Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 324 210 PLN

Dostawa ciągnika rolniczego wraz z wyposażeniem do transportu i dystrybucji wody pitnej dla MPGK w Bieczu Sp. z o.o.

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00313845

Numer referencyjny: TP-2/2026

Zamawiający

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Bieczu Sp. z o. o.

ul. Rynek 18

38-340 Biecz, Małopolskie

NIP: 7382144976

REGON: 122741503

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu przeznaczonego do transportu i dystrybucji wody pitnej, obejmującego: 1) Ciągnik rolniczy – 1 szt. 2) Zbiornik do transportu wody pitnej o pojemności 1500 l na przyczepie – 1 szt. 3) Wóz do transportu i dystrybucji wody pitnej o pojemności 5000 l – 1 szt. 2. Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych, nieużywany, wyprodukowany w 2026 roku oraz spełniać wymagania techniczne określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 3 do SWZ. 3. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego: MPGK w Bieczu Sp. z o.o., ul. Załawie 5, 38-340 Biecz. 4. Koszty transportu, rozładunku, ubezpieczenia oraz wszelkie koszty związane z dostawą ponosi Wykonawca. 5. Wraz z dostawą Wykonawca przekaże: 1) instrukcje obsługi w języku polskim, 2) katalog części zamiennych, 3) dokumenty gwarancyjne, 4) dokumenty niezbędne do rejestracji, 5) świadectwa homologacji, 6) certyfikaty CE, 7) dokumenty potwierdzające dopuszczenie zbiorników do kontaktu z wodą pitną, w tym atesty PZH. 6. Ciągnik musi posiadać wykonany przegląd zerowy. 7. Wykonawca przeprowadzi szkolenie wskazanych pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi dostarczonego sprzętu. 8. Wykonawca zapewni gwarancję:  dla ciągnika rolniczego – minimum 1500 motogodzin,  dla zbiornika 1500 l – minimum 12 miesięcy,  dla wozu 5000 l – minimum 12 miesięcy. 9. Wykonawca zapewni co najmniej Punkt Serwisowy Sprzedawcy - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz sprzedaż części zamiennych - w odległości nie większej niż 100 km od siedziby Zamawiającego. 10. Szczegółowe parametry techniczne dla ciągnika rolniczego, zbiornika do transportu wody pitnej o pojemności 1500 l oraz wozu do transportu i dystrybucji wody pitnej o pojemności 5000 l zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ. 11. Przedmiot zamówienia jest dofinansowany z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
AGRO-MAREK Sp. z o.o., Sp .K Skrzyszów NIP: 9930689779

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 AGRO-MAREK Sp. z o.o., Sp .K (Skrzyszów) Umowa podpisana 324 210 PLN 324 210 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 25 rozstrzygniętych przetargów (CPV 16700000-2 - Ciągniki)

Najniższa cena

73 401 PLN

Średnia cena

381 221 PLN

Najwyższa cena

723 240 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
P.H.U.P. AGROS-WROŃSCY SP. Z O.O. STRZELCE WIELKIE 2 723 240 PLN 723 240 PLN
Wialan Langer i Wiatr Sp. Jawna, 33-100 Tarnów ul. Hodowlana 9 Tarnów 2 368 877 PLN 368 877 PLN
AGRO-MAREK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Skrzyszów 2 583 020 PLN 583 020 PLN
LUKPOL Agro Sp. z o.o. Górno 2 513 890 PLN 513 890 PLN
BNP PARIBAS LEASE GROUP SP Z.O.O. Warszawa 1 721 205 PLN 721 205 PLN
ZIMEX AGRO Sp. z o.o. Leszcze 1 - -
AGROSPEC KŁUDKA Sp. z o.o. Waleńczów 1 246 738 PLN 246 738 PLN
AGROSPEC KŁUDKA sp. z o.o. Waleńczów 1 278 900 PLN 278 900 PLN
AGRO-PARTNER BURKIEWICZ SP.Z O.O. GŁOGOCZÓW 1 183 310 PLN 183 310 PLN
KRACIK SP. z o.o. Spytkowice 1 73 401 PLN 73 401 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

„Zakup ciągnika specjalistycznego transportowego wyposażonego w przedni TUZ i ładowacz czołowy (TUR) wraz z łyżką do materiałów sypkich i widłami do palet.”

Wialan Langer i Wiatr Sp. Jawna, 33-100 Tarnów ul. Hodowlana 9 -

2026-09-04 10:09:41Z

Zakup ciągnika w ramach Programu Ochrony Ludności i Ochrony Cywilnej

Stekro Sp. z o.o. Sp. k. 233 700 PLN

2026-08-28 11:30:22Z

IR.ZP.271.17.2026 Dostawa ciągnika rolniczego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

AGRO-MAREK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa -

2026-08-27 12:15:36Z

„Zakup ciągnika specjalistycznego transportowego wyposażonego w przedni TUZ i ładowacz czołowy (TUR) wraz z łyżką do materiałów sypkich i widłami do palet.”

Wialan Langer i Wiatr Sp. Jawna, 33-100 Tarnów ul. Hodowlana 9 368 877 PLN

2026-08-21 10:05:57Z

Dostawa 2 ciągników rolniczych.

ZIMEX AGRO Sp. z o.o. -

2026-08-08 18:36:24Z

Zakup ciągnika rolniczego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.

AGROSPEC KŁUDKA Sp. z o.o. 246 738 PLN

2026-08-06 09:39:00Z

Dostawa ciągnika rolniczego wraz z wyposażeniem do transportu i dystrybucji wody pitnej dla MPGK w Bieczu Sp. z o.o.

AGRO-MAREK Sp. z o.o., Sp .K 324 210 PLN

2026-07-24 07:06:58Z

REALIZACJA PROGRAMU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ NA LATA 2025/2026

KRACIK SP. z o.o. 73 401 PLN

2026-07-15 11:26:36Z

REALIZACJA PROGRAMU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ NA LATA 2025/2026

H2Optim sp z o.o. sp. k. -

2026-07-15 11:26:36Z

IR.ZP.271.17.2026 Dostawa ciągnika rolniczego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

AGRO-MAREK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 583 020 PLN

2026-07-15 10:43:52Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 6 089 PLN Średnia: 371 716 PLN Max: 1 056 130 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa ciągnika rolniczego wraz z wyposażeniem do transportu i dystrybucji wody pitnej dla MPGK w Bieczu Sp. z o.o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Bieczu Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122741503

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 18

1.5.2.) Miejscowość: Biecz

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-340

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mpgk@mpgkbiecz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gkbiecz.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa ciągnika rolniczego wraz z wyposażeniem do transportu i dystrybucji wody pitnej dla MPGK w Bieczu Sp. z o.o.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-291ab276-693e-41f4-81ad-0b49f5696aa5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313845

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1333776

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. Zamawiający będzie przekazywał wykonawcom informacje za pośrednictwem
https://platformazakupowa.pl/pn/gkbiecz.
2. Wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.: a)stały dostęp do sieci Internet o
gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
b)komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja,
jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, c)zainstalowana dowolna, inna
przeglądarka internetowa niż Internet Explorer,
d)włączona obsługa JavaScript,
e)zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący
format plików .pdf, f) Szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3.
g) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu
lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Formaty plików wykorzystywanych
przez wykonawców powinny być zgodne
z “OBWIESZCZENIEM PREZESA RADY MINISTRÓW z dnia 9 listopada 2017 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu
rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i
wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych”.
1) Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów: .pdf .doc .xls .jpg (.jpeg) ze szczególnym
wskazaniem na .pdf
2) W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystanie jednego z
formatów:
a) .zip
b) .7Z
3) Wśród formatów powszechnych a NIE występujących w rozporządzeniu występują: .rar .gif .bmp
.numbers .pages. Dokumenty złożone w takich plikach zostaną uznane za złożone nieskutecznie.
4) Zamawiający zwraca uwagę na ograniczenia wielkości plików podpisywanych profilem zaufanym,
który wynosi max 10MB, oraz na ograniczenie wielkości plików podpisywanych
w aplikacji eDoApp służącej do składania podpisu osobistego, który wynosi max 5MB.
5) Ze względu na niskie ryzyko naruszenia integralności pliku oraz łatwiejszą weryfikację podpisu,
zamawiający zaleca, w miarę możliwości, przekonwertowanie plików składających się na ofertę na
format .pdf i opatrzenie ich podpisem kwalifikowanym PAdES.
6) Pliki w innych formatach niż PDF zaleca się opatrzyć zewnętrznym podpisem XAdES. Wykonawca
powinien pamiętać, aby plik z podpisem przekazywać łącznie
z dokumentem podpisywanym.
7) Zamawiający zaleca aby w przypadku podpisywania pliku przez kilka osób, stosować podpisy tego
samego rodzaju. Podpisywanie różnymi rodzajami podpisów np. osobistym i kwalifikowanym może
doprowadzić do problemów w weryfikacji plików.
8) Zamawiający zaleca, aby Wykonawca z odpowiednim wyprzedzeniem przetestował możliwość
prawidłowego wykorzystania wybranej metody podpisania plików oferty.
9) Zaleca się, aby komunikacja z wykonawcami odbywała się tylko na Platformie za pośrednictwem
formularza “Wyślij wiadomość do zamawiającego”, nie za pośrednictwem adresu email.
10) Osobą składającą ofertę powinna być osoba kontaktowa podawana w dokumentacji.
11) Ofertę należy przygotować z należytą starannością dla podmiotu ubiegającego się
o udzielenie zamówienia publicznego i zachowaniem odpowiedniego odstępu czasu do zakończenia
przyjmowania ofert/wniosków. Sugerujemy złożenie oferty na 24 godziny przed terminem składania
ofert/wniosków.
12) Podczas podpisywania plików zaleca się stosowanie algorytmu skrótu SHA2 zamiast SHA1.
13) Jeśli wykonawca pakuje dokumenty np. w plik ZIP zalecamy wcześniejsze podpisanie każdego ze
skompresowanych plików.
14) Zamawiający rekomenduje wykorzystanie podpisu z kwalifikowanym znacznikiem czasu.
15) Zamawiający zaleca aby nie wprowadzać jakichkolwiek zmian w plikach po podpisaniu ich
podpisem kwalifikowanym. Może to skutkować naruszeniem integralności plików co równoważne
będzie z koniecznością odrzucenia oferty w postępowaniu.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z Działem XXII SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z Działem XXII SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: TP-2/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu przeznaczonego do transportu i dystrybucji wody pitnej, obejmującego:
1) Ciągnik rolniczy – 1 szt.
2) Zbiornik do transportu wody pitnej o pojemności 1500 l na przyczepie – 1 szt.
3) Wóz do transportu i dystrybucji wody pitnej o pojemności 5000 l – 1 szt.
2. Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych, nieużywany, wyprodukowany w 2026 roku oraz spełniać wymagania techniczne określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 3 do SWZ.
3. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego: MPGK w Bieczu Sp. z o.o., ul. Załawie 5, 38-340 Biecz.
4. Koszty transportu, rozładunku, ubezpieczenia oraz wszelkie koszty związane z dostawą ponosi Wykonawca.
5. Wraz z dostawą Wykonawca przekaże:
1) instrukcje obsługi w języku polskim,
2) katalog części zamiennych,
3) dokumenty gwarancyjne,
4) dokumenty niezbędne do rejestracji,
5) świadectwa homologacji,
6) certyfikaty CE,
7) dokumenty potwierdzające dopuszczenie zbiorników do kontaktu z wodą pitną, w tym atesty PZH.
6. Ciągnik musi posiadać wykonany przegląd zerowy.
7. Wykonawca przeprowadzi szkolenie wskazanych pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi dostarczonego sprzętu.
8. Wykonawca zapewni gwarancję:
 dla ciągnika rolniczego – minimum 1500 motogodzin,
 dla zbiornika 1500 l – minimum 12 miesięcy,
 dla wozu 5000 l – minimum 12 miesięcy.
9. Wykonawca zapewni co najmniej Punkt Serwisowy Sprzedawcy - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz sprzedaż części zamiennych - w odległości nie większej niż 100 km od siedziby Zamawiającego.
10. Szczegółowe parametry techniczne dla ciągnika rolniczego, zbiornika do transportu wody pitnej o pojemności 1500 l oraz wozu do transportu i dystrybucji wody pitnej o pojemności 5000 l zostały określone w Załączniku nr 3 do SWZ.
11. Przedmiot zamówienia jest dofinansowany z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.

4.2.6.) Główny kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

34223300-9 - Przyczepy

44611000-6 - Zbiorniki

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-10-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Jako najkorzystniejsza, zostanie uznana oferta, która nie podlega odrzuceniu oraz uzyska najwyższą ocenę w kryterium oceny ofert.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia winni ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (do oferty
należy załączyć odpowiednie pełnomocnictwo), chyba że w przypadku spółki cywilnej, z umowy tej spółki wynika sposób jej reprezentowania (do stwierdzenia czego niezbędne będzie załączenie do oferty umowy spółki cywilnej). Wszelka korespondencja oraz rozliczenia dokonywane będą wyłącznie z podmiotem występującym, jako pełnomocnik pozostałych.
Oferta musi być podpisana w taki sposób, by prawnie zobowiązywała wszystkie podmioty występujące wspólnie. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy. W
przypadku wspólnego ubiegania się przez wykonawców o zamówienie, oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu – załącznik nr 2 do SWZ, składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia zostały opisane w § 7 wzoru umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-09 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1333776

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-09 10:05

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-07

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy
z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz
służących ochronie bezpieczeństwa narodowego)
2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
30.06.2026
Termin składania ofert
13.07.2026 08:00
Wartość umowy
324 210 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 16700000-2 - Ciągniki
16700000-2 (Ciągniki) 34223300-9 (Przyczepy) 44611000-6 (Zbiorniki) 34223300-9 - Przyczepy 44611000-6 - Zbiorniki

Okres realizacji

do 2026-10-15