Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa i montaż urządzeń wraz z zagospodarowaniem terenu dla zadania: pn.: „Budowa placu zabaw „Akademia ruchu”” przy Szkole Podstawowej nr 18, przy ul. Węgrowskiej 1 w Elblągu w ramach BO 2025
Zamawiający
GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
Elbląg, Warmińsko-mazurskie
NIP: 5783051446
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| WERAN SP. Z O.O. | Wrocław | NIP 8943007267 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | WERAN SP. Z O.O. (Wrocław) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Warmińsko-mazurskie — na podstawie 3 rozstrzygniętych przetargów (CPV 43325000-7)
Najniższa cena
158 744 PLN
Średnia cena
178 864 PLN
Najwyższa cena
198 984 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PUBLICORT GROUP ŻANETA ZGLICZYŃSKA Mikołajki Pomorskie, | 1 | 158 744 PLN | 158 744 PLN |
| WERAN SP. Z O.O. Wrocław | 1 | - | - |
| NOVUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Szczytno | 1 | 198 984 PLN | 198 984 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa i montaż urządzeń wraz z zagospodarowaniem terenu dla zadania: pn.: „Budowa placu zabaw „Akademia ruchu”” przy Szkole Podstawowej nr 18, przy ul. Węgrowskiej 1 w Elblągu w ramach BO 2025
2026-07-21 13:14:38Z
Wyposażenie obiektu w urządzenia placu zabaw oraz elementy małej architektury w ramach zadania „Modernizacja zabytkowego budynku przy ul. Bema 9 w Elblągu”.
2026-07-07 11:56:43Z
Zakup i dostawa mebli miejskich
2026-03-24 11:17:15Z
Cała Polska — 36 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354390 z dnia 2026-07-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa i montaż urządzeń wraz z zagospodarowaniem terenu dla zadania: pn.: „Budowa placu zabaw „Akademia ruchu”” przy Szkole Podstawowej nr 18, przy ul. Węgrowskiej 1 w Elblągu w ramach BO 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747715
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Łączności 1
1.4.2.) Miejscowość: Elbląg
1.4.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@umelblag.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.elblag.eu
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27040bbf-c994-4fac-971d-d3bc2b014c92
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00354390
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 207-711096
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa i montaż urządzeń wraz z zagospodarowaniem terenu dla zadania: pn.: „Budowa placu zabaw „Akademia ruchu”” przy Szkole Podstawowej nr 18, przy ul. Węgrowskiej 1 w Elblągu w ramach BO 2025
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń oraz prace w zakresie zagospodarowania terenu na placu zabaw „Akademia ruchu”” przy Szkole Podstawowej nr 18, przy ulicy Węgrowskiej 1 w Elblągu, działka nr 151, obręb 3.
Zamówienie realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego 2025.
3. Zakres zamówienia obejmuje niżej wymienione prace:
1) Prace przygotowawcze w zakresie zagospodarowania terenu:
a) demontaż istniejących na terenie betonowych bloków,
b) przygotowanie terenu,
c) roboty ziemne w zakresie niwelacji terenu, wywóz i utylizacja ziemi;
2) Dostawa i montaż urządzeń placu zabaw:
a) urządzenia zabawowe:
- duży domek ze zjeżdżalniami i ścianką wspinaczkową typu pająk,
- huśtawka na słupach typu „taran”,
- huśtawka na słupach typu „wahadło” i bocianie gniazdo,
- podwójna huśtawka wagowa „typu „ważka”,
- trampolina ziemna okrągła,
- trampolina ziemna kwadratowa,
- karuzela kręciołek,
b) elementy małej architektury:
- ławki bez oparcia – 2 szt.,
- kosze na śmieci – 2 szt.,
- tablica - regulamin korzystania z placu zabaw - 1 szt. wg. wzoru Zamawiającego.
3) Wykonanie nawierzchni bezpiecznej z tworzywa EPDM,
4) Wykonanie nawierzchni z kostki betonowej,
5) Wykonanie ogrodzenia terenu.
3.9.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WERAN SP. Z O.O.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8943007267
4.3.3.) Ulica: Nowodworska 12/9
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.5.) Kod pocztowy: 54-433
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 383760,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 76-267798
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 383760 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE