Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 51 498 PLN

Dostawa 9 szt. komputerów z monitorem dla pracowników wspomagających obsługę informacyjną cudzoziemców w LUW w Lublinie

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00269615

Numer referencyjny: OU-VII.272.16.2026

Zamawiający

LUBELSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W LUBLINIE

ul. Spokojna 4

20-914 Lublin, Lubelskie

NIP: 7120104674

REGON: 000514294

Opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 9 szt. komputerów z monitorem dla pracowników wspomagających obsługę informacyjną cudzoziemców w LUW w Lublinie Przedmiot zamówienia obejmuje: Dostawa 9 szt. komputerów z monitorem dla pracowników wspomagających obsługę informacyjną cudzoziemców w LUW w Lublinie. Szczegółowe wymagania określają załączniki nr 1 do SWZ tj. Zał. nr 1a – OPZ specyfikacja monitora; Zał. nr 1b – OPZ specyfikacja komputera oraz załącznik nr 2 SWZ (projekt umowy)

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres gwarancji 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
SPEEDSERWIS Tomasz Wroński Lublin 712 159 11 62

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 SPEEDSERWIS Tomasz Wroński (Lublin) Umowa podpisana 51 498 PLN 51 498 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 115 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1 - Urządzenia komputerowe)

Najniższa cena

979 PLN

Średnia cena

117 927 PLN

Najwyższa cena

541 109 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
INTEGRIZ Sp. z o.o. Warszawa 3 116 850 PLN 116 850 PLN
Maxto ITS Sp. z o.o. Modlniczka 3 237 810 PLN 475 619 PLN
P.U.S. Lemax - Marek Maliński Puławy 3 7 048 PLN 29 333 PLN
P.U.S. Lemax - Marek Maliński Puławy 3 49 585 PLN 148 756 PLN
Complus Krzysztof Grzelczyk Lisiec Mały 2 - -
Alltech s.j. Z. Pająk, A. Pająk Płock 2 9 904 PLN 9 904 PLN
MEGATECH DARIUSZ GUTEK Lublin 2 134 047 PLN 268 094 PLN
TOMASZ STOLAREK ARRIS COMPUTER Puławy 2 24 701 PLN 61 170 PLN
SPEEDSERWIS Tomasz Wroński Lublin 2 51 498 PLN 51 498 PLN
SPEEDSERWIS Tomasz Wroński Lublin 2 233 700 PLN 233 700 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup 3 szt. zarządzalnych przełączników sieciowych w ramach projektu „CYBERBEZPIECZNY SAMORZĄD”

„POINT” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 90 774 PLN

2026-09-03 08:40:01Z

Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego oraz usługi związane z realizacją projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Gminy Wilków

Complus Krzysztof Grzelczyk -

2026-08-28 08:14:28Z

Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego oraz usługi związane z realizacją projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Gminy Wilków

Complus Krzysztof Grzelczyk -

2026-08-28 08:14:28Z

Sukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych dla Politechniki Lubelskiej

SPEEDSERWIS Tomasz Wroński -

2026-08-27 06:45:15Z

Dostawa, montaż i konfiguracja wyposażenia sprzętowego i oprogramowania dla „Laboratorium Technologii Immersyjnych i Sztucznej Inteligencji”

KOGNITA Sp. z o.o. 209 673 PLN

2026-08-18 08:23:48Z

Dostawa i uruchomienie macierzy dyskowej NVMe dla PL

ITT-PRO Sp. z o.o. -

2026-08-13 09:30:55Z

„Dostawa wdrożenie i konfiguracja rozwiązań wzmacniających bezpieczeństwo cyfrowe oraz rozwój usług cyfrowych w SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim”

AGILEO.IT -

2026-08-11 10:08:25Z

Dostawa 9 szt. komputerów z monitorem dla pracowników wspomagających obsługę informacyjną cudzoziemców w LUW w Lublinie

SPEEDSERWIS Tomasz Wroński -

2026-08-10 10:07:32Z

Dostawa sprzętu komputerowego i akcesoriów na potrzeby Urzędu Miejskiego w Bychawie.

NTT Technology Sp. z o.o. 87 810 PLN

2026-08-07 08:26:54Z

Zakup i dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania na potrzeby Urzędu Miasta Końskowola

SPEEDSERWIS Tomasz Wroński 416 520 PLN

2026-08-03 12:52:22Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 526 PLN Średnia: 178 901 PLN Max: 1 617 778 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa 9 szt. komputerów z monitorem dla pracowników wspomagających obsługę informacyjną cudzoziemców w LUW w Lublinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: LUBELSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W LUBLINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514294

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Spokojna 4

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-914

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 817424535

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kzyskowska@lublin.uw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lublin.uw.gov.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa 9 szt. komputerów z monitorem dla pracowników wspomagających obsługę informacyjną cudzoziemców w LUW w Lublinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-279c2d32-122b-46dc-9ad4-e0f57a5ae420

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269615

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00116020/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Dostawa 9 szt. komputerów z monitorem dla pracowników wspomagających obsługę informacyjną cudzoziemców w LUW w Lublinie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

FAMI.02.01IZ.00.0017/24

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.lublin.uw.gov.pl/pn/luw/demand/294451/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://zamowienia.lublin.uw.gov.pl/pn/luw/demand/294451/notice/public/details

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: zgodnie z SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Zamawiający wymaga dołączenia katalogu elektronicznego do oferty

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: OU-VII.272.16.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 9 szt. komputerów z monitorem dla pracowników wspomagających obsługę informacyjną cudzoziemców w LUW w Lublinie
Przedmiot zamówienia obejmuje: Dostawa 9 szt. komputerów z monitorem dla
pracowników wspomagających obsługę informacyjną cudzoziemców w LUW
w Lublinie.
Szczegółowe wymagania określają załączniki nr 1 do SWZ tj. Zał. nr 1a – OPZ
specyfikacja monitora; Zał. nr 1b – OPZ specyfikacja komputera oraz załącznik
nr 2 SWZ (projekt umowy)

4.2.6.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

30213300-8 - Komputer biurkowy

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

specyfikację techniczną w formie wykazu proponowanych rozwiązań, gdzie
Wykonawca poda nazwę producenta oferowanego sprzętu lub podzespołów,
cechy, ilości oferowanego sprzętu i oprogramowania, które umożliwią
Zamawiającemu wstępną identyfikację oferowanych produktów celem
potwierdzenia jego zgodności z wymaganiami (Zał. nr 1a – OPZ specyfikacja
monitora; Zał. nr 1b – OPZ specyfikacja komputera) specyfikacja na
podstawie zał. nr 1a i 1b

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

specyfikację techniczną w formie wykazu proponowanych rozwiązań, gdzie
Wykonawca poda nazwę producenta oferowanego sprzętu lub podzespołów,
cechy, ilości oferowanego sprzętu i oprogramowania, które umożliwią
Zamawiającemu wstępną identyfikację oferowanych produktów celem
potwierdzenia jego zgodności z wymaganiami (Zał. nr 1a – OPZ specyfikacja
monitora; Zał. nr 1b – OPZ specyfikacja komputera) specyfikacja na
podstawie zał. nr 1a i 1b

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający przewiduje możliwości wprowadzenia zmian do zawartej umowy, na
podstawie art. 454-455 ustawy oraz postanowień Projektu Umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-09 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://zamowienia.lublin.uw.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-09 09:02

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-08

2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.06.2026
Termin składania ofert
11.06.2026 07:00
Wartość umowy
51 498 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.1
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
30200000-1 (Urządzenia komputerowe) 30213300-8 (Komputer biurkowy) 30231300-0 (Monitory ekranowe) 30213300-8 - Komputer biurkowy 30200000-1 - Urządzenia komputerowe 30231300-0 - Monitory ekranowe

Okres realizacji

21 dni