Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa akcesoriów do platform hemodynamicznych PulsioFlex - 27/TP/2024
Zamawiający
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.
Słupsk, Pomorskie
NIP: 8393179849
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| HemoFuture Artur Nurczyk, | Straszyn | 7421894524 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HemoFuture Artur Nurczyk, (Straszyn) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 170 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33141000-0)
Najniższa cena
540 PLN
Średnia cena
35 360 PLN
Najwyższa cena
382 932 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Zarys International Sp. z o.o. Zabrze | 4 | 22 463 PLN | 89 852 PLN |
| Sinmed Sp. z o.o. Przyszowice | 3 | 4 543 PLN | 13 630 PLN |
| Bialmed Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 1 948 PLN | 5 843 PLN |
| AKSIS Hurtownia Sprzętu Medycznego Ignaciuk Spiegarski Spółka Jawna, ul. Przyrodników 1c, 80-298 Gdańsk | 3 | 19 060 PLN | 57 181 PLN |
| ZARYS International sp. z o.o., ul. Ziemska 44, 41-803 Zabrze | 3 | 35 089 PLN | 106 984 PLN |
| Konsorcjum: Lider:Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A., ul. Żółkiewskiego 20/26, 87-100 Toruń | 2 | 23 285 PLN | 46 569 PLN |
| PAUL HARTMANN POLSKA Sp. z o.o. Pabianice | 2 | 16 367 PLN | 32 734 PLN |
| Bialmed Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 96 607 PLN | 193 214 PLN |
| Schulke Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 57 779 PLN | 115 558 PLN |
| Henry Kruse Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie | 2 | 8 719 PLN | 17 437 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa jałowych materiałów opatrunkowych - 68/TP/2026
2026-08-03 07:47:40Z
Dostawa akcesoriów do platform hemodynamicznych PulsioFlex - 27/TP/2024
2026-07-27 07:41:19Z
Dostawa medycznych rękawic diagnostycznych i chirurgicznych - umowa ramowa ZP18/A/9/2025
2026-06-19 07:32:55Z
DZP/15/26 DOSTAWA MATERIAŁÓW JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
2026-06-16 08:39:44Z
DZP/15/26 DOSTAWA MATERIAŁÓW JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
2026-06-16 08:39:44Z
DZP/15/26 DOSTAWA MATERIAŁÓW JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
2026-06-16 08:39:44Z
DZP/15/26 DOSTAWA MATERIAŁÓW JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
2026-06-16 08:39:44Z
DZP/15/26 DOSTAWA MATERIAŁÓW JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
2026-06-16 08:39:44Z
DZP/15/26 DOSTAWA MATERIAŁÓW JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
2026-06-16 08:39:44Z
DZP/15/26 DOSTAWA MATERIAŁÓW JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
2026-06-16 08:39:44Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00362477 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa akcesoriów do platform hemodynamicznych PulsioFlex - 27/TP/2024
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770901511
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Hubalczyków 1
1.4.2.) Miejscowość: Słupsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpital.slupsk.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.slupsk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6fb2f149-e689-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362477
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00251734
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa akcesoriów do platform hemodynamicznych PulsioFlex - 27/TP/2024
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem do pomieszczeń Apteki Szpitalnej akcesoriów do platform hemodynamicznych PulsioFlex w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
3.9.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): HemoFuture Artur Nurczyk,
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7421894524
4.3.3.) Ulica: ul. Ateny 32A,
4.3.4.) Miejscowość: Straszyn
4.3.5.) Kod pocztowy: 83-010
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 425952,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00269569/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-03
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 121500,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Poniżej progów UE