 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FRANK-CARS Sp. z o.o. (Częstochowa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 3 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34144200-0)
Najniższa cena
499 999 PLN
Średnia cena
499 999 PLN
Najwyższa cena
499 999 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PERFECT POJAZDY POŻARNICZE SPOŁKA Z O.O. NAKONOWO | 1 | 499 999 PLN | 499 999 PLN |
| AUTO GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wrocław | 1 | - | 310 569 PLN |
| FRANK-CARS Sp. z o.o. Częstochowa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa 2 szt. lekkich samochodów rozpoznawczo-ratowniczych typu pickup z napędem 4x4
2026-08-20 07:08:00Z
Dostawa samochodu lekkiego ratowniczo- gaśniczego o napędzie 4x4 do 3,5 t na potrzeby OSP Kościelsko
2026-08-18 09:13:44Z
Dostawa 1 szt. pojazdu do ewakuacji ludności z terenów trudno dostępnych typu SLOp 4x4 z możliwością przekształcenia w stanowisko zarządzania kryzysowego
2026-02-23 10:30:42Z
Cała Polska — 27 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399369 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa 2 szt. lekkich samochodów rozpoznawczo-ratowniczych typu pickup z napędem 4x4
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350132584
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Zarzecze, 106
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-134
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@malopolskie.straz.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kwpsp-krakow
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65336ab8-3cac-463a-842c-454669b903f5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399369
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 606971-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Postępowanie prowadzone jest w ramach programu Interreg Polska – Słowacja 2021-2027 nr projektu PLSK.01.01-IP.01-0014/23 „Razem bezpieczniej – integracja polskich i słowackich służb pożarnych i ratowniczych”.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa 2 szt. lekkich samochodów rozpoznawczo-ratowniczych typu pickup z napędem 4x4
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. lekkich samochodów rozpoznawczoratowniczych
typu pickup z napędem 4x4.
Samochody przeznaczone są dla OR KaZZ w Starej Lubowni oraz Bardejowie.
Pojazdy muszą spełniać wymagania słowackich przepisów o ruchu drogowym,
z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych.
Pojazdy winne spełniać wszelkie wymogi przepisów dopuszczających ich do ruchu poza
granicami Republiki Słowacji.
Zmiany adaptacyjne pojazdu, dotyczące montażu wyposażenia, nie mogą powodować utraty
ani ograniczać uprawnień wynikających z fabrycznej gwarancji mechanicznej. W przypadku,
gdy przekroczone zostały warunki zabudowy określone przez producenta podwozia
wymagane jest świadectwo homologacji typu pojazdu kompletnego oraz zgoda producenta
podwozia na wykonanie zabudowy. Urządzenia i podzespoły zamontowane w pojeździe
powinny spełniać wymagania odrębnych przepisów krajowych i/lub międzynarodowych.
Oznakowanie pojazdu Państwowej Straży Pożarnej Republiki Słowackiej musi być zgodne
z instrukcją Uchwała nr 42/2006 w sprawie jednolitego oznakowania pojazdów
mechanicznych Państwowej Straży Pożarnej i Ratownictwa Republiki Słowackiej
z późniejszymi zmianami, propozycja oznakowania pojazdu musi zostać zatwierdzona przez
Prezydium Państwowej Straży Pożarnej i Ratownictwa Republiki Słowackiej min 10 dni
przed jej ostateczną realizacją.
Samochód fabrycznie nowy rok produkcji min 2024,
nadwozie typu PICK UP.
liczba miejsc do siedzenia – 5,
ilość drzwi – 4.
Zamawiający dopuści pojazdy z rejestracja czasową w celu przeprowadzenia badań
technicznych i uprzywilejowania.
Kolorystyka pojazdu - kolor nadwozia czerwony RAL 3000 lub srebrny.
Skrzynia biegów automatyczna.
Pojemność zbiornika paliwa min. 75 l.
Pełnowymiarowe koło zapasowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 34114110-3 - Pojazdy ratownicze
34110000-1 - Samochody osobowe
34114000-9 - Pojazdy specjalne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-204.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): FRANK-CARS Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL5732282035
4.3.3.) Ulica: Jagiellońska 147/151
4.3.4.) Miejscowość: Częstochowa
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-200
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 737754 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 492369-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 737754 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Powyżej progów UE