Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 13 063 PLN

Dostawa i montaż mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (3)

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00305794

Zamawiający

Biuro Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

Wybrzeże Juliusza Słowackiego

50-411 Wrocław, Dolnośląskie

NIP: 8992708840

REGON: 021419270

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa i montaż mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do umowy (Załącznik nr 8 do SWZ)

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Termin realizacji zamówienia 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
KJMK Meble Sp. z o.o. Katowice NIP: 9542700862

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 KJMK Meble Sp. z o.o. (Katowice) Umowa podpisana 13 063 PLN 13 063 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 33 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39130000-2 - Meble biurowe)

Najniższa cena

5 043 PLN

Średnia cena

141 328 PLN

Najwyższa cena

1 072 796 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
KJMK Meble Sp. z o.o. Katowice 4 15 397 PLN 30 794 PLN
JARD Robert Durlak Spółka Jawna Warszawa 2 105 500 PLN 542 505 PLN
ALTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KIELCE 2 14 846 PLN 59 383 PLN
Carriere Design Dariusz Szczerba WROCŁAW 2 617 924 PLN 1 235 849 PLN
Tercja Meble Biurowe S.C. K. Krakowczyk M. Śluzek Wrocław 2 9 236 PLN 9 236 PLN
OFFICE CREATIVE GROUP Mariusz Antoniewiczem Warszawa 1 19 854 PLN 19 854 PLN
LOBOS A. ŁOBOS, M. ŁOBOS SPÓŁKA KOMANDYTOWA Kraków 1 5 904 PLN 5 904 PLN
LOBOS A. ŁOBOS, M. ŁOBOS SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Kraków 1 35 947 PLN 35 947 PLN
TORO Sp. z o.o., Lisia Góra 1 5 043 PLN 5 043 PLN
JARD ROBERT DURLAK SPÓŁKA JAWNA Warszawa 1 105 500 PLN 470 000 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa wyposażenia meblowego do Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu oraz dostawa i montaż mebli biurowych na potrzeby Służby Celno-Skarbowej we Wrocławiu

Apolla Sp. z o. o. 120 294 PLN

2026-08-31 14:05:34Z

Dostawa wyposażenia meblowego do Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu oraz dostawa i montaż mebli biurowych na potrzeby Służby Celno-Skarbowej we Wrocławiu

PPUH MET-POL Adam Ossowski 58 880 PLN

2026-08-31 14:05:34Z

Dostawa wyposażenia meblowego do Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu oraz dostawa i montaż mebli biurowych na potrzeby Służby Celno-Skarbowej we Wrocławiu

Drzewiarz bis Sp. z.o.o. 69 101 PLN

2026-08-31 14:05:34Z

Dostawa i montaż mebli biurowych dla Urzędu Miejskiego w Szklarskiej Porębie

Przedsiębiorstwo SIGMA Jarosław Krempa 164 205 PLN

2026-08-26 11:44:28Z

Dostawa mebli socjalnych i biurowych dla budynku B i D dla Szpitala Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu

PB Logistyka Sebastian Borkowski 174 413 PLN

2026-08-25 11:26:05Z

Dostawa i montaż mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (3)

KJMK Meble Sp. z o.o. -

2026-08-18 07:29:29Z

Dostawa i montaż mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (1)

Tercja Meble Biurowe S.C. K. Krakowczyk M. Śluzek -

2026-08-18 07:22:49Z

Dostawa i montaż mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (2)

KJMK Meble Sp. z o.o. -

2026-08-18 07:15:47Z

Dostawa i montaż mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (4)

Drzewiarz-Bis Sp. z o.o. -

2026-08-05 09:04:32Z

Zakup i dostawa wyposażenia do nowej siedziby Urzędu Miejskiego w Żmigrodzie

Carriere Design Dariusz Szczerba 1 072 796 PLN

2026-07-30 11:42:03Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 0 PLN Średnia: 103 123 PLN Max: 1 149 714 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa i montaż mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (3)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Biuro Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021419270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wybrzeże Juliusza Słowackiego

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-411

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.bou@dolnyslask.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bou.umwd.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

Świadczenie usług, dostaw i robót budowlanych na rzecz UMWD

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (3)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9e4e3fd-eb2c-4fe4-9548-a7df2984b6ff

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305794

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://dolnyslask.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://dolnyslask.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne, które muszą spełniać urządzenia informatyczne w celu korzystania ze strony internetowej prowadzonego postępowania (platformy zakupowej) opisane zostały pod adresem https://dolnyslask.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html oraz w Załączniku nr 9 do SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa i montaż mebli biurowych do pomieszczeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do umowy (Załącznik nr 8 do SWZ)

4.2.6.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie określa warunku udziału w powyższym zakresie.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie określa warunku udziału w powyższym zakresie.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie określa warunku udziału w powyższym zakresie.
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający nie określa warunku udziału w powyższym zakresie.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-02 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://dolnyslask.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-02 09:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-31

2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.06.2026
Termin składania ofert
02.07.2026 07:00
Wartość umowy
13 063 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 39130000-2 - Meble biurowe
39130000-2 (Meble biurowe)

Okres realizacji

40 dni