Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa części zamiennych dla turbozespołu Siemens SST-300C (VE45) o numerze seryjnym 6020 do PGE EC S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie
Zamawiający
PGE Energia Ciepła S.A.
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 6420000642
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| SIEMENS ENERGY Sp. z o.o. | Warszawa | 1133003794 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SIEMENS ENERGY Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 8 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50100000-6)
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| SIEMENS ENERGY Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Magnet- Trans Bartłomiej Obraziński Pomiechówek | 1 | - | - |
| ARMPOL Przedsiębiorstwo Innowacyjno Wdrożeniowe Sp. z o.o. 05-326 Poświetne | 1 | - | - |
| Alltrans s.c., Komendarczyk Jacek, Komendarczyk Andrzej Jabłonna | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Naprawa kontenerowej elektrowni polowej 900 kW , typ KEP. 900-01, składającej się z trzech modułów
2026-08-10 14:35:47Z
Dostawa części zamiennych dla turbozespołu Siemens SST-300C (VE45) o numerze seryjnym 6020 do PGE EC S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie
2026-06-11 08:48:54Z
Naprawa pojazdów ciężarowych pow. 3,5 t i autobusów
2026-03-23 11:39:12Z
„Wykonanie bieżących napraw pojazdów osobowych, dostawczych, motocykli, quadów do 3,5 t. dla 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2025 r.”
2026-03-17 09:30:37Z
Cała Polska — 34 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00285052 z dnia 2026-06-11 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Dostawa części zamiennych dla turbozespołu Siemens SST-300C (VE45) o numerze seryjnym 6020 do PGE EC S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: PGE Energia Ciepła S.A.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273204260
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Złota 59; Budynek Skylight XII p.
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-120
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: 22 55 65 300
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.pgeec@gkpge.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pgeenergiaciepla.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - gaz i energia cieplna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7c67df9-c9c6-4ad8-bd86-52d5abb604dd
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285052
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-11
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie sektorowe
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 146962-2025-PL
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa części zamiennych dla turbozespołu Siemens SST-300C (VE45) o numerze seryjnym 6020 do PGE EC S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych niezbędnych do przeprowadzenia remontu typu C turbozespołu zainstalowanego na ITPOE1.
3.9.) Główny kod CPV: 50100000-6 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-06-16 do 2026-05-184.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SIEMENS ENERGY Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1133003794
4.3.3.) Ulica: Żupnicza 11
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 03-821
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 279615,60 EUR
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 416883-2025-PL
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-08
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 279615,60 EUR
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 11.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 2.2.3
- Próg unijny
- Powyżej progów UE