Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa 2szt. jednakowych laptopów dla WILiGZ - KC-DE-zp.25.203.2026
Zamawiający
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Kraków, Małopolskie
NIP: 6750001923
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Redicreo Chmiela Sylwestrzak Majda spółka jawna | Kraków | 6751485662 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Redicreo Chmiela Sylwestrzak Majda spółka jawna (Kraków) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 72 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30213100-6)
Najniższa cena
2 780 PLN
Średnia cena
85 388 PLN
Najwyższa cena
650 804 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Progress Systemy Komputerowe sp. z o.o. Kraków | 5 | 17 980 PLN | 17 980 PLN |
| Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź | 4 | 54 097 PLN | 240 531 PLN |
| ITness. Dawid Łukaszek Połaniec | 3 | 30 969 PLN | 92 906 PLN |
| Konsorcjum firm: Lider konsorcjum: SUNTAR Sp. z o.o. Tarnów | 3 | - | - |
| Power Komputery Tomasz Łapa Ostrowiec Świętokrzyski | 2 | 22 029 PLN | 22 029 PLN |
| Merkator Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 3 235 PLN | 6 470 PLN |
| Strefa IT Przemysław Olszański Kraków | 2 | 66 389 PLN | 132 777 PLN |
| AVMK sp. z o.o. Poznań | 2 | 182 478 PLN | 364 956 PLN |
| Nicat Com sp. z o.o. Warszawa | 2 | 250 772 PLN | 250 772 PLN |
| Piotr Migda Warszawa | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa komputerów przenośnych dla Narodowego Centrum Nauki
2026-09-01 07:11:47Z
„Zakup i dostawa wyposażenia stanowiska strażnika gminnego dla zadania: Utworzenie i doposażenie straży gminnej w Gminie Podegrodzie w celu realizacji kontroli środowiskowych” w ramach Prio....”
2026-08-28 06:09:34Z
Dostawa 2szt. jednakowych laptopów dla WILiGZ - KC-DE-zp.25.203.2026
2026-08-26 07:05:56Z
Dostawa 1 szt. komputera przenośnego na potrzeby WFiIS - KC-DE-zp.25.210.2026
2026-08-24 07:48:35Z
dostawa 2 szt. profesjonalnych laptopów do aplikacji obliczeniowych, graficznych z dziedziny sieci neuronowych i sztucznej inteligencji dla WO - KC-DE-zp.25.119.2026
2026-08-18 06:38:36Z
Dostawa 1 szt. laptopa na potrzeby WEiP
2026-08-17 13:03:23Z
Dostawa 1 szt. laptopa na potrzeby WEiP
2026-08-17 12:56:43Z
KR-01/07/26, Dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania i licencji na oprogramowanie dla Instytutu Zootechniki – Państwowego Instytutu Badawczego
2026-08-12 09:55:22Z
Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego dla Politechniki Krakowskiej
2026-07-30 11:32:30Z
Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego dla Politechniki Krakowskiej
2026-07-30 11:32:30Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407209 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa 2szt. jednakowych laptopów dla WILiGZ - KC-DE-zp.25.203.2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3707bcf-389f-4491-b864-3486571f3c80
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407209
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 388262-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa 2szt. jednakowych laptopów dla WILiGZ - KC-DE-zp.25.203.2026
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa 2szt. jednakowych laptopów dla WILiGZ
3.9.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
7 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Redicreo Chmiela Sylwestrzak Majda spółka jawna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751485662
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 31896,36 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 388262-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 31896,36 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Powyżej progów UE