Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa aparatu ultrasonograficznego dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie- Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Zamawiający
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Gliwicach
Gliwice, Śląskie
NIP: 5250008057
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Miro Prosta Spółka Akcyjna | Warszawa | NIP 6971934576 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Miro Prosta Spółka Akcyjna (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 31 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33112200-0)
Najniższa cena
175 926 PLN
Średnia cena
305 069 PLN
Najwyższa cena
449 060 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ADO MED SP. Z O.O. ŚWIĘTOCHŁOWICE | 2 | 287 900 PLN | 575 800 PLN |
| MIRO PROSTA Spółka Akcyjna Warszawa | 2 | 399 000 PLN | 399 000 PLN |
| Gemed Elias Spółka Jawna Chorzów | 1 | 449 060 PLN | 449 060 PLN |
| HAS-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Bielsko - Biała | 1 | - | - |
| MIRO Prosta Spółka Akcyjna Warszawa | 1 | 175 926 PLN | 175 926 PLN |
| Medplace pl. Sp. z o.o. Wrocław | 1 | 329 900 PLN | 329 900 PLN |
| Profimedical Polska Sp. z o.o. Mysłowice | 1 | - | - |
| Profimedical Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Mysłowice | 1 | 205 799 PLN | 205 799 PLN |
| Miro Prosta Spółka Akcyjna Warszawa | 1 | - | - |
| Profimedical Polska sp. z o.o. Mysłowice | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa aparatu USG wszechstronny w tym doppler z funkcjami kardio i naczyniowymi oraz z funkcją do badania jamy brzusznej na potrzeby Przychodni Rejonowej SPZOZ Ruda Śląska
2026-08-13 07:18:49Z
Dostawa aparatu ultrasonograficznego dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie- Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
2026-08-07 09:50:50Z
Dostawa aparatów ultrasonograficznych
2026-07-16 12:05:36Z
akup echokardiografu mobilnego w ramach inwestycji „Rozwój i modernizacja infrastruktury kardiologicznej w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o."
2026-07-14 05:50:39Z
Zakup echokardiografu w ramach inwestycji „Rozwój i modernizacja infrastruktury kardiologicznej w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o."
2026-07-14 05:42:25Z
ZAKUP APARATU USG ORAZ HOLTERÓW EKG DLA OLK W GLIWICACH
2026-06-10 18:27:18Z
Zakup i dostawa aparatu USG (ultrasonokardiografu) wraz z osprzętem.
2026-06-01 09:05:36Z
Zakup i dostawa aparatu USG (ultrasonokardiografu) wraz z osprzętem.
2026-05-18 08:30:58Z
DOSTAWA APARATU USG
2026-05-18 06:14:05Z
„Realizacja projektu pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego (...)
2026-05-15 13:20:14Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382905 z dnia 2026-08-07 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa aparatu ultrasonograficznego dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie- Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Gliwicach
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00028836600028
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Wybrzeże Armii Krajowej 15
1.4.2.) Miejscowość: Gliwice
1.4.3.) Kod pocztowy: 44-102
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gliwice.nio.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gliwice.nio.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8781b161-8f2e-499b-9d90-068a1fc25b8e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382905
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-07
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 58-203156
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa aparatu ultrasonograficznego dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie- Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa aparatu ultrasonograficznego dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie- Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji
zamówienia zawarte są w załącznikach: 3) Parametry techniczne, specyfikacja
asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2 do SWZ, 4) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
28 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Miro Prosta Spółka Akcyjna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6971934576
4.3.3.) Ulica: ul. Mińska nr 25B lok. U1,
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 03-808
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 499900,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 127-462267
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 499900,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 07.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE