Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (5 dni)

Dostawa i montaż depozytorów kluczy – Oddział ZUS Białystok: Magazyn dokumentacji Rzędziany oraz Inspektoraty: Siemiatycze, Bielsk Podlaski, Sokółka, Augustów, Suwałki, Łomża

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00410379

Numer referencyjny: 010000.271.024.2026-ZAP

Zamawiający

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Białymstoku

ul. Młynowa 29

15-404 Białystok, Podlaskie

NIP: 5213017228

REGON: 00001775600048

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem umowy jest dostawa, montaż i uruchomienie elektronicznych: 1. wewnętrznych depozytorów kluczy- I/Siemiatycze - 1 szt., I/Bielsk Podlaski - 1 szt., I/Sokółka - 1 szt., I/Augustów 4 szt., I/Suwałki 3 szt., I/Łomża – 4 szt.; 2. zewnętrznego depozytora kluczy- magazyn dokumentacji Rzędziany, wraz z oprogramowaniem, do przechowywania, identyfikacji i automatycznego wydawania kluczy w budynkach oraz pełnienie serwisu i przeglądów zainstalowanych urządzeń i oprogramowania w okresie gwarancji. Depozytory (wraz z komputerem zarządzającym) mają być fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż 2026 roku, wolne od wad fizycznych i prawnych.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres dodatkowej gwarancji 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Na podstawie 62 rozstrzygniętych przetargów z kodem CPV 31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne (cała Polska)

Najniższa cena

10 849 PLN

Średnia cena

239 699 PLN

Najwyższa cena

636 637 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Micro M. Kowalski, Z. Kowalska spółka cywilna Otmuchów 4 77 841 PLN 155 681 PLN
"EL-TECH SPÓŁKA JAWNA KUBIS I WSPÓLNICY" Ostrów Wielkopolski 3 200 900 PLN 602 700 PLN
MINERAL Jerzy Golimowski Sadowa/Łomianki 2 10 849 PLN 10 849 PLN
PROJEKT SPORT Angelika Liszyk Dąbrowa Górnicza 2 16 974 PLN 16 974 PLN
ZITCOM Paweł Kuchta Wyszków 2 34 000 PLN 34 000 PLN
New Life Property Sp. z o. o. Warszawa 2 234 303 PLN 234 303 PLN
MIKOR INŻYNIERING Sp. z o. o. Janki 1 360 000 PLN 360 000 PLN
BENNING Power Electronics Sp. z o.o. Głosków 1 398 540 PLN 398 540 PLN
Pixel Technology Sp. z o.o. Łódź 1 450 003 PLN 450 003 PLN
AV MULTIMEDIA MAŁYSZ I SPÓŁKA, SPÓŁKA JAWNA KIELCE 1 251 795 PLN 251 795 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa diagnoskopu do pracowni dydaktycznych Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju

PROJEKT SPORT Angelika Liszyk -

2026-08-21 11:48:09Z

SYSTEM DO BADANIA ODPORNOŚCI NA PRZEWODZONE I PROMIENIOWANE POLE ELEKTROMAGNETYCZNE

EMC-FORTO Sp. z o. o. -

2026-08-11 08:45:41Z

Zakup i montaż elektronicznych depozytorów kluczy

"EL-TECH SPÓŁKA JAWNA KUBIS I WSPÓLNICY" 368 385 PLN

2026-08-11 07:53:40Z

Zakup i montaż elektronicznych depozytorów kluczy

"EL-TECH SPÓŁKA JAWNA KUBIS I WSPÓLNICY" 122 385 PLN

2026-08-11 07:53:40Z

Zakup i montaż elektronicznych depozytorów kluczy

"EL-TECH SPÓŁKA JAWNA KUBIS I WSPÓLNICY" 111 930 PLN

2026-08-11 07:53:40Z

Dostawa diagnoskopu do pracowni dydaktycznych Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju

PROJEKT SPORT Angelika Liszyk 16 974 PLN

2026-07-31 10:31:28Z

Dostawa, montaż i konfiguracja elektronicznego systemu depozytorów kluczy.

BT Electronics Sp. z o.o. 361 805 PLN

2026-07-30 08:47:49Z

"Dostawa wyposażenia do Klubu Malucha w Rząśniku w ramach zadania pn.: " realizacja projektu Aktywny MALUCH 2022-2029"

ZITCOM Paweł Kuchta -

2026-07-30 07:05:33Z

Dostawa elektrod do pomiarów elektrochemicznych na potrzeby realizacji Projektu „Inżynier 5.0 – kształcenie na potrzeby gospodarki”.

MINERAL Jerzy Golimowski -

2026-07-21 12:14:09Z

Dostawa elektrod do pomiarów elektrochemicznych na potrzeby realizacji Projektu „Inżynier 5.0 – kształcenie na potrzeby gospodarki”.

MINERAL Jerzy Golimowski 10 849 PLN

2026-07-15 11:29:18Z

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa i montaż depozytorów kluczy – Oddział ZUS Białystok: Magazyn dokumentacji Rzędziany oraz Inspektoraty: Siemiatycze, Bielsk Podlaski, Sokółka, Augustów, Suwałki, Łomża

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600048

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Młynowa 29

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-404

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.bialystok@zus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

ubezpieczenia społeczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż depozytorów kluczy – Oddział ZUS Białystok: Magazyn dokumentacji Rzędziany oraz Inspektoraty: Siemiatycze, Bielsk Podlaski, Sokółka, Augustów, Suwałki, Łomża

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f3ef97cc-6345-4872-9a02-c52c2b552405

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410379

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00484155/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa i montaż depozytorów kluczy – Oddział ZUS Białystok: Magazyn dokumentacji Rzędziany oraz Inspektoraty: Siemiatycze, Bielsk Podlaski, Sokółka, Augustów, Suwałki, Łomża

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zus.ezamawiajacy.pl/pn/zus/demand/310780/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://zus.ezamawiajacy.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Szczegółowe warunki zostały określone w SWZ. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zapewnionych przez Platformę zakupową, dostępną pod adresem: https://zus.ezamawiajacy.pl
Oferta musi być złożona pod rygorem nieważności w formie elektronicznej lub postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym za pośrednictwem Platformy zakupowej. Szczegółowa instrukcja dla Wykonawców dotycząca korzystania z Platformy zakupowej, w tym m.in. składania ofert - dostępna jest na Platformie zakupowej w zakładce „Baza Wiedzy”.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Wobec wytycznych Urzędu Zamówień Publicznych przedstawiamy poniższe informacje. W zamówieniach publicznych, Zamawiający jako administrator danych osobowych, obowiązany jest do spełnienia obowiązku informacyjnego z art. 13 RODO względem osób fizycznych, od których dane osobowe bezpośrednio pozyskał. Dotyczy to w szczególności:
• wykonawcy będącego osobą fizyczną, wykonawcy będącego osobą fizyczną, prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą,
• pełnomocnika wykonawcy będącego osobą fizyczną (np. dane osobowe zamieszczone w pełnomocnictwie),
• członka organu zarządzającego wykonawcy, będącego osobą fizyczną (np. dane osobowe zamieszczone w informacji z KRK),
• osoby fizycznej skierowanej do przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27kwietnia 2016 r. w sprawie
ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz
uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”,
Zamawiający informuje, że:
• administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych z siedzibą w Warszawie, ul. Szamocka 3, 5, 01-748 Warszawa;
• Zakład Ubezpieczeń Społecznych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Może się Pani/Pan z nim kontaktować we wszystkich sprawach, które dotyczą przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych:
− listownie na adres:
Inspektor Ochrony Danych
ul. Szamocka 3, 5
01-748 Warszawa
− przez e-mail: ODO@zus.pl
• Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie niniejszego zamówienia publicznego oraz w celu spełnienia obowiązku prawnego wynikającego z przepisów ustawy;
• odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ustawy;
• Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 i 4 ustawy, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
• obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy;
• w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22
RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 010000.271.024.2026-ZAP

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem umowy jest dostawa, montaż i uruchomienie elektronicznych:
1. wewnętrznych depozytorów kluczy- I/Siemiatycze - 1 szt., I/Bielsk Podlaski - 1 szt., I/Sokółka - 1 szt., I/Augustów 4 szt., I/Suwałki 3 szt., I/Łomża – 4 szt.;
2. zewnętrznego depozytora kluczy- magazyn dokumentacji Rzędziany,
wraz z oprogramowaniem, do przechowywania, identyfikacji i automatycznego wydawania kluczy w budynkach oraz pełnienie serwisu i przeglądów zainstalowanych urządzeń i oprogramowania w okresie gwarancji.
Depozytory (wraz z komputerem zarządzającym) mają być fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż 2026 roku, wolne od wad fizycznych i prawnych.

4.2.6.) Główny kod CPV: 31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

44421721-7 - Kasety depozytowe

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres dodatkowej gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia ubiegać się mogą Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki dotyczące:
1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie określa warunku udziału w postępowaniu
2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej:
Zamawiający nie określa warunku udziału w postępowaniu
3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie określa warunku udziału w postępowaniu.
4. zdolności technicznej lub zawodowej:
Warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że:
a) dysponuje osobą, która będzie uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, na stanowisku kierownika robót posiadającą uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń, zgodnie z wymaganymi przepisami ustawy z dn. 07.07.1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2026 r. poz. 524 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz. U. z 2019 r. poz. 831 z późn. zm.) lub innymi uprawnieniami umożliwiającymi wykonywanie tych samych czynności, do wykonania których w aktualnym stanie prawnym upoważniają uprawnienia budowlane w tej samej specjalności i posiada zaświadczenie o przynależności do właściwej izby samorządu zawodowego i ważne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
b) dysponuje co najmniej 1 osobą, która będzie uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadającą świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku DOZORU w zakresie: obsługi, konserwacji, remontu, naprawy, montażu i czynności kontrolno – pomiarowych,
c) dysponuje co najmniej 1 osobą, która będzie uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadającą świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku EKSPLOATACJI w zakresie: obsługi, konserwacji, remontu, naprawy, montażu i czynności kontrolno – pomiarowych.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1. oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego zgodnie z załącznikiem nr 5 B do SWZ;
2. oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę/ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty/oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej, sporządzonego zgodnie z Załącznikiem nr 4 do SWZ;
3. oświadczenia Wykonawcy, o niepodleganiu wykluczeniu na podstawie art. 7.1. Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, sporządzonego zgodnie z Załącznikiem nr 7 do SWZ.
4. w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, dokumentów dotyczących każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w celu wykazania braku istnienia wobec niego podstaw wykluczenia.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami zgodnie z Załącznikiem nr 6 do SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wymagania do wspólnego składania ofert
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Przepisy dotyczące wykonawcy stosuje się odpowiednio do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Stosowne pełnomocnictwo winno być złożone wraz z ofertą.
2. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia przedmiotowe warunki zostaną uznane za spełnione, jeżeli co najmniej jeden z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego samodzielnie w całości potwierdzi spełnianie danego warunku udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy
4. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego, każdy z tych wykonawców składa wszystkie wymagane przez Zamawiającego dokumenty na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia, natomiast w przypadku potwierdzenia warunków udziału w postępowaniu dokumentów dotyczących każdego z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w zakresie, w którym każdy z wykonawców wykazuje spełnienie warunków udziału w postępowaniu (wykaz robót i wykaz osób).

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający przewiduje możliwość zmiany umowy w następującym zakresie:
1) określonym w art. 455 ustawy Prawo zamówień publicznych.
2) zmiany terminu realizacji umowy spowodowanej w szczególności siłą wyższą
na warunkach szczegółowo określonych we wzorze umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-04 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://zus.ezamawiajacy.pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-04 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025r., poz. 514).
2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
27.08.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.10
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
31700000-3 (Urządzenia elektroniczne elektromechaniczne i elektrotechniczne) 44421721-7 (Kasety depozytowe) 51900000-1 (Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli) 44421721-7 - Kasety depozytowe 51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

Okres realizacji

70 dni