Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa klastrów chmury obliczeniowej dla potrzeb projektu PLGrid ICON

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00406320

Zamawiający

Akademickie Centrum Komputerowe Cyfronet Akademii Górniczo - Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie

Kraków, Małopolskie

NIP: 6750001923

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

61-663 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Integrale IT Spółką z o.o. Poznań 7393892156

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Integrale IT Spółką z o.o. (Poznań) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 87 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48820000-2)

Najniższa cena

30 000 PLN

Średnia cena

390 855 PLN

Najwyższa cena

1 045 500 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
EUROSOC Sp. z o.o. Gdynia 4 272 300 PLN 544 600 PLN
IT Business Group Sp. z o.o. Kraków 3 468 630 PLN 468 630 PLN
Extended Reality Engineering Sp. z o.o. Warszawa 2 177 602 PLN 177 602 PLN
COMEX Prosta Spółka Akcyjna Kraków 2 158 424 PLN 158 424 PLN
Michał Kopeć 3nodes Stalowa Wola 2 380 599 PLN 380 599 PLN
NetSecure sp. z o. o. Warszawa 2 361 374 PLN 361 374 PLN
MV-IT Sp. z o.o. Katowice 2 372 018 PLN 372 018 PLN
Atende S.A. Warszawa 2 203 955 PLN 203 955 PLN
Gigaserwer Sp. z o.o. Kraków 2 - -
REWOLT Bartłomiej Wójcik Limanowa 2 297 451 PLN 297 451 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup serwera, dysków serwerowych i kluczy sprzętowych – Cyberbezpieczny Samorząd

Extended Reality Engineering Sp. z o.o. -

2026-09-01 14:39:16Z

Dostawy i usługi związane z realizacją projektu w ramach grantu „Cyberbezpieczny Samorząd.”

MV-IT Sp. z o.o. -

2026-08-27 09:53:26Z

Dostawa, instalacja, konfiguracja i wdrożenie kompleksowego rozwiązania zwiększającego poziom cyberbezpieczeństwa przedsiębiorstwa wodociągowego dla ZGK „ŁOSOSINA” Spółka z o.o.

Magazyn Aplikacji Łukasz Has 799 771 PLN

2026-08-26 09:35:52Z

Dostawa klastrów chmury obliczeniowej dla potrzeb projektu PLGrid ICON

Integrale IT Spółką z o.o. -

2026-08-25 11:38:02Z

„Dostawa i instalacja rozwiązań IT w ramach projektu grantowego „Zwiększenie zakresu cyberbezpieczeństwa w gminie Jerzmanowice-Przeginia”

NBIT Jarosław Jenczmionka Sp. z o.o. 608 850 PLN

2026-08-25 09:23:06Z

Dostawa specjalistycznego sprzętu komputerowego wraz z wdrożeniem z zakresu Cyberbezpieczeństwa dla Starostwa Powiatowego w Wieliczce i innych jednostek organizacyjnych Powiatu

APPAREEO Jaromir Strojny 323 699 PLN

2026-08-24 07:41:35Z

Dostawa sprzętu i oprogramowania wraz z wdrożeniem w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi" – Gminna Jednostka Usług Komunalnych w Bobowej – KPO C3.1.1

EUROSOC Sp. z o.o. 516 600 PLN

2026-08-21 07:31:58Z

Dostawa sprzętu i oprogramowania wraz z wdrożeniem w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi" – Gminna Jednostka Usług Komunalnych w Bobowej – KPO C3.1.1

EUROSOC Sp. z o.o. 548 590 PLN

2026-08-21 07:31:58Z

Dostawa sprzętu i oprogramowania wraz z wdrożeniem w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi" – Gminna Jednostka Usług Komunalnych w Bobowej – KPO C3.1.1

EUROSOC Sp. z o.o. 221 400 PLN

2026-08-21 07:31:58Z

Dostawa serwerów w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Koniusza

COMEX Prosta Spółka Akcyjna -

2026-08-19 16:34:57Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 3 875 PLN Średnia: 293 323 PLN Max: 1 041 687 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa klastrów chmury obliczeniowej dla potrzeb projektu PLGrid ICON

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Akademickie Centrum Komputerowe Cyfronet Akademii Górniczo - Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00000157700022

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Nawojki 11

1.4.2.) Miejscowość: Kraków

1.4.3.) Kod pocztowy: 30-950

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: cyfronet@cyfronet.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cyfronet.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77058a7e-2fd3-4ae9-b7b3-234b9ab92760

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406320

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 621703-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

„Narodowa Infrastruktura Chmurowa PLGrid dla EOSC – PLGrid ICON, Nr umowy KPOD.01.18-IW.03-0006/24

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa klastrów chmury obliczeniowej dla potrzeb projektu PLGrid ICON

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1.1 Zamówienie obejmuje swym zakresem dostawę i instalację dwóch klastrów chmury obliczeniowej – z czego jeden dla ACK Cyfronet AGH, drugi dla ICM UW.

3.9.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

30233180-6 - Urządzenia z pamięcią flash

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-06-19

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Integrale IT Spółką z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393892156

4.3.3.) Ulica: ul. Winogrady 18a,

4.3.4.) Miejscowość: Poznań

4.3.5.) Kod pocztowy: 61-663

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 73528000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 393340-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 3

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

okoliczności leżących po stronie Zmawiającego powodujących, że odbiór dostawy w pierwotnie określonym terminie nie jest możliwy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

zmiana terminu realizacji umowy

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana nieistotna umowy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

przywrócenie terminu wskazanego w SWZ

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

przerwanie procedury odbiorowej

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

zmiana terminu

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 73528000,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 48820000-2
48820000-2 (Serwery) 30233180-6 (Urządzenia z pamięcią flash) 32420000-3 (Urządzenia sieciowe)