Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa gazów medycznych RZP-39/IM/2023
Zamawiający
Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza SPZOZ
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 1131144295
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Linde Gaz Polska sp. z o.o. | Kraków | 6770067397 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Linde Gaz Polska sp. z o.o. (Kraków) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 21 rozstrzygniętych przetargów (CPV 24111500-0)
Najniższa cena
4 821 PLN
Średnia cena
216 308 PLN
Najwyższa cena
897 365 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Messer Polska Sp. z o.o. Chorzów | 5 | 55 434 PLN | - |
| LINDE GAZ POLSKA Sp. z o.o. Kraków | 5 | 52 264 PLN | 197 896 PLN |
| Linde Gaz Polska Sp. z o.o. Kraków | 3 | 897 365 PLN | 897 365 PLN |
| Linde Gaz Sp. z o.o. Kraków | 2 | 22 234 PLN | 44 468 PLN |
| Linde Gaz Polska Sp. z o.o. Kraków | 2 | 386 848 PLN | 773 696 PLN |
| AIR PRODUCTS Sp. z o. o. Warszawa | 2 | 54 433 PLN | 54 433 PLN |
| Air Products Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 205 210 PLN | - |
| MEDGAZ Sp. z o.o., Łódź | 2 | 8 858 PLN | 50 936 PLN |
| Air Products Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 791 125 PLN | 791 125 PLN |
| Messer Polska Sp. z o.o. Chorzów | 1 | 9 414 PLN | 9 414 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa gazów medycznych RZP-39/IM/2023
2026-08-28 07:28:34Z
Dostawa do siedziby zamawiającego ciekłego azotu medycznego do krioterapii wraz z dostawą, instalacją i najmem zbiornika na ciekły azot przez okres 24 miesięcy
2026-08-27 11:48:04Z
Zakup i dostawa gazów medycznych z dzierżawą zbiorników kriogenicznych oraz butli do gazów sprężonych.
2026-08-26 11:03:08Z
Zakup i dostawa gazów medycznych z dzierżawą zbiorników kriogenicznych oraz butli do gazów sprężonych.
2026-08-26 11:03:08Z
Dostawa gazów medycznych.
2026-08-11 12:03:42Z
Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli dla SP ZZOZ w Kozienicach
2026-08-05 10:01:02Z
Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli dla SP ZZOZ w Kozienicach
2026-08-05 10:01:02Z
RZP-23/KJ/2026 -DOSTAWA GAZÓW MEDYCZNYCH
2026-07-30 06:45:06Z
Dostawa medycznego tlenku azotu wraz z dzierżawą butli i zestawu do podaży (ZP-63/2026)
2026-06-25 08:27:30Z
Zakup i dostawa gazów medycznych
2026-05-21 14:00:37Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411545 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa gazów medycznych RZP-39/IM/2023
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza SPZOZ
1.2.) Oddział zamawiającego: Szpital Dziecięcy
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000297359
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Niekłańska 4/24
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 03-924
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@nieklanska.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieklanska.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d6b4932-1c91-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411545
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00297848
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa gazów medycznych RZP-39/IM/2023
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem są dostawy gazów medycznych i niemedycznych wraz z dzierżawą butli, dzierżawą i montażem systemu telemetrii i systemu redukcyjnego oraz przeglądem zbiornika kriogenicznego w asortymencie i ilościach określonych w Załączniku nr 2 - Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym integralną część SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 24111500-0 - Gazy medyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Linde Gaz Polska sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6770067397
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 31-864
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 538202,29 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00357706/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-01
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 468306,64 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE