Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa energii elektrycznej dla Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy
Zamawiający
SZKOŁA PODOFICERSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W BYDGOSZCZY
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP: 9531094487
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| UNIMOT ENERGIA I GAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | Warszawa | 9730421440 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UNIMOT ENERGIA I GAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Kujawsko-pomorskie — na podstawie 7 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09310000-5)
Najniższa cena
487 849 PLN
Średnia cena
663 061 PLN
Najwyższa cena
801 879 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ENEA S.A. Poznań | 2 | 593 653 PLN | 1 187 306 PLN |
| Energa - Obrót S.A. Gdańsk | 2 | - | - |
| ENERGA Oświetlenie Sp. z o. o. Sopot | 1 | 801 879 PLN | 801 879 PLN |
| UNIMOT ENERGIA I GAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa energii elektrycznej dla Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy
2026-06-29 11:12:24Z
Dostawa energii elektrycznej dla Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy
2026-06-12 11:24:34Z
„Kompleksowy zakup energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej”
2026-04-29 13:06:56Z
Prowadzenie konserwacji i dostawy energii eklektycznej dla potrzeb oświetlenia ulicznego zlokalizowanego na terenie miasta Chełmży w 2026 roku
2026-02-27 12:41:36Z
Brodnicka Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2025r.
2026-02-23 11:23:34Z
Brodnicka Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2025r.
2026-02-23 11:20:51Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312733 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa energii elektrycznej dla Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODOFICERSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W BYDGOSZCZY
1.2.) Oddział zamawiającego: SP PSP
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090585370
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Glinki 86
1.4.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.4.3.) Kod pocztowy: 85-861
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.7.) Numer telefonu: +47 751 46 00
1.4.8.) Numer faksu: +48 52 375 30 77
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sppsp.bydgoszcz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sppsp.bydgoszcz.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-799035f1-03b6-11ef-b81b-aebd110f5279
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312733
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00304401
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa energii elektrycznej dla Szkoły Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Charakterystyka przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy. Charakterystyka energetyczna obiektów Szkoły i inne niezbędne informacje opisane są w OPISIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ SPT.2370.5.2024.
Przewidywane zużycie energii elektrycznej w okresie 24 miesięcy wynosi ok. 800 000 kWh.
UWAGA: Podane przewidywane zużycie energii elektrycznej stanowi wielkość szacunkową. Faktyczne zapotrzebowanie na energię elektryczną zależne będzie między innymi od ilości osób przebywających w Szkole Podoficerskiej Państwowej Straży Pożarnej. W związku z tym nie ma możliwości określenia minimalnej
i maksymalnej ilości energii elektrycznej, która zostanie zakupiona u Wykonawcy. Wykonawcy nie będzie przysługiwało jakiekolwiek roszczenie z tytułu niepobrania przez Zamawiającego przewidywanej energii elektrycznej. Zamawiający gwarantuje zakup na poziomie co najmniej 70% ilości kWh określonej powyżej.
3.9.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność
09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2024-06-15 do 2026-06-144.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): UNIMOT ENERGIA I GAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9730421440
4.3.3.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 142B
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-305
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 505284,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00341787/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 480170,79 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE