Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
SYSTEM DO BADANIA ODPORNOŚCI NA PRZEWODZONE I PROMIENIOWANE POLE ELEKTROMAGNETYCZNE
Zamawiający
Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.
Bielsko-Biała, Śląskie
NIP: 5472013159
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| EMC-FORTO Sp. z o. o. | Siedlce | 8212651083 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | EMC-FORTO Sp. z o. o. (Siedlce) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 4 rozstrzygniętych przetargów (CPV 31700000-3)
Najniższa cena
234 303 PLN
Średnia cena
234 303 PLN
Najwyższa cena
234 303 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| New Life Property Sp. z o. o. Warszawa | 2 | 234 303 PLN | 234 303 PLN |
| EMC-FORTO Sp. z o. o. Siedlce | 1 | - | - |
| EMC-FORTO Sp. z o. o. Siedlce | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
SYSTEM DO BADANIA ODPORNOŚCI NA PRZEWODZONE I PROMIENIOWANE POLE ELEKTROMAGNETYCZNE
2026-08-11 08:45:41Z
SYSTEM DO BADAŃ KOMPONENTÓW POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH I HYBRYDOWYCH WŁĄCZONYCH W WEWNĘTRZNĄ SIEĆ HV
2026-05-07 10:43:38Z
Dostawa sprzętu elektronicznego na potrzeby wyposażenia pracowni robotyki.
2026-04-22 08:00:36Z
Dostawa sprzętu elektronicznego na potrzeby wyposażenia pracowni robotyki.
2026-04-01 06:58:20Z
Cała Polska — 62 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386648 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
SYSTEM DO BADANIA ODPORNOŚCI NA PRZEWODZONE I PROMIENIOWANE POLE ELEKTROMAGNETYCZNE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072907563
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Sarni Stok 93
1.4.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.4.3.) Kod pocztowy: 43-300
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zakupy@bosmal.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bosmal.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zamawiający publiczny - inny zamawiający
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10689421-8187-43bb-9f3a-c55f8b878610
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386648
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 309357-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) dla Priorytetu: FESL.01.00-Fundusze Europejskie na inteligentny rozwój, dla Działania: FESL.01.01-B+R - organizacje badawcze, tytuł projektu: Rozbudowa Centrum Kompetencji - rozwój nowoczesnych układów napędowych. Umowa nr FESL.01.01-IZ.01-0731/23
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
SYSTEM DO BADANIA ODPORNOŚCI NA PRZEWODZONE I PROMIENIOWANE POLE ELEKTROMAGNETYCZNE
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu RF odpowiedni do realizacji testów wg
standardów i dokumentów międzynarodowych: ISO 11452-2, ISO 11452-4, ONZ Reg.10 Rev.
06 20MHz-2GHz (draft rev.7 - 6GHz) oraz norm producentów pojazdów: PSA Group B21
7110D, VW TL81000, BMW GS 95002-2, FCA CS-00054, Ford FMC 1278, MBN 50284-2.
Sprzęt powinien umożliwić testy obiektów o wymiarach do SxGxW 2.5x1.5x1.2m. Obiekty
badane będą mogły być zasilane i podłączone do systemów komunikacji, akwizycji danych i
kondycjonowania mediów chłodzących. Badania będą realizowane w komorze typu ALSE,
która jest przedmiotem innego zadania.
3.9.) Główny kod CPV: 31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
210 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EMC-FORTO Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8212651083
4.3.3.) Ulica: Berdyczowska nr 11,
4.3.4.) Miejscowość: Siedlce
4.3.5.) Kod pocztowy: 08-110
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3275305,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 735768-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Strony postanawiają zmienić termin realizacji umowy z uwagi na opóźnienia niezależne od Zamawiającego, które uniemożliwiają dotrzymanie pierwotnego terminu. Niniejsze opóźnienie spowodowane jest długotrwającymi i przedłużającymi się uzgodnieniami odnośnie wytycznych dotyczących posadowienia oraz doprowadzenia mediów w zakresie realizacji Umowy nr F202504965 na dostawę komory ALSE będącej osobnym postępowaniem, jednak ściśle powiązanym pod względem technicznym z realizacją Umowy nr F202506339 na dostawę systemu RF. Zamawiający i Wykonawca nie byli w stanie przewidzieć wystąpienia tych okoliczności na etapie prowadzonego postępowania i podpisania umowy. Dopiero ukończenie realizacji Umowy nr F202504965 na dostawę komory ALSE, umożliwi wykonanie w BOSMAL niezbędnych testów odbiorczych i potwierdzenie parametrów funkcjonalnych dostarczanego systemu RF (zgodnie z zapisami zawartej umowy).
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
„Wykonawca jest zobowiązany do realizacji Przedmiotu Umowy w tym do dostawy, instalacji, uruchomienia, a także szkolenia w zakresie obsługi urządzenia w terminie nie dłuższym niż do 14 sierpnia 2026r .”
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3275305,50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 11.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Powyżej progów UE