Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa komory UV do PCR dla Katedry Genetyki Ewolucyjnej i Biosystematyki Uniwersytetu Gdańskiego
Zamawiający
UNIWERSYTET GDAŃSKI
Gdańsk, Pomorskie
NIP: 5840203239
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Th. Geyer Polska Sp. z o.o. | Warszawa | NIP: 1132953594 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Th. Geyer Polska Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 45 rozstrzygniętych przetargów (CPV 38000000-5)
Najniższa cena
726 PLN
Średnia cena
25 362 PLN
Najwyższa cena
55 046 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Eppendorf Poland Sp. z o. o. Warszawa | 3 | 45 219 PLN | 135 658 PLN |
| CANBERRA PACKARD Sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | - |
| LPP EQUIPMENT SP. Z O.O. ŚWIĘCICE | 2 | 55 046 PLN | 55 046 PLN |
| Eppendorf Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 38 581 PLN | 38 581 PLN |
| Cyto-Logic Sp. z o.o. Poznań, | 2 | - | - |
| TH. Geyer Polska Sp. z o. o. Warszawa | 1 | 1 311 PLN | 1 311 PLN |
| „Labid S. C. Bartosz Bidas, Zbigniew Jakub Bidas” Płońsk | 1 | 39 877 PLN | 39 877 PLN |
| "ALCHEM GRUPA" Sp. z o. o. Toruń | 1 | 726 PLN | 726 PLN |
| Alchem Grupa Sp. z o. o. TORUŃ | 1 | - | - |
| VWR International Sp. z o. o. Gdańsk | 1 | 27 281 PLN | 27 281 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa przenośnego detektora do pomiaru skażeń promieniotwórczych i identyfikacji radionuklidów emitujących promieniowanie gamma dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Gdańsku.
2026-08-26 07:08:35Z
Dostawa akcesoriów chromatograficznych - części eksploatacyjne do chromatografu jonowego Dionex ICS-1100
2026-08-26 06:40:08Z
Dostawa komory UV do PCR dla Katedry Genetyki Ewolucyjnej i Biosystematyki Uniwersytetu Gdańskiego
2026-08-06 12:41:08Z
Dostawa czytnika mikropłytek, wirówki, inkubatora laboratoryjnego i wytrząsarki dla potrzeb GUMed – 4 pakiety
2026-07-28 05:22:37Z
Dostawa czytnika mikropłytek, wirówki, inkubatora laboratoryjnego i wytrząsarki dla potrzeb GUMed – 4 pakiety
2026-07-28 05:22:37Z
Dostawa czytnika mikropłytek, wirówki, inkubatora laboratoryjnego i wytrząsarki dla potrzeb GUMed – 4 pakiety
2026-07-28 05:22:37Z
GUM2026ZP0072 - Dostawa cytometru przepływowego
2026-07-27 11:09:59Z
Dostawa sprzętu laboratoryjnego na potrzeby realizacji Projektu „Inżynier 5.0 – kształcenie na potrzeby gospodarki”.
2026-07-14 13:01:06Z
Dostawa sprzętu laboratoryjnego na potrzeby realizacji Projektu „Inżynier 5.0 – kształcenie na potrzeby gospodarki”.
2026-07-14 13:01:06Z
Dostawa aparatu do hydrolizy tłuszczów 6-stanowiskowego dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku.
2026-07-10 10:57:09Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00381587 z dnia 2026-08-06 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa komory UV do PCR dla Katedry Genetyki Ewolucyjnej i Biosystematyki Uniwersytetu Gdańskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET GDAŃSKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001330
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. prof. Marii Janion 7
1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 80-309
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatdzp@ug.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ug.edu.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-678cd358-b2d6-49a8-aee0-c3e0e5d324ed
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00381587
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-06
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 30/2026; 101679-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa komory UV do PCR dla Katedry Genetyki Ewolucyjnej i Biosystematyki Uniwersytetu Gdańskiego
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa komory UV do PCR (1 szt.), zwanej dalej „sprzętem”, dla Katedry Genetyki Ewolucyjnej i Biosystematyki Uniwersytetu Gdańskiego. 2.Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38000000-5 (Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)). 3.Zamówienie obejmuje: 1)dostawę, montaż i instalację sprzętu, 2)przeszkolenie maksymalnie 3 pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi sprzętu. 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-04
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
42 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Th. Geyer Polska Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 1132953594
4.3.3.) Ulica: Czeska 22a
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 03-902
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 11039,25 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Numer publikacji ogłoszenia: 408212-2026 Numer wydania Dz.U. S: 113/2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 11039,25 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 06.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Powyżej progów UE