Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa dwóch samochodów osobowych
Zamawiający
Politechnika Śląska
Gliwice, Śląskie
NIP: 6310200736
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Auto Śliwka Sp.z o.o. | Katowice | 6343026568 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Auto Śliwka Sp.z o.o. (Katowice) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 7 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34100000-8)
Najniższa cena
192 126 PLN
Średnia cena
397 353 PLN
Najwyższa cena
828 711 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Auto Śliwka Sp.z o.o. Katowice | 1 | - | - |
| „Auto Podlasie” Sp. z.o.o. Siedlce | 1 | 249 843 PLN | 249 843 PLN |
| Europejski Fundusz Leasingowy S.A. Wrocław | 1 | 828 711 PLN | 828 711 PLN |
| "ARMAX" Sp. z o.o. Sp. K. Bielsko-Biała | 1 | 219 986 PLN | 219 986 PLN |
| SUMERA MOTOR Sp. z o.o. Sp. K. Andrychów | 1 | 192 126 PLN | 192 126 PLN |
| SILTRUCK Sp. z o.o. Skoczów | 1 | 383 000 PLN | 383 000 PLN |
| TRUCK NORD CENTER Sp. z o.o. Gdańsk | 1 | 510 450 PLN | 510 450 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup (dostawa) w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu ciężarowego wraz z urządzeniem hakowym
2026-09-01 10:16:03Z
Dostawa dwóch samochodów osobowych
2026-08-19 06:44:41Z
DZ.3321.40.2026 Dostawa samochodu służbowego
2026-04-16 06:28:34Z
Zakup i dostawa ciągnika rolniczego i agregatów prądotwórczych z podziałem na cztery części zamówienia
2026-03-19 06:57:15Z
Zakup i dostawa ciągnika rolniczego i agregatów prądotwórczych z podziałem na cztery części zamówienia
2026-03-19 06:57:15Z
Zakup i dostawa fabrycznie nowych samochodów z podziałem na dwie części zamówienia
2026-03-03 08:43:49Z
Zakup i dostawa fabrycznie nowych samochodów z podziałem na dwie części zamówienia
2026-03-03 08:43:49Z
Cała Polska — 165 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397114 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa dwóch samochodów osobowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Śląska
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001637
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Akademicka 2A
1.4.2.) Miejscowość: Gliwice
1.4.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.4.7.) Numer telefonu: 32/ 237-13-34/35
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: DZPZ@polsl.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polsl.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-997bd535-a40b-48e2-a50b-31a426540d4a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397114
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: S/ 77-272756
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa dwóch samochodów osobowych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa dwóch samochodów osobowych
3.9.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
120 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Auto Śliwka Sp.z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6343026568
4.3.3.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 94
4.3.4.) Miejscowość: Katowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 40-519
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 455100,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: DZ. Urz. UE S/108-389943
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 455100,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Powyżej progów UE