Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa fabrycznie nowego autobusu dla Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej
Zamawiający
Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Suchej
Sucha, Kujawsko-pomorskie
NIP: 5611221394
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| MAN TRUCK & BUS POLSKA Sp. z o.o. | Nadarzyn | 5342169325 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MAN TRUCK & BUS POLSKA Sp. z o.o. (Nadarzyn) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Kujawsko-pomorskie — na podstawie 15 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34121000-1)
Najniższa cena
386 835 PLN
Średnia cena
447 843 PLN
Najwyższa cena
547 350 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| USŁUGI TRANSPORTOWE EURO-BUS Andrzej Krysztofowicz Kleczew | 2 | - | - |
| Vip Car Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Opole | 2 | - | - |
| CMS Auto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sulejówek | 2 | 386 835 PLN | 386 835 PLN |
| Genomar Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 547 350 PLN | 547 350 PLN |
| MAN TRUCK & BUS POLSKA Sp. z o.o. Nadarzyn | 1 | - | - |
| ABP BUS & COACH Sp. z o.o. Słupsk | 1 | - | - |
| Biedulewicz Jerzy Jan PU BUs Service Augustów | 1 | 408 975 PLN | 408 975 PLN |
| Biedulewicz Jerzy Jan PU Bus Service Augustów | 1 | 408 975 PLN | 408 975 PLN |
| Biedulewicz Jerzy Jan Przedsiębiorstwo Usługowe Bus Service Augustów | 1 | - | - |
| PSW INVEST Sp. z o. o. Warszawa | 1 | 487 080 PLN | 487 080 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Zakup przystosowanego autobusu do przewozu Uczestników WTZ w Tucholi"
2026-08-10 08:43:09Z
Zakup autobusu
2026-08-06 12:11:41Z
Dostawa fabrycznie nowego autobusu dla Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej
2026-07-01 05:38:09Z
Zakup samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych
2026-05-24 20:08:53Z
Zakup i dostawa autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych
2026-05-05 11:03:40Z
Dostawa autobusu do przewozu min. 16 osób z możliwością przewozu osób poruszających się na wózku inwalidzkim
2026-04-09 10:17:11Z
„Zakup przystosowanego autobusu do przewozu Uczestników WTZ w Tucholi"
2026-03-31 07:11:48Z
„Zakup autobusów na potrzeby Powiatowego Zakładu Transportu Publicznego w Lipnie.”
2026-03-24 14:08:02Z
„Zakup autobusów na potrzeby Powiatowego Zakładu Transportu Publicznego w Lipnie.”
2026-03-24 14:08:02Z
”Zakup autobusu do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym jednej osoby na wózku inwalidzkim dla Gminy Lubraniec”
2026-03-20 12:10:01Z
Cała Polska — 112 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00315960 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego autobusu dla Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Suchej
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000821091
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 144
1.4.2.) Miejscowość: Sucha
1.4.3.) Kod pocztowy: 89-526
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.4.7.) Numer telefonu: 523341225
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: os_sucha@sw.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Suchej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d45446d6-d003-4cdd-a330-fa3c08a56d24
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315960
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 238335-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa fabrycznie nowego autobusu dla Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego autobusu na potrzeby Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje autobus fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2026 roku, pełnowartościowy oraz wolny od wad fizycznych (konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych) i prawnych.
3. Oznaczenie przedmiotu zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
Kod i nazwa CPV: 34121000-1 Autobusy i autokary
3.9.) Główny kod CPV: 34121000-1 - Autobusy i autokary
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
150 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MAN TRUCK & BUS POLSKA Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5342169325
4.3.3.) Ulica: al. Katowicka 9, Wolica
4.3.4.) Miejscowość: Nadarzyn
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-830
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1405475,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 450240-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-16
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1405475,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Powyżej progów UE