Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa do siedziby Zamawiającego mikrokuwet - do oznaczania Hb we krwi na analizatorze HemoCue HB 201+ i HB201 DM, do oznaczania niskiej zawartości Hb w nadsączu, krew kontrolna oraz akcesoria.
Zamawiający
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 1131828970
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Medservice Sztandar Spółka komandytowa | Gliwice | 634 281 55 76 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Medservice Sztandar Spółka komandytowa (Gliwice) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 192 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33141000-0)
Najniższa cena
400 PLN
Średnia cena
64 471 PLN
Najwyższa cena
499 996 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Sinmed Sp. z o.o. Przyszowice | 6 | 7 075 PLN | 42 449 PLN |
| STERIGAT sp. z o. o. Warszawa | 5 | 28 631 PLN | 143 154 PLN |
| Neomed Barbara Stańczyk Piaseczno | 5 | 14 102 PLN | 70 512 PLN |
| ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Zabrze | 3 | 43 318 PLN | 129 954 PLN |
| Medan Andrzej Hędrzak Gliwice | 2 | 922 PLN | 1 844 PLN |
| Paramedica Polska Sp. z o.o. Sp. K. Warszawa | 2 | 15 544 PLN | 31 088 PLN |
| Armed Dystrybucja Sprzętu Medycznego Tomasz Podesek Busko-Zdrój | 2 | 131 076 PLN | 262 152 PLN |
| Zarys International Sp. z o.o. Zabrze | 2 | 58 378 PLN | 124 224 PLN |
| MERCANT Sp. z o.o. Łódź | 2 | 90 523 PLN | 181 047 PLN |
| Bialmed Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 97 822 PLN | 195 644 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa do siedziby Zamawiającego mikrokuwet - do oznaczania Hb we krwi na analizatorze HemoCue HB 201+ i HB201 DM, do oznaczania niskiej zawartości Hb w nadsączu, krew kontrolna oraz akcesoria.
2026-09-01 07:06:27Z
II Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne - 7 pakietów
2026-08-27 09:18:38Z
II Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne - 7 pakietów
2026-08-27 09:18:38Z
II Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne - 7 pakietów
2026-08-27 09:18:38Z
Dostawa retraktorów ran chirurgicznych.
2026-08-19 07:21:43Z
DOSTAWY SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (5)
2026-08-18 08:02:19Z
DOSTAWY SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (4)
2026-07-27 12:16:15Z
Umowa ramowa na zakup i dystrybucję Mini apteczka (etui-brelok) z wyposażeniem.
2026-07-23 13:04:06Z
Sukcesywna dostawa pielucho-majtek oraz wkładów anatomicznych w celu realizacji zleceń dla mieszkańców domów pomocy społecznej w Radomiu wraz z transportem w II półroczu 2026 roku.
2026-07-14 11:00:21Z
Sukcesywna dostawa pielucho-majtek oraz wkładów anatomicznych w celu realizacji zleceń dla mieszkańców domów pomocy społecznej w Radomiu wraz z transportem w II półroczu 2026 roku.
2026-07-14 11:00:21Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415442 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa do siedziby Zamawiającego mikrokuwet - do oznaczania Hb we krwi na analizatorze HemoCue HB 201+ i HB201 DM, do oznaczania niskiej zawartości Hb w nadsączu, krew kontrolna oraz akcesoria.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000292646
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Saska 63/75
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 03-948
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: 225146063
1.4.8.) Numer faksu: 225146000
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@rckik-warszawa.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rckik-warszawa.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66f7d914-2349-4674-8fbc-d1384e544592
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415442
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00414231
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa do siedziby Zamawiającego mikrokuwet - do oznaczania Hb we krwi na analizatorze HemoCue HB 201+ i HB201 DM, do oznaczania niskiej zawartości Hb w nadsączu, krew kontrolna oraz akcesoria.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa do siedziby Zamawiającego mikrokuwet - do oznaczania Hb we krwi na analizatorze HemoCue HB 201+ i HB201 DM, do oznaczania niskiej zawartości Hb w nadsączu, krew kontrolna oraz akcesoria.
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego mikrokuwet - do oznaczania Hb we krwi na analizatorze HemoCue HB 201+ i HB201 DM, do oznaczania niskiej zawartości Hb w nadsączu, krew kontrolna oraz akcesoria.
3.9.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 33696200-7 - Odczynniki do badania krwi
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Medservice Sztandar Spółka komandytowa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 634 281 55 76
4.3.3.) Ulica: Bojkowska 59C
4.3.4.) Miejscowość: Gliwice
4.3.5.) Kod pocztowy: 40-580
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 560896,80 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00438820/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 560896,80 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE