Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa ciągnika rolniczego z zestawem nawigacji do bezprzewodowego przesyłu danych
Zamawiający
PODLASKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W SZEPIETOWIE
Szepietowo-Wawrzyńce, Podlaskie
NIP: 7220002217
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PRIMATOR Sp. z o.o. | Czyżew | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PRIMATOR Sp. z o.o. (Czyżew) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podlaskie — na podstawie 6 rozstrzygniętych przetargów (CPV 16000000-5)
Najniższa cena
257 070 PLN
Średnia cena
257 070 PLN
Najwyższa cena
257 070 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne „AGRO-ROLNIK” Sp. z o.o. Śniadowo | 2 | 257 070 PLN | 257 070 PLN |
| ROLTOMA Sp. z o.o. Sokoły | 1 | - | - |
| ROLTOMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sokoły | 1 | - | - |
| PRIMATOR Sp. z o.o. Czyżew | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup maszyn rolniczych wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 w celu realizacji działań testowych – siewnik pneumatyczny do wysiewu kukurydzy
2026-09-01 10:52:48Z
Dostawa ciągnika rolniczego z zestawem nawigacji do bezprzewodowego przesyłu danych
2026-09-01 10:31:45Z
Dostawa siewnika pneumatycznego 6-rzędowego nadciśnieniowego na potrzeby dydaktyczne ZSCKR im. Krzysztofa Kluka w Rudce
2026-08-07 10:07:09Z
Dostawa siewnika pneumatycznego 6-rzędowego nadciśnieniowego na potrzeby dydaktyczne ZSCKR im. Krzysztofa Kluka w Rudce
2026-06-22 14:47:25Z
Zakup maszyn rolniczych wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 w celu realizacji działań testowych – siewnik pneumatyczny do wysiewu kukurydzy
2026-05-25 12:54:30Z
Cała Polska — 106 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416204 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa ciągnika rolniczego z zestawem nawigacji do bezprzewodowego przesyłu danych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: PODLASKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W SZEPIETOWIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450695120
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 64
1.4.2.) Miejscowość: Szepietowo-Wawrzyńce
1.4.3.) Kod pocztowy: 18-210
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@odr-szepietowo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://odr.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fdb63172-43d9-41ac-9209-b16c46295689
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416204
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 856186-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa ciągnika rolniczego z zestawem nawigacji do bezprzewodowego przesyłu danych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie fabrycznie nowego, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2025 roku, wolnego od uszkodzeń oraz wad fizycznych i prawnych, a także zgodnego z normami i wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, ciągnika rolniczego z zestawem nawigacji do bezprzewodowego przesyłu danych, wraz z udzieleniem instruktażu z obsługi dostarczonego ciągnika. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczno-użytkowe ciągnika określa Załącznik nr 1 do SWZ. Parametry techniczno-użytkowe podane przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do SWZ stanowią wymagania minimalne. Nieposiadanie jakiegokolwiek parametru daje podstawy Zamawiającemu do odrzucenia oferty. Wykonawca może zaoferować ciągnik posiadający lepsze parametry, niż opisane przez Zamawiającego w tym załączniku. Parametry posiadane przez zaoferowany ciągnik należy opisać w wypełnionym Załączniku nr 1 do SWZ, który należy złożyć wraz z formularzem oferty.
3.9.) Główny kod CPV: 16000000-5 - Maszyny rolnicze
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-014.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PRIMATOR Sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Czyżew
4.3.6.) Województwo: podlaskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 737877,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 310279-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Na wniosek Wykonawcy zmieniono termin wykonania zamówienia, w związku z wystąpieniem opóźnienia w procesie produkcji zamówionego przez Wykonawcę ciągnika rolniczego, z przyczyn niezależnych od Wykonawcy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania zamówienia zmieniono na dzień 15 lipca 2026 r. Pozostałe warunki umowy pozostały bez zmian.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 737877,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.16
- Próg unijny
- Powyżej progów UE