Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
dostawa dozymetru z komorą jonizacyjną dla Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie
Zamawiający
UNIWERSYTET JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE
ul. Jerzego Waszyngtona 4/8
42-217 Częstochowa, Śląskie
NIP: 5730116775
REGON: 000001494
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Helmar Measurement Systems Jacek Dobrowiecki | Warszawa | 5251231202 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Helmar Measurement Systems Jacek Dobrowiecki (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 4 rozstrzygniętych przetargów (CPV 38341000-7)
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Canberra Packard Sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | - |
| Helmar Measurement Systems Jacek Dobrowiecki Warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
dostawa dozymetru z komorą jonizacyjną dla Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie
2026-09-03 11:29:15Z
Dostawa aktywnościomierzy do komór gorących BBS dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
2026-04-16 12:20:30Z
Dostawa aktywnościomierzy do komór gorących BBS dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
2026-04-16 12:12:43Z
Cała Polska — 7 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00421048 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
dostawa dozymetru z komorą jonizacyjną dla Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001494
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jerzego Waszyngtona 4/8
1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-217
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.matuszczyk@ujd.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ujd.edu.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
dostawa dozymetru z komorą jonizacyjną dla Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-181dfacb-d91c-4c7f-b152-65e7c0d5f648
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00421048
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039274/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.49 Aparatura laboratoryjna -Dozymetr z komorą jonizacyjną
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest finansowane ze środków projektu „Budowa Laboratorium zastosowań sztucznej inteligencji w diagnostyce obrazowej ” nr FESL.01.01-IZ.01-0736/23 w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytet 1 „Fundusze Europejskie na inteligentny rozwój” Działanie 1.1 „B+R - organizacje badawcze”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Poprzednio prowadzone postępowanie (ZP.26.1.34.2026), zostało unieważnione na podstawie artykułu 255 punkt 1 ustawy pzp – nie została złożona żadna oferta. Uzasadnienie wyboru trybu negocjacji z wolnej ręki: Na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. 2026, poz. 793): w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ZP.26.1.34.2026
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.1.37.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 56910,57 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa dozymetru z komorą jonizacyjną dla Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie.
3.9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa niniejsza Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami.
3.10. W zakres obowiązków Wykonawcy wchodzi dostarczenie (w tym wniesienie) przedmiotu zamówienia do miejsca realizacji (pomieszczenia wskazane przez Zamawiającego), w stanie złożonym, gotowym do użytkowania. Potwierdzeniem wykonania przedmiotu zamówienia będzie, podpisany przez strony protokół stwierdzający odbiór przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego.
3.11. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia fabrycznie nowy, bez wcześniejszej eksploatacji, nie poekspozycyjny, wolny od wad ilościowych, jakościowych, o parametrach technicznych wskazanych w załączniku numer 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
3.12. Wykonawca zapewnia dostępność części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych dla sprzętu stanowiącego przedmiot zamówienia, zapewniających jego pełną użyteczność i niezakłóconą pracę oraz serwis sprzętu przez okres gwarancji i po okresie gwarancyjnym – przez okres 5 lat.
3.13. Okres gwarancji na przedmiot zamówienia wynosi 12 miesięcy od dnia przekazania przedmiotu umowy potwierdzonego protokołem zdawczo-odbiorczym „bez uwag”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38341000-7 - Aparatura do mierzenia promieniowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Helmar Measurement Systems Jacek Dobrowiecki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5251231202
7.3.3) Ulica: ul. Powstańców Śląskich, nr 108C, lok. 2
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-466
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58425 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Poniżej progów UE