Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa 3 szt. samochodów pożarniczych (2 SLBus, 1 SLKw) - część B dostawa jednego (1) samochodu lekkiego kwatermistrzowskiego – SLKw,
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp.
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
NIP: 5991024664
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Toyota Dobrygowski Spółka Komandytowa | Modlnica | 692-25-12-616 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Toyota Dobrygowski Spółka Komandytowa (Modlnica) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubuskie — na podstawie 2 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34144210-3)
Najniższa cena
330 741 PLN
Średnia cena
330 741 PLN
Najwyższa cena
330 741 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Toyota Dobrygowski Spółka Komandytowa Modlnica | 1 | - | - |
| Świtoń-Paczkowski Sp. z o.o. Zielona Góra | 1 | 330 741 PLN | 330 741 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa 3 szt. samochodów pożarniczych (2 SLBus, 1 SLKw) - część B dostawa jednego (1) samochodu lekkiego kwatermistrzowskiego – SLKw,
2026-08-13 10:14:49Z
„Zakup lekkiego samochodu do przewozu ratowników”
2026-08-05 10:44:28Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391228 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa 3 szt. samochodów pożarniczych (2 SLBus, 1 SLKw) - część B dostawa jednego (1) samochodu lekkiego kwatermistrzowskiego – SLKw,
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210037733
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wyszyńskiego, 64
1.4.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.4.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.4.4.) Województwo: lubuskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.4.7.) Numer telefonu: 95 733 83 04
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lubuska.straz.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kwpsp-gorzow-wielkopolski
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54b35c87-595b-4293-a04b-e124460bb612
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391228
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 93/2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa 3 szt. samochodów pożarniczych (2 SLBus, 1 SLKw) - część B dostawa jednego (1) samochodu lekkiego kwatermistrzowskiego – SLKw,
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa trzech, fabrycznie nowych samochodów o parametrach technicznych i wyposażeniu zgodnym z treścią specyfikacji. 2. Za fabrycznie nowy uznaje się pojazd nie eksploatowany. Rok produkcji minimum 2026. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV – 34144210-3 Wozy strażackie. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na wszystkie części, tj.: 1) Część A – dostawa dwóch (2) samochodów lekkich typu „bus” – SLBus, 2) Część B – dostawa jednego (1) samochodu lekkiego kwatermistrzowskiego – SLKw, 5. Minimalny okres gwarancji na pojazd wynosi 24 miesiące/lub 100 tys. km 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 7. Szczegółowa charakterystyka przedmiotu zamówienia znajduje się w „Opisie przedmiotu zamówienia - Specyfikacja techniczna” do niniejszej specyfikacji stanowiący „Minimalne wymagania techniczno-użytkowe” tj.: 1) dla części A zamówienia w Załączniku nr 1A do SWZ, 2) dla części B zamówienia w Załączniku nr 1B do SWZ, 8. Szczegółowe warunki realizacji określa załącznik nr 4 A oraz 4B do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”.
3.9.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
5,5 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Toyota Dobrygowski Spółka Komandytowa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 692-25-12-616
4.3.3.) Ulica: Częstochowska 30
4.3.4.) Miejscowość: Modlnica
4.3.5.) Kod pocztowy: 32-085
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 175890,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 148/2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 175890,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 13.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE