Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa ładowarki kołowej

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00413459

Zamawiający

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI ODPADAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sosnowiec, Śląskie

NIP: 6443450604

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

32-733 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Hydrosprzęt KUKLA Spółka Jawna Trzciana 852717540

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Hydrosprzęt KUKLA Spółka Jawna (Trzciana) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 1 rozstrzygniętych przetargów (CPV 43250000-0)

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Hydrosprzęt KUKLA Spółka Jawna Trzciana 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 14 przetargów

Min: 316 233 PLN Średnia: 465 428 PLN Max: 864 629 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa ładowarki kołowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI ODPADAMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241491646

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Grenadierów 21

1.4.2.) Miejscowość: Sosnowiec

1.4.3.) Kod pocztowy: 41-216

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mpgo.sosnowiec.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mpgo.sosnowiec.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40d40da6-2387-49b7-806d-16a1f5cb194c

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413459

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026-OJS093-00334120

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa ładowarki kołowej

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej ładowarki kołowej do
Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Sosnowcu o parametrach nie
gorszych niż opisane w SWZ. 2. Ładowarka kołowa winna być fabrycznie nowa, rok produkcji 2026, wolna od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, spełniająca obowiązujące w Polsce normy i przepisy prawa.

3.9.) Główny kod CPV: 43250000-0 - Ładowarki czołowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

42 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Hydrosprzęt KUKLA Spółka Jawna

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 852717540

4.3.3.) Ulica: Łąkta Dolna 247

4.3.4.) Miejscowość: Trzciana

4.3.5.) Kod pocztowy: 32-733

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 855957,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026-OJS136-00496411

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-15

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 855957,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
31.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 43250000-0
43250000-0 (Ładowarki czołowe)