Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa fabrycznie nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego
Zamawiający
Gmina Kołaki Kościelne
Kołaki Kościelne, Podlaskie
NIP: 7231629523
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. | Bielsko-Biała | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. (Bielsko-Biała) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podlaskie — na podstawie 3 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34144200-0)
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Perfekt Pojazdy Pożarnicze Sp. z o.o. Nakonowo | 2 | - | - |
| SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. Bielsko-Biała | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa fabrycznie nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego
2026-07-15 12:28:42Z
Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego
2026-05-27 10:48:34Z
Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego
2026-04-24 09:51:37Z
Cała Polska — 27 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344865 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kołaki Kościelne
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670278
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Kościelna 11
1.4.2.) Miejscowość: Kołaki Kościelne
1.4.3.) Kod pocztowy: 18-315
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kolaki.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kolaki.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b08c34a3-ef0f-433f-8e2c-abba280d4bb7
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344865
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa fabrycznie nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Dostarczony pojazd powinien spełniać następujące wymagania: - odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia; - być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi przepisami i normami obowiązującymi dla samochodów ratowniczo-gaśniczych przeznaczonych dla jednostek OSP, - posiadać aktualne świadectwo dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej na terenie Polski wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. Nr 143, poz. 1002, z 2010 r. nr 85 poz. 553 oraz z 2018 r. poz. 984). Wykonawca ma obowiązek udzielić min. 24-miesięcznej gwarancji na dostarczony samochód. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-224.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Bielsko-Biała
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 959300 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 52-178122
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-11
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 959300 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 15.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE