Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa artykułów spożywczych
Zamawiający
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP: 9532582266
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" | Pruszcz | 5590003596 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" (Pruszcz) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Kujawsko-pomorskie — na podstawie 8 rozstrzygniętych przetargów (CPV 15131130-5)
Najniższa cena
29 295 PLN
Średnia cena
116 301 PLN
Najwyższa cena
299 775 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ZPM ANIOŁKOWSCY GRUDZIĄDZ | 2 | 194 156 PLN | 388 311 PLN |
| Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Pruszcz | 1 | - | - |
| PCM DYSTRYBUCJA GDAŃSK | 1 | 42 445 PLN | 42 445 PLN |
| PCM DYSTYBUCJA GDAŃSK | 1 | 100 466 PLN | 100 466 PLN |
| Skup, Ubój, Przetwórstwo Mięsa SUPMIĘS Kalinowski & Kalinowski Spółka Jawna Babiak | 1 | - | - |
| PPHU ,,JOHN'' Paweł John Grotniki, Włoszakowice | 1 | 137 288 PLN | 137 288 PLN |
| Unifreeze MIESIĄCZKOWO | 1 | 29 295 PLN | 29 295 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawy wędlin wieprzowych
2026-07-31 09:17:24Z
Dostawy wędlin wieprzowych
2026-07-30 08:17:14Z
Dostawy wędlin, mięsa i ryb dla Zakładu Karnego Nr 1 w Grudziądzu.
2026-07-29 05:57:22Z
Dostawy wędlin, mięsa i ryb dla Zakładu Karnego Nr 1 w Grudziądzu.
2026-07-29 05:57:22Z
Dostawy wędlin, mięsa i ryb dla Zakładu Karnego Nr 1 w Grudziądzu.
2026-07-29 05:57:22Z
Dostawy wędlin, mięsa i ryb dla Zakładu Karnego Nr 1 w Grudziądzu.
2026-07-29 05:57:22Z
Dostawy wędlin, mięsa i ryb dla Zakładu Karnego Nr 1 w Grudziądzu.
2026-07-29 05:57:22Z
Dostawa artykułów spożywczych
2026-07-17 10:46:44Z
Cała Polska — 74 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00349147 z dnia 2026-07-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa artykułów spożywczych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy
1.2.) Oddział zamawiającego: Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340517145
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Ujejskiego 75
1.4.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.4.3.) Kod pocztowy: 85-168
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.7.) Numer telefonu: (52) 36-55-478
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@biziel.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.biziel.umk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26b10f18-1c3c-40c1-9622-abc95880f7d2
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349147
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 78712-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa artykułów spożywczych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i sprzedaż artykułów spożywczych – wędlin
3.9.) Główny kod CPV: 15131130-5 - Wędliny
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5590003596
4.3.3.) Ulica: ul. Dworcowa 8/1
4.3.4.) Miejscowość: Pruszcz
4.3.5.) Kod pocztowy: 86-120
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 175963,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 325609-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 174598,30 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 17.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE