Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa 2 sztuk ambulansów sanitarnych typu „C” z wyposażeniem medycznym

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00418128

Zamawiający

Samodzielna Publiczna Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu

Zamość, Lubelskie

NIP: 9222390704

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

05-506 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
RATOWNIK-AMBULANSE Sp. z o.o. Sp. k. Lesznowola 5361881355

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 RATOWNIK-AMBULANSE Sp. z o.o. Sp. k. (Lesznowola) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 5 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34114121-3)

Najniższa cena

898 187 PLN

Średnia cena

898 187 PLN

Najwyższa cena

898 187 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
AUTO-FORM DISTRIBUTION Sp. z o.o 41-208 Sosnowiec 1 - -
RATOWNIK-AMBULANSE Sp. z o.o. Sp. k. Lesznowola 1 - -
Electricmobility Sp. z o.o. Lubicz Górny 1 898 187 PLN 898 187 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 100 przetargów

Min: 6 048 PLN Średnia: 628 242 PLN Max: 1 113 951 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa 2 sztuk ambulansów sanitarnych typu „C” z wyposażeniem medycznym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielna Publiczna Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000577389

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Starowiejska 23

1.4.2.) Miejscowość: Zamość

1.4.3.) Kod pocztowy: 22-400

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pogotowie.zamosc.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pogotowie.zamosc.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samodzielna Publiczna Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f05da31-f650-4702-8d2b-d0a35685dba8

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418128

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz. U. S: 80/2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa 2 sztuk ambulansów sanitarnych typu „C” z wyposażeniem medycznym

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk ambulansów sanitarnych typu „C” z wyposażeniem medycznym dla Samodzielnej Publicznej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 4 do SWZ Parametry technicznoużytkowe ambulansu sanitarnego typu „C” – 2 szt.

3.9.) Główny kod CPV: 34114121-3 - Karetki

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): RATOWNIK-AMBULANSE Sp. z o.o. Sp. k.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5361881355

4.3.3.) Ulica: ul. Wilcza 5

4.3.4.) Miejscowość: Lesznowola

4.3.5.) Kod pocztowy: 05-506

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1736742,96 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 136/2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1736742,96 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
02.09.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 34114121-3
34114121-3 (Karetki)