Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 153 750 PLN

Dostawa agregatów prądotwórczych w ramach projektu pn. Gmina Łączna - Cyberbezpieczny Samorząd

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00062675

Numer referencyjny: T.272.1.2026

Zamawiający

Gmina Łączna

Czerwona Górka 1b

26-140 Łączna, Świętokrzyskie

NIP: 6631867303

REGON: 291010180

Opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ NR 1 - Agregat prądotwórczy wraz z systemem automatycznego załączania dla siedziby UG Łączna 1) Moc wg PN-ISO 8528 lub równoważnej: a) Moc znamionowa min. PRP 80kVA/64kW b) Moc maksymalna min. ESP 88kVA/70kW 2) Napięcie nominalne 400V 3) Klasa regulacji (ISO 8528-5 lub równoważna) G2 4) Agregat obudowany i wyciszony o głośności nie większej niż 70db z 7 metrów. 5) Obudowa wykonana z materiałów odpornych na korozję lub metalowa zabezpieczona przed korozją 6) Maksymalne wymiary obudowy 2700x1200x1700 (DxSxW) 7) Drzwi serwisowe po obu stronach obudowy + 1 od panelu sterowania 8) Dostęp do chłodnicy przy pomocy zdejmowanego panelu 9) Zbiornik paliwa na minimum 24 godziny pracy 10) Zamki i okucia obudowy wykonane ze materiałów odpornych na korozję oraz metalowe zamki/okucia. 11) Wskaźnik poziomu paliwa 12) Wlew paliwa zabezpieczony na klucz 13) Agregat wyposażony w układ podgrzewania umożliwiający start zespołu w niskich temperaturach 14) Tłumiki wibroizolacyjne pomiędzy ramą a zespołem silnika i prądnicą 15) Tłumik wydechu 16) Agregat wyprodukowany nie wcześniej niż 12 m-cy przed dostawą 17) Gwarancja min. 60 miesięcy 18) Spalanie silnika nie przekraczające 20l/h przy 100% obciążenia PRP 19) Zalecane przez producenta silnika przeglądy nie częściej niż co 500mth 20) Konstrukcja prądnicy: synchroniczna, samowzbudna, samoregulująca, bez-szczotkowa, jednołożyskowa 21) Sprawność prądnicy 100% przy PRP min 88,5% 22) Panel automatyki wyposażony w sterownik mikroprocesorowy z cyfrowym wyświetlaczem LCD 23) Menu sterownika w języku polskim 24) Agregat wyposażony w wyłącznik 3 biegunowy 26) Plastikowy zbiornik lub stalowy ramowy zbiornik 27) Agregat musi być wyposażony w rozrusznik umożliwiający automatyczny oraz ręczny rozruch. Rozruch automatyczny musi być realizowany w przypadku braku zasilania głównego. 28) Dostosowanie zespołu prądotwórczego do istniejącego zasilania awaryjnego Zamawiającego 29) Realizacja przeglądów gwarancyjnych według zaleceń producenta w okresie gwarancji (5 lat ) – co najmniej raz na rok 30) Instalacja: W ramach niniejszego postępowania Zamawiający wymaga usytuowania na gruncie (zgodnie z obowiązującymi przepisami bhp i ppoż)wraz z jego przygotowaniem, podłączenia do sieci elektrycznej, skonfigurowania i uruchomienia urządzenia oraz Systemu Załączania Rezerwy. Wszystkie koszty z tym związane np.: modernizacji istniejącej instalacji elektrycznej muszą zostać przewidziane i uwzględnione w ofercie Wykonawcy. Wykonawca jest również zobowiązany do uzyskania wszelkich zgód, pozwoleń, aprobat technicznych, dopuszczeni urządzenia do pracy, o ile takowe będą wymagane odpowiednimi przepisami prawa (dokumentacja przed złożeniem do odpowiednich organów do akceptacji zamawiającego). 31) Obowiązkowa wizja lokalna w celu ustalenia warunków lokalizacji i montażu urządzenia.

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Wydłużony okres gwarancji 40%

Część 2

Cena 60%
Wydłużony okres gwarancji 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Zakład Elektryczny Zelko Jarosław Kowalczyk Bliżyn NIP: 6631258478
Zakład Elektryczny Zelko Jarosław Kowalczyk Bliżyn NIP: 6631258478

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Zakład Elektryczny Zelko Jarosław Kowalczyk (Bliżyn) Umowa podpisana 153 750 PLN 153 750 PLN
2 Zakład Elektryczny Zelko Jarosław Kowalczyk (Bliżyn) Umowa podpisana 18 450 PLN -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Świętokrzyskie — na podstawie 13 rozstrzygniętych przetargów (CPV 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze)

Najniższa cena

18 450 PLN

Średnia cena

68 326 PLN

Najwyższa cena

153 750 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Zakład Elektryczny Zelko Jarosław Kowalczyk Bliżyn 2 86 100 PLN 153 750 PLN
Machtmann Polska Sp. z o.o. Głogów 2 45 777 PLN 45 777 PLN
AT COMPUTERS S.C. Jakub Mroczkowski, Bartłomiej Mroczkowski Swarzędz 1 41 857 PLN 41 857 PLN
EcoSolar Marcin Boćkowski Masłów 1 - -
ZAKŁAD USŁUG ELEKTRYCZNYCH SEBASTIAN TRACZ Krasocin 1 81 795 PLN 81 795 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 11 012 PLN Średnia: 185 614 PLN Max: 1 067 640 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa agregatów prądotwórczych w ramach projektu pn. Gmina Łączna - Cyberbezpieczny Samorząd

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łączna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010180

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czerwona Górka 1b

1.5.2.) Miejscowość: Łączna

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-140

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@laczna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uglaczna.bip.doc.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa agregatów prądotwórczych w ramach projektu pn. Gmina Łączna - Cyberbezpieczny Samorząd

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7bd5f388-0a79-412f-a7db-226f454f7549

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00062675

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-01-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00096066/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa agregatów prądotwórczych w ramach projektu pn. Gmina Łączna - Cyberbezpieczny Samorząd

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Gmina Łączna - Cyberbezpieczny Samorząd

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7bd5f388-0a79-412f-a7db-226f454f7549

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
2. Postępowanie można wyszukać również ze strony głównej Platformy e-Zamówienia (przycisk „Przeglądaj postępowania/konkursy”).
3. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
4. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania.
5. Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów
w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, sporządza się w postaci elektronicznej,
w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych i przekazuje się jako załączniki. W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, ww. regulacje nie będą miały bezpośredniego zastosowania. Informacje, oświadczenia lub dokumenty, inne niż wymienione w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, przekazywane w postępowaniu sporządza się w postaci elektronicznej:
a) w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności (i przekazuje się jako załącznik), lub;
b) jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (np. w treści wiadomości e-mail lub w treści „Formularza do komunikacji”).
6. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).
7. W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem typu zewnętrznego lub wewnętrznego. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).
8. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
9. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”.
10. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE L119 z dnia 4 maja 2016 r., str. 1; zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: : Wójt Gminy Łączna, Czerwona Górka 1B, 26–140 Łączna;
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie podstawowym.
3) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy P.Z.P.
4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 P.Z.P. przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
5) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisanych ustawy P.Z.P., związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
6) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO.
7) posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (w przypadku, gdy skorzystanie z tego prawa wymagałoby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wysiłku może zostać Pani/Pan zobowiązana do wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia);
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą PZP oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
8) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO;
10) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez administratora. Organem właściwym dla przedmiotowej skargi jest Urząd Ochrony Danych Osobowych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: T.272.1.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ NR 1 - Agregat prądotwórczy wraz z systemem automatycznego załączania dla siedziby UG Łączna

1) Moc wg PN-ISO 8528 lub równoważnej:
a) Moc znamionowa min. PRP 80kVA/64kW
b) Moc maksymalna min. ESP 88kVA/70kW
2) Napięcie nominalne 400V
3) Klasa regulacji (ISO 8528-5 lub równoważna) G2
4) Agregat obudowany i wyciszony o głośności nie większej niż 70db z 7 metrów.
5) Obudowa wykonana z materiałów odpornych na korozję lub metalowa zabezpieczona przed korozją
6) Maksymalne wymiary obudowy 2700x1200x1700 (DxSxW)
7) Drzwi serwisowe po obu stronach obudowy + 1 od panelu sterowania
8) Dostęp do chłodnicy przy pomocy zdejmowanego panelu
9) Zbiornik paliwa na minimum 24 godziny pracy
10) Zamki i okucia obudowy wykonane ze materiałów odpornych na korozję oraz metalowe zamki/okucia.
11) Wskaźnik poziomu paliwa
12) Wlew paliwa zabezpieczony na klucz
13) Agregat wyposażony w układ podgrzewania umożliwiający start zespołu w niskich temperaturach
14) Tłumiki wibroizolacyjne pomiędzy ramą a zespołem silnika i prądnicą
15) Tłumik wydechu
16) Agregat wyprodukowany nie wcześniej niż 12 m-cy przed dostawą
17) Gwarancja min. 60 miesięcy
18) Spalanie silnika nie przekraczające 20l/h przy 100% obciążenia PRP
19) Zalecane przez producenta silnika przeglądy nie częściej niż co 500mth
20) Konstrukcja prądnicy: synchroniczna, samowzbudna, samoregulująca, bez-szczotkowa, jednołożyskowa
21) Sprawność prądnicy 100% przy PRP min 88,5%
22) Panel automatyki wyposażony w sterownik mikroprocesorowy z cyfrowym wyświetlaczem LCD
23) Menu sterownika w języku polskim
24) Agregat wyposażony w wyłącznik 3 biegunowy
26) Plastikowy zbiornik lub stalowy ramowy zbiornik
27) Agregat musi być wyposażony w rozrusznik umożliwiający automatyczny oraz ręczny rozruch. Rozruch automatyczny musi być realizowany w przypadku braku zasilania głównego.
28) Dostosowanie zespołu prądotwórczego do istniejącego zasilania awaryjnego Zamawiającego
29) Realizacja przeglądów gwarancyjnych według zaleceń producenta w okresie gwarancji (5 lat ) – co najmniej raz na rok
30) Instalacja: W ramach niniejszego postępowania Zamawiający wymaga usytuowania na gruncie (zgodnie z obowiązującymi przepisami bhp i ppoż)wraz z jego przygotowaniem, podłączenia do sieci elektrycznej, skonfigurowania i uruchomienia urządzenia oraz Systemu Załączania Rezerwy. Wszystkie koszty z tym związane np.: modernizacji istniejącej instalacji elektrycznej muszą zostać przewidziane i uwzględnione w ofercie Wykonawcy. Wykonawca jest również zobowiązany do uzyskania wszelkich zgód, pozwoleń, aprobat technicznych, dopuszczeni urządzenia do pracy, o ile takowe będą wymagane odpowiednimi przepisami prawa (dokumentacja przed złożeniem do odpowiednich organów do akceptacji zamawiającego).
31) Obowiązkowa wizja lokalna w celu ustalenia warunków lokalizacji i montażu urządzenia.

4.2.6.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Wydłużony okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ NR 2 - Agregat prądotwórczy na potrzeby zasilania szafy teleinformatycznej oraz komputerów w siedzibie ZGK Łączna
1) Moc maksymalna: min. 8.0 kW
2) Moc znamionowa: mi. 7,0 kW
3) Napięcie wyjściowe: 230V (1-fazowe) / 400V (3-fazowe)
4) Rozruch: Elektryczny + ręczny
5) Czas pracy na pełnym zbiorniku: min. 10 godzin
6) Poziom hałasu: do 72 dB (7 m)
7) Wyjście DC: 12V / 8,3A (do ładowania akumulatorów)
8) System AVR: Tak – automatyczna regulacja napięcia
9) Zabezpieczenia: Przeciążeniowe, niskiego poziomu oleju, bezpiecznik DC

4.2.6.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Wydłużony okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale X ust. 1 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, jaki zakres zamówienia wykonają poszczególni wykonawcy.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Ze względu na ograniczoną ilość znaków do wprowadzenia Zamawiający informuje, iż rodzaj i zakres zmian określony został w rozdziale XXIII SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-02-02 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę należy złożyć na Platformie e-Zamówienia

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-02-02 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-03-03

2026-01-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
23.01.2026
Termin składania ofert
06.02.2026 08:00
Wartość umowy
153 750 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
31122000-7 (Jednostki prądotwórcze)

Okres realizacji

60 dni