Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa jednorazowych narzędzi do wykonywania procedur onkologicznych i bariatrycznych na potrzeby Bloku Operacyjnego Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o
Zamawiający
Szpital Czerniakowski sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5212932455
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Medtronic Poland sp.zo.o | warszawa | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Medtronic Poland sp.zo.o (warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33140000-3)
Najniższa cena
855 PLN
Średnia cena
95 304 PLN
Najwyższa cena
748 958 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Bialmed Sp. z o. o. Warszawa | 8 | 109 766 PLN | 548 832 PLN |
| Zarys International Sp. z o. o. Zabrze | 4 | 42 273 PLN | 169 094 PLN |
| Bialmed Sp. z o.o. Warszawa | 3 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutyczno-Weterynaryjnego „Centrowet” Sp. z o.o. Białystok | 3 | 189 601 PLN | 568 803 PLN |
| Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl | 3 | 17 271 PLN | 52 565 PLN |
| BOWA INTERNATIONAL Sp. z o.o. sp. k. Złotkowo | 2 | 78 720 PLN | 157 439 PLN |
| Medtronic Poland Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 14 645 PLN | - |
| Sinmed Sp. z o.o. Przyszowice | 2 | 42 042 PLN | 42 042 PLN |
| Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 15 161 PLN | 13 219 PLN |
| Peters Surgical Polska Sp. z o. o. Warszawa | 2 | 28 640 PLN | 57 279 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa jednorazowych narzędzi do wykonywania procedur onkologicznych i bariatrycznych na potrzeby Bloku Operacyjnego Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o
2026-09-04 10:00:38Z
Dostawa materiałów zużywalnych do wstrzykiwacza Medrad Stellant na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.”
2026-09-03 05:30:56Z
Dostawa wyrobów medycznych sterylnych na potrzeby oddziałów Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.
2026-09-02 10:23:03Z
Dostawa wyrobów medycznych sterylnych na potrzeby oddziałów Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.
2026-09-02 10:23:03Z
Dostawa wyrobów medycznych sterylnych na potrzeby oddziałów Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.
2026-09-02 10:23:03Z
Dostawa wyrobów medycznych sterylnych na potrzeby oddziałów Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.
2026-09-02 10:23:03Z
Dostawa wyrobów medycznych sterylnych na potrzeby oddziałów Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.
2026-09-02 10:23:03Z
Dostawa wyrobów medycznych sterylnych na potrzeby oddziałów Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.
2026-09-02 10:23:03Z
Dostawa wyrobów medycznych sterylnych na potrzeby oddziałów Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.
2026-09-02 10:23:03Z
Dostawa wyrobów medycznych sterylnych na potrzeby oddziałów Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.
2026-09-02 10:23:03Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00422939 z dnia 2026-09-04 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa jednorazowych narzędzi do wykonywania procedur onkologicznych i bariatrycznych na potrzeby Bloku Operacyjnego Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Czerniakowski sp. z o.o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011026815
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Stępińska 19/25
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-739
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpitalczerniakowski.waw.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpitalczerniakowski.waw.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c025643-11bf-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00422939
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-04
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/S 93-282008
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa jednorazowych narzędzi do wykonywania procedur onkologicznych i bariatrycznych na potrzeby Bloku Operacyjnego Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowych narzędzi do wykonywania procedur onkologicznych i bariatrycznych na potrzeby Bloku Operacyjnego Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.
3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Medtronic Poland sp.zo.o
4.3.3.) Ulica: Polna 11
4.3.4.) Miejscowość: warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 00-633
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1567620,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/S 132-408374
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
w związku z niewykorzystaniem przez Zamawiającego całości wartości Umowy, o której mowa w § 3 ust. 1 Umowy na podstawie art. 455 ust. 1 oraz § 11 ust. 1 i ust. 2 pkt 5 Umowy, Strony wprowadziły zmiany
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana czasu trwania z "12 miesięcy od daty zawarcia" na "24 miesiące od daty zawarcia"
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
w związku ze zwiększeniem wartości umowy o 9% w stosunku do pierwotnej wartości umowy, na podstawie art. 455
ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) oraz na podstawie § 11 ust. 3 Umowy, Strony zawarły aneks.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana wartości umowy z 1 567 620,00 zł brutto 1 708 705,80 brutto zł
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1681705,80 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 04.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE