Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa jednorazowych materiałów medycznych
Zamawiający
4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu
Wrocław, Dolnośląskie
NIP: 8992228956
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Pajunk Medical Produkte GmbH | Geisingen | DE189345740 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pajunk Medical Produkte GmbH (Geisingen) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33140000-3)
Najniższa cena
9 PLN
Średnia cena
62 082 PLN
Najwyższa cena
922 358 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Bialmed sp. z o.o. Warszawa | 12 | 9 503 PLN | 114 035 PLN |
| ZARYS International sp. z o.o. Zabrze | 9 | 48 007 PLN | 498 184 PLN |
| ZARYS International sp. z o.o. Zabrze | 6 | 23 540 PLN | 141 242 PLN |
| ZARYS International sp. z o.o. Zabrze | 5 | 6 483 PLN | 32 414 PLN |
| VYGON Polska Sp. z o.o. Warszawa | 5 | 11 486 PLN | 57 429 PLN |
| Bialmed Sp. z o.o. Warszawa | 5 | 91 820 PLN | 346 425 PLN |
| ZARYS International Sp. z o.o. Zabrze | 4 | 22 653 PLN | 488 641 PLN |
| Dutchmed PL Sp. z o.o. Bydgoszcz | 3 | 5 360 PLN | 16 080 PLN |
| "VYGON POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 3 | - | - |
| Sinmed Sp. z o.o. Przyszowice | 3 | 6 062 PLN | 54 562 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa jednorazowych materiałów medycznych
2026-09-03 07:14:55Z
Dostawy materiałów medycznych do gastroenterologii i endoskopii – samorozprężalne stenty metalowe
2026-08-26 11:07:11Z
DOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO I MATERIAŁÓW JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA POTRZEB POGOTOWIA RATUNKOWEGO W LEGNICY
2026-08-25 08:57:07Z
DOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO I MATERIAŁÓW JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA POTRZEB POGOTOWIA RATUNKOWEGO W LEGNICY
2026-08-25 08:57:07Z
DOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO I MATERIAŁÓW JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA POTRZEB POGOTOWIA RATUNKOWEGO W LEGNICY
2026-08-25 08:57:07Z
DOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO I MATERIAŁÓW JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA POTRZEB POGOTOWIA RATUNKOWEGO W LEGNICY
2026-08-25 08:57:07Z
DOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO I MATERIAŁÓW JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA POTRZEB POGOTOWIA RATUNKOWEGO W LEGNICY
2026-08-25 08:57:07Z
DOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO I MATERIAŁÓW JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA POTRZEB POGOTOWIA RATUNKOWEGO W LEGNICY
2026-08-25 08:57:07Z
DOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO I MATERIAŁÓW JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA POTRZEB POGOTOWIA RATUNKOWEGO W LEGNICY
2026-08-25 08:57:07Z
DOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO I MATERIAŁÓW JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DLA POTRZEB POGOTOWIA RATUNKOWEGO W LEGNICY
2026-08-25 08:57:07Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00419715 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa jednorazowych materiałów medycznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: 4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930090240
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Weigla 5
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-981
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.pub@4wsk.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.4wsk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b17e5805-aa10-11ee-a06e-7a3efa199397
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00419715
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00003411/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 4 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa jednorazowych materiałów medycznych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa jednorazowych materiałów medycznych
3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Pajunk Medical Produkte GmbH
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: DE189345740
4.3.3.) Ulica: Karl-Hall-Strasse 1
4.3.4.) Miejscowość: Geisingen
4.3.5.) Kod pocztowy: 78187
4.3.7.) Kraj: Niemcy
4.4.) Wartość umowy: 281077,40 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00003411/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-10
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 5
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana nr katalogowych oraz obniżenie cen produktów
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana asortymentowo-cenowa
5.4.6.) Wartość zmiany: 12263,70
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
niewykorzystanie wartości umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
aneks nr 2 przedłużenie trwania umowy do 10.05.2025
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana nr kat
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Aneks nr 3 zmiana numerów katalogowych (dotyczy 110031011, 11031012, 110031013) jest 001151-1100, 001151-1099,001151-1098
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
niewykorzystanie wartości umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
aneks nr 4 Aneks przedłużający czas trwania umowy do 10.05.2026r
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 5
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana nr kat.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
aneks nr 4 zmiana nr katalogowych nowe kody poz. 14 - 301185-41E, 311185-41E
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 227536,51 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE