Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa cystoskopu giętkiego dla "Poddębickiego Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. w Poddębicach
Zamawiający
"PODDĘBICKIE CENTRUM ZDROWIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Poddębice, Łódzkie
NIP: 8281409238
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Meden Inmed Sp. z o.o. | Koszalin | 6692255847 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Meden Inmed Sp. z o.o. (Koszalin) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33100000-1)
Najniższa cena
20 830 PLN
Średnia cena
227 319 PLN
Najwyższa cena
635 040 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| SCHILLER POLAND Sp. z o.o., Warszawa | 2 | 190 080 PLN | 190 080 PLN |
| Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin Sp. z o.o. Lublin | 1 | 20 830 PLN | 20 830 PLN |
| GE Medical Systems Polska Sp.z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Olympus Polska Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | 115 272 PLN |
| Philips Polska Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Boston Scientific Polska Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 108 000 PLN | 108 000 PLN |
| F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda Żywiec | 1 | - | - |
| Meden Inmed Sp. z o.o. Koszalin | 1 | - | - |
| Labo Clinic Sp. z o.o. Olsztyn | 1 | - | - |
| Mobile Scanmed Systems Sp. z o.o. Wrocław | 1 | 635 040 PLN | 635 040 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
94/TP/ZP/D/2026 - Dostawy zestawów aspiracyjnych i do trombolizy celowanej
2026-08-24 09:27:31Z
94/TP/ZP/D/2026 - Dostawy zestawów aspiracyjnych i do trombolizy celowanej
2026-08-24 09:27:31Z
Sukcesywne dostawy pomp baklofenowych oraz akcesoriów do implantacji
2026-08-11 07:24:25Z
Dostawa aparatury medycznej i wyposażenia medycznego
2026-08-10 03:16:19Z
Dostawa cystoskopu giętkiego dla "Poddębickiego Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. w Poddębicach
2026-07-31 09:43:44Z
Dostawa sprzętu medycznego w zakresie kardiologii w ramach projektu „Podniesienie Standardów Opieki Kardiologicznej w SP ZOZ Szpitalu Powiatowym im. E. Biernackiego w Opocznie poprzez zakup....
2026-07-30 09:29:31Z
50/TP/ZP/D/2026 Dostawa sond do krioablacji zmian płucnych dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
2026-07-13 10:09:22Z
Zakup i dostawa sprzętu medycznego w ramach projektu pn. „Rozwój i modernizacja infrastruktury Instytutu "Centrum Zdrowia Matki Polki" w Łodzi w obszarze kardiologii”,
2026-07-08 12:15:48Z
Dostawa urządzenia do automatycznego przygotowywania dawek leków cytostatycznych
2026-07-06 05:35:35Z
Dostawa systemu do zaawansowanego mapowania elektroanatomicznego wraz z dwukanałowym stymulatorem programowalnym, okablowaniem EKG
2026-07-06 05:13:17Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372402 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa cystoskopu giętkiego dla "Poddębickiego Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. w Poddębicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: "PODDĘBICKIE CENTRUM ZDROWIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 101075971
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 16
1.4.2.) Miejscowość: Poddębice
1.4.3.) Kod pocztowy: 99-200
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekratariat@nzozpcz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nzozpcz.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b93b71ab-a44d-4259-b892-506024a7171c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372402
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz. U. S. 91/2026 326429-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa cystoskopu giętkiego dla "Poddębickiego Centrum Zdrowia" Sp. z o.o. w Poddębicach
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa cystoskopu giętkiego dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach, w ilościach i asortymencie określonym w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz parametry techniczne sprzętu medycznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z podaniem wymaganych przez zamawiającego parametrów technicznych oraz warunków został określony w Formularzu cenowym oraz parametrach technicznych sprzętu medycznego - Załącznik nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 33168000-5 - Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
15 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Meden Inmed Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6692255847
4.3.3.) Ulica: ul. Wenedów 2
4.3.4.) Miejscowość: Koszalin
4.3.5.) Kod pocztowy: 75-847
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 59876,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz. U. S 146/2026 531091 - 2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 59876,50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 31.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE