Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa i montaż magazynów energii dla mieszkańców Miasta i Gminy Blachownia
Zamawiający
GMINA BLACHOWNIA
Blachownia, Śląskie
NIP: 5732867712
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Domotermika sp. z o.o. | Kwidzyn | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Domotermika sp. z o.o. (Kwidzyn) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 5 rozstrzygniętych przetargów (CPV 31422000-0)
Najniższa cena
298 444 PLN
Średnia cena
298 444 PLN
Najwyższa cena
298 444 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PV CARE Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska | 2 | 298 444 PLN | 298 444 PLN |
| ECO-TEAM sp. z o.o. sp.k. Częstochowa | 1 | - | - |
| Domotermika sp. z o.o. Kwidzyn | 1 | - | - |
| Nasz Prąd S.A. Wrocław | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup i montaż magazynów energii elektrycznej dla Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.
2026-07-24 09:35:42Z
Dostawa i montaż magazynów energii dla mieszkańców Miasta i Gminy Blachownia
2026-06-22 08:30:33Z
Zakup i montaż magazynów energii elektrycznej dla Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.
2026-06-01 11:10:07Z
Dostawa i montaż magazynów energii dla mieszkańców Miasta i Gminy Olsztyn
2026-05-06 10:01:28Z
„Dostawa i montaż magazynów energii dla mieszkańców Gminy Poczesna”
2026-04-23 10:04:31Z
Cała Polska — 8 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00300920 z dnia 2026-06-22 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa i montaż magazynów energii dla mieszkańców Miasta i Gminy Blachownia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA BLACHOWNIA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398037
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 22
1.4.2.) Miejscowość: Blachownia
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-290
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@blachownia.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://blachownia.bip.net.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b3853ac-beab-4c03-90f4-9eecb40e09c4
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300920
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-22
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 75-250180
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
FESL.02.06-IZ.01-076/23 w ramach Osi Priorytetowej II Fundusze Europejskie na zielony rozwój Działanie FESL.02.06. Odnawialne źródła energii – projekty grantowe i parasolowe
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa i montaż magazynów energii dla mieszkańców Miasta i Gminy Blachownia
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Dostawa i montaż magazynów energii dla mieszkańców
Miasta i Gminy Blachownia”, polegającego na zaprojektowaniu, dostarczeniu i wykonaniu (zamontowaniu): 49
instalacji magazynów energii wraz z inwerterami oraz z inteligentnym systemem zarządzania EMS dla budynków
mieszkalnych na terenie Gminy Blachownia.
3.9.) Główny kod CPV: 31422000-0 - Zestawy baterii
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 31440000-2 - Baterie
31430000-9 - Akumulatory elektryczne
31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna
31200000-8 - Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji
44112110-2 - Części wiat
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-03-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Domotermika sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Kwidzyn
4.3.5.) Kod pocztowy: 82-500
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1242000 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 118-427788
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-03-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1242000 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 22.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE