Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa leków stosowanych w programach lekowych.
Zamawiający
KUJAWSKO - POMORSKIE CENTRUM PULMONOLOGII W BYDGOSZCZY
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP: 5542236658
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Neuca Spółka Akcyjna | Toruń | 8790017162 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Neuca Spółka Akcyjna (Toruń) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Kujawsko-pomorskie — na podstawie 55 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33652100-6)
Najniższa cena
10 836 PLN
Średnia cena
211 109 PLN
Najwyższa cena
793 149 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Roche Polska Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 660 074 PLN | 1 320 148 PLN |
| Urtica Sp. z o.o. Wrocław | 3 | 43 552 PLN | 130 657 PLN |
| Komtur Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | 954 142 PLN |
| Sanofi Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 72 693 PLN | 72 693 PLN |
| Centrala Farmaceutyczna "CEFARM" S.A. Warszawa | 1 | - | - |
| Amgen Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Salus International Sp. z o.o. Katowice | 1 | 10 836 PLN | 10 836 PLN |
| ASCLEPIOS S.A. Wrocław | 1 | 14 305 PLN | 14 305 PLN |
| Baxter Polska Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 351 339 PLN | 351 339 PLN |
| Neuca Spółka Akcyjna Toruń | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa leków stosowanych w programach lekowych.
2026-09-02 12:17:34Z
Dostawa produktów leczniczych - Ripretinibum
2026-08-04 05:47:45Z
Dostawa produktów leczniczych - MOSUNETUZUMABUM + GLOFITAMABUM
2026-07-13 09:58:19Z
Dostawa produktu leczniczego - MIRVETUXIMABUM SORAVTANSINUM
2026-07-09 12:03:41Z
Dostawa produktu leczniczego - PEMBROLIZUMABUM
2026-06-02 07:41:00Z
Dostawy produktów leczniczych
2026-05-21 08:31:47Z
Dostawy leków
2026-03-27 08:23:12Z
Dostawy leków
2026-03-27 08:23:12Z
Dostawy leków
2026-03-27 08:23:12Z
Dostawy leków
2026-03-27 08:23:12Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418862 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa leków stosowanych w programach lekowych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: KUJAWSKO - POMORSKIE CENTRUM PULMONOLOGII W BYDGOSZCZY
1.2.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092356930
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Seminaryjna 1
1.4.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.4.3.) Kod pocztowy: 85-326
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@kpcp.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kpcp.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d9b3113-17f4-496f-ae04-5fc1978cc0d5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418862
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 243-838184
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa leków stosowanych w programach lekowych.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Pakiet 17 Toxinum botulinicum typum A 500 jm/fiol.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia (załącznik 1 -17 do SWZ).
3.9.) Główny kod CPV: 33652100-6 - Środki przeciwnowotworowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Neuca Spółka Akcyjna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8790017162
4.3.3.) Ulica: Forteczna 35-37
4.3.4.) Miejscowość: Toruń
4.3.5.) Kod pocztowy: 87-100
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 101687,62 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 062-214870
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-03
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
strony zgodnie postanawiają zwiększyć przedmiot umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
§ 1 Zmianie ulega postanowienie § 1 ust. 1 Umowy, wyłącznie w zakresie Pakietu nr 1-17, które otrzymuje brzmienie: "1. Przedmiotem umowy jest dostawa leków stosowanych w programach lekowych, określonych w Załączniku nr 1-17:
Pakiet 17 cena netto 102 982,25 zł cena brutto 111 220,83 zł
5.4.6.) Wartość zmiany: 9533,21
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 111220,83 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
1) w formie papierowej, albo
2) w formie elektronicznej (PDF) przesłanej na adres e-mail wskazany w § 5 ust. 2, albo
3) w formacie elektronicznym zgodnym z wymogami Platformy Elektronicznego Fakturowania (PEF), chyba, że obowiązujące przepisy stanowią inaczej.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE