Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa i zakup materiałów eksploatacyjnych (tuszy) dla Jednostki Wojskowej Nr 6021 oraz jednostek i instytucji będących na jej zaopatrzeniu.

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00370289

Zamawiający

Jednostka Wojskowa Nr 6021

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5222998740

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

90-035 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
"PRAXIS ŁÓDŹ PILECKA I PETLAK" SPÓŁKA JAWNA Łódź 739-15-73-151

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 "PRAXIS ŁÓDŹ PILECKA I PETLAK" SPÓŁKA JAWNA (Łódź) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 11 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30125100-2)

Najniższa cena

23 282 PLN

Średnia cena

220 564 PLN

Najwyższa cena

416 207 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
REM COMPUTERS Aldona Szkobel Łódź 2 23 282 PLN 23 282 PLN
JM Data Żebrowski, Ryciak sp.k. Warszawa 2 288 177 PLN 576 353 PLN
Printex Sp. z o.o. Warszawa 1 306 270 PLN 306 270 PLN
TIP Sp. Jawna K.Półka, M.Ozdowski Warszawa 1 - -
NETPRINT S.C. Oświęcim 1 - -
"PRAXIS ŁÓDŹ PILECKA I PETLAK" SPÓŁKA JAWNA Łódź 1 - -
Firma Handlowa KOMAX sp. z o.o. Olsztyn 1 196 914 PLN 196 914 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i kopiujących

TIP Sp. Jawna K.Półka, M.Ozdowski -

2026-09-01 07:37:33Z

Dostawa materiałów eksploatacyjnych do: drukarek, ploterów, urządzeń wielofunkcyjnych

Firma Handlowa KOMAX sp. z o.o. 196 914 PLN

2026-08-13 09:18:18Z

Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i kopiujących

NETPRINT S.C. -

2026-08-04 10:56:42Z

Dostawa i zakup materiałów eksploatacyjnych (tuszy) dla Jednostki Wojskowej Nr 6021 oraz jednostek i instytucji będących na jej zaopatrzeniu.

"PRAXIS ŁÓDŹ PILECKA I PETLAK" SPÓŁKA JAWNA -

2026-07-30 10:30:46Z

Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek

REM COMPUTERS Aldona Szkobel -

2026-06-17 11:10:56Z

Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek

REM COMPUTERS Aldona Szkobel 23 282 PLN

2026-05-26 09:34:07Z

Zakup wraz z dostawą materiałów eksploat. do drukarek, faksów i ksero na bieżące potrzeby UMiG Piaseczno oraz zakup wraz z dostawą papieru ksero na bieżące potrzeby UMiG Piaseczno w roku 2026

JM Data Żebrowski, Ryciak sp.k. 416 207 PLN

2026-04-17 10:08:05Z

Zakup wraz z dostawą materiałów eksploat. do drukarek, faksów i ksero na bieżące potrzeby UMiG Piaseczno oraz zakup wraz z dostawą papieru ksero na bieżące potrzeby UMiG Piaseczno w roku 2026

JM Data Żebrowski, Ryciak sp.k. 160 146 PLN

2026-04-17 10:08:05Z

„Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i kopiujących”

Printex Sp. z o.o. 306 270 PLN

2026-03-04 06:30:52Z

Cała Polska — 63 przetargów

Min: 33 PLN Średnia: 122 377 PLN Max: 933 859 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa i zakup materiałów eksploatacyjnych (tuszy) dla Jednostki Wojskowej Nr 6021 oraz jednostek i instytucji będących na jej zaopatrzeniu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Jednostka Wojskowa Nr 6021

1.2.) Oddział zamawiającego: Jednostka Wojskowa Nr 6021

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146268471

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Żwirki i Wigury 9/13

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 00-909

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ozgst.zampub@ron.mil.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ozgst.wp.mil.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78413e20-e132-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00370289

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-30

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/S 55-162082

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa i zakup materiałów eksploatacyjnych (tuszy) dla Jednostki Wojskowej Nr 6021 oraz jednostek i instytucji będących na jej zaopatrzeniu.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i zakup materiałów eksploatacyjnych (tuszy).

Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
30125100-2 wkłady barwiące

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: załączniki nr: 1, 1.1. oraz nr 4 do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo
– cenową oraz Projektowane postanowienia umowy.

3.9.) Główny kod CPV: 30125100-2 - Wkłady barwiące

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

24 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "PRAXIS ŁÓDŹ PILECKA I PETLAK" SPÓŁKA JAWNA

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 739-15-73-151

4.3.3.) Ulica: Przędzalniana 35

4.3.4.) Miejscowość: Łódź

4.3.5.) Kod pocztowy: 90-035

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 209916,72 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 459332-2024

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-01

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 209916,72 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-07-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
30.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 30125100-2
30125100-2 (Wkłady barwiące)